Expeni

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Příspěvekod Yorton » 07 led 2009 21:49

Feiwill píše:
genar píše:
Feiwill píše:seznam lvlovych naroku gemu ve zbranich

hh fei tak presne todle by se hodilo :) pac tu snad každej low lvl co je tu nove nacpe do zbrane velkej sutr a pak ma zbran naprd anebo s ni i odlogne:)

Na toto je uplne jednoduchej lek: nebejt uz uz nedockavej a blahove neriskovat, kdyz staci pockat pouhy dva lvliky a pak je jistota, ze dalsi k8 (nebo libov. nizsi) gem neprestreli aktualni lvl.


Týhle mechanice taky zatím nerozumím..jak se skládaj gemy na cennější, zbraně na cennější apod. :?
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod Feiwill » 07 led 2009 22:15

Tuhle otazku bys nemel klast. :) Tohle je vsecko popsano v Dulezitych info tady na foru.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Dragnor » 07 led 2009 22:18

Feiwill píše:Na toto je uplne jednoduchej lek: nebejt uz uz nedockavej a blahove neriskovat, kdyz staci pockat pouhy dva lvliky a pak je jistota, ze dalsi k8 (nebo libov. nizsi) gem neprestreli aktualni lvl.


Proc blahovi a riskovat? Mechanika hry povoluje osazovat zbrane gemy, ale nikde ve hre neni napsano, pozor muze zpusobit popaleniny tretiho stupne a zbran neudrzite v ruce, popripade se z toho ani neprobudite. Zadny novy hrac co prijde na arkhalii proste tohle nemuze vedet.
Pravdepodobne to tu je nekde pod xy bodem, ale uprimne kolik lidi myslis, kdyz sem de zacit hrat si poctive precte vsechny rady a pokyny, krom toho jak se na ark vubec dostat. Takova vec ma byt primo ve hre.
anyway by mohl byt v tom bocnim menu stranky primy odkaz na ty pravidla a omezeni.

PS: castecne k tematu :) , na tohle by si na startu taky hodil naky questik kde na konci dostanes gem s radou jak jej pouzivat. Ano je pekne prichazet na veci sam, ale kdyz to ma za pricinu shanet se po nekom kdo ti zpristupni tvou locklou postavu neni to prave orechove.
Uživatelský avatar
Dragnor
Level 14
 
Příspěvky: 28
Registrován: 13 led 2008 00:00

Příspěvekod Yorton » 07 led 2009 22:52

Feiwill píše:Tuhle otazku bys nemel klast. :) Tohle je vsecko popsano v Dulezitych info tady na foru.


*čte důležité info* Príma. :wink:
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod nexfar » 08 led 2009 06:53

Dragnor: je to tam a celkem poradne cervene :) a obecne plati neznalost neomlouva. To ze je nekdo linej cist, za to bohuzel DM nemuzou.


Jinak seznamy mist pro expeni bych taky nedelal ... nuti to novacka kontaktovat ostatni a zeptat se .. jinak by to mohlo byt uplne o solovani.
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod Hejkal » 08 led 2009 07:08

nexfar píše:Dragnor: je to tam a celkem poradne cervene :) a obecne plati neznalost neomlouva. To ze je nekdo linej cist, za to bohuzel DM nemuzou.


Jinak seznamy mist pro expeni bych taky nedelal ... nuti to novacka kontaktovat ostatni a zeptat se .. jinak by to mohlo byt uplne o solovani.


Mno uplne solovani to tady je jelikou lvl rouzdil 1 lvl rusi jaky koliv poradny party :)
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod ozi88 » 08 led 2009 08:37

Hejkal píše:
nexfar píše:Dragnor: je to tam a celkem poradne cervene :) a obecne plati neznalost neomlouva. To ze je nekdo linej cist, za to bohuzel DM nemuzou.


Jinak seznamy mist pro expeni bych taky nedelal ... nuti to novacka kontaktovat ostatni a zeptat se .. jinak by to mohlo byt uplne o solovani.


Mno uplne solovani to tady je jelikou lvl rouzdil 1 lvl rusi jaky koliv poradny party :)


ad Hejkal: s tim s tebou souhlasim, vcera sme se o tom bavili a je to tak. bohuzel je takhle ark nastavena a podle me se zadne zmeny nechystaji. tady se delaji grupy (vetsinou, pokud to dobre nechytnes) az si 40ka, coz mozna ark skodi. driv jsi logl a shoutnul: kdo je tu 15? prihlasilo se par lidi a expili spolu...ted to de spis tak, ze se shoutne, kdo me boostne, anebo si lognes druhe acc a boostujes se sam. (druhou moznost dela jen par jedincu)

ad Nexfat: o seznamech uz jsem psal. nikdo tu nikde....nikdy nerekl, ze by tu meli byt seznamy kam a kde expit. a ano, expeni tady na ark je o solovani. viz odstavec vys ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Hejkal » 08 led 2009 11:19

Mno prave ze tady neni partove expeni coz ej rozhodne skoda dokonce se mi zda ze to ark. vyslovene skodi, jelikoz lidi prichazi ze svetu jako je demona, DH, Kandelabrie atd. atd. atd. A tam je rozdeleni lvl 4+- coz rozhodne staci na partu aby se utvorila. Ja jako novacek tady na ark. to celkem pocituju a rozhodne nechapu proc to tady neni, kdyz se tady postava da pry tak snadno vyexpit na 40 lvl za par dni. Ano jiste je to pravda ale proc si to expeni drobet nezprijemnit nejakou misenou partou min jak 40 lvl. To by tady rovnou mohli dat skritp ze vam to da rovnou 40lvl a jede se. Jelikoz se mi zda ze o nicem jinym tady ta hra neni nez udelat 40 lvl a hura s partama na loot(ktere mam strasne rad a proto sem sem prisel).

Tot muj nazor tutim se mi ark. jako jedinym proste nesedi a rozhodne nebudu sam bych rekl.
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod ozi88 » 08 led 2009 12:33

Hejkal píše:Mno prave ze tady neni partove expeni coz ej rozhodne skoda dokonce se mi zda ze to ark. vyslovene skodi, jelikoz lidi prichazi ze svetu jako je demona, DH, Kandelabrie atd. atd. atd. A tam je rozdeleni lvl 4+- coz rozhodne staci na partu aby se utvorila. Ja jako novacek tady na ark. to celkem pocituju a rozhodne nechapu proc to tady neni, kdyz se tady postava da pry tak snadno vyexpit na 40 lvl za par dni. Ano jiste je to pravda ale proc si to expeni drobet nezprijemnit nejakou misenou partou min jak 40 lvl. To by tady rovnou mohli dat skritp ze vam to da rovnou 40lvl a jede se. Jelikoz se mi zda ze o nicem jinym tady ta hra neni nez udelat 40 lvl a hura s partama na loot(ktere mam strasne rad a proto sem sem prisel).

Tot muj nazor tutim se mi ark. jako jedinym proste nesedi a rozhodne nebudu sam bych rekl.


neco je shnileho ve state danskem

nekvotuju prispevek hrace, ktery s nwn online gamingem zacal, ale ktery je evidentne zkuseny i z ostatnich serveru a nemuzu s tim nic nez souhlasit.....na 40tem lvlu hra teprve zacina......

a jestli sem nekdo napise hlasku typu.......'eeeeeeh, oooooh, ja mam prskavku na 25.lvlu a chodim s ni baziny a je to super, tak s tim tfuj tfuj pryc.

mozna by se hodilo na zkousku neco s expenim udelat...respektive zmensit postihy za lvly v grupe hmm?

jen navrh jednoho hrace....nezlincujte me za to pls ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod nexfar » 08 led 2009 12:54

No ono tu celkem nedochazi lidem ze parta zhodnena i je :

pr: pokud jeden hrac na 12 lvl da solo kozla za cca 1 minutu ziska tim 100 expu.
Zatim co kdyz pujdou dva tak stejneho kozla umlati za 30s ale ziskaji jen asi 80 expu (kazdy) ... to sic vypada na prvni pohled jako postih ale co kdyz budou stejni lide expit 5 minut .. tak solo ma 500 expu .. ale ve dvou maji jiz 800 coz je o 300 vice (pocitano kazdy zvlast) .
Navic pokud expi vice lidi mohou jit i drive na jina mista kde maji za potvory vice expu ... solo by to tam mnohdy ani nedali .. jinak postih na arku je celkem snesitelny do lvl dif 3. Ale zas posudte sami ze expeni na arku je obecne celkem snadna zalezitost pokud srovnate s vami jmenovanymi servery jako kandoska atd ..
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod ozi88 » 08 led 2009 13:25

ja s nim srovnavat nechci ani nemuzu, respektive ark miluju.

jen si tak uvedomuju, ze se zacina hrat skutecne az na lvl 40...i kdyz je asi tezke upravit 'neco' tak, aby se chodilo neco nekde jineho v grupe 16ti levelaku.

ad Hejkal: mas zkusenosti s necim jinym, ja te muzu podporit svym tu zkusenost sem pls hod at se to muze rozebrat ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod genar » 08 led 2009 14:10

nexi nexxi nvm jestli ej to podle tebe tak výhodný tak proc vetsina lidi jd eradsi sama a rikaji že s tebou maj min xp? ano ve dvou zabijis rychlej ale mas o hodne min xp a spawn vetsinou stejnej skus tady nekdy expit v partě dojdou ti odpovedi stylu sam mam vic atd atd xp v partě tu fakt nejsou v pořadku a podporuje to solovani a proč? expit v partě je rozhodně zajimavejši a mas na výber buď mizive expi v partě nebo asi 2x tolik sam:)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod nexfar » 08 led 2009 14:23

genar: no ja vetsinou expis s nekym ... nebo spise redceno celkem lidi chteji expit se mnou :) protoze ja i s nekym mam postavu hotovou za par dni.
Vzdy je to ale jen o dohode .. ja se vetsinou s nekym dohodnu a srovname si lvl a pak jedeme. Tahle souhra je fajn protoz po dobu expeni se vetsinou ti hraci sehraji a vi co maji od druheho cekat i úak v dungu na 40
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod ozi88 » 08 led 2009 14:57

prave ze ono neni tak jednoduche se se vsema sehravat....ja mam denne na hrani vymezeny cas (nechte toho, nejsu podpapucak :)) a kdybych mel expit ve stejnou dobu jako muj sparring partner, tak tu postavu nenaexpim nikdy :)

kdyz totiz lognu, muj sparring uz muze byt o 4 lvly vys anebo naopak a cekat na sebe je hrozne zdlouhave a postava by se expila roky.

samozrejme ze je to jedna z novych, mozna staronovych veci tady na ark, protoze kdyz jsi logl pred 2 rokama, tak se dycky nekdo s podobnym levelem nasel. ted je to horsi a proto je to tu predhozene.

kazdeho prece bavi vic hrat v grupe....koho ne, tak at de hrat single player :) ale v danem okamziku si myslim, ze jinak nez sam, ani expit nemuzes.

pokud nekoho na expeni najdes a dokoncis postavu behem par dni, tak je to super, ale si skutecne jeden z mala, popripade znas dotycneho tak dobre, ze muzete expit neustale spolu nove a nove postavy, ale kdyz logne arkhalijsky novacek, tak je odkazan tu pobihat sam. samozrejme, ze se muze ozvat a shoutnout....hele, ma tady nekdo 15ku?.....ale neverim tomu, ze hraci rlgnou a jdou s nim expit.

just an opinion ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Hejkal » 08 led 2009 19:03

mno podle meho by to chtelo ten rozdil v expeni dat tak aby parta byla vyhodnejsi nez jednotlivec, jelikoz je to o dost zabavnejsi a hezdi. To ze za priseru dostanu 50 expu sam a ve dvou kdyz ten jeden je jen o jeden lvl mene dostaneme 25 se mi nezda moc dobry:) . O ze dostane jednotlivec za 1 minutu 100 expu a parta za 30 sekund 80 expu nebo jak si to tady psal ten rozdil za prisery proste nedorovna. Jelikoz tohle neni RP servr ale ted envim jak to nazvat expici servr kde se hl. beha na prisery prakticky se nic jinnyho tady nedela. Takze expi za stani se mi zdaj tady ponekud blbost, jelikz se tady proste expi na priserach ne crafanim ci craftenim ve meste :) . Ale jak myslite :) .
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], Foplips00 a 28 návštevníků