NOVE DM

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

jste pro zvoleni noveho DM, ktery by se staral o rp hru na tomto serveru?

ano
14
64%
ne
8
36%
 
Celkem hlasů : 22

Příspěvekod Ice » 23 led 2009 11:58

Vidíš a je to tu zase vaše RP má pravidla a je lepší než to jejich a proto nemůžou být "elitní frakcí".

Nevim proč by si měl člověk s nepřítelem nejdřív pokecat? Viděl jsi někde v reálu, že by nepřátelé kecali před útokem? Ne naopak pokud jsou chytří útočí nečekaně a ze zálohy.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Anoriel » 23 led 2009 12:03

Ici teď už si ale asi děláš srandu. Ty jako DM jistě znáš pravidla serveru. Jestli ne tak si je přečti. Jako DM se ti určitě v budoucnu budou hodit.

§ Navíc je nutné hráči dát slovně najevo, že se chystáte zaútočit. Přepadávání ze zálohy beze slova není dovoleno.

Tohle je více než jasné a jsem opravdu hodně překvapen tím cos právě napsal.
velmistr Řádu Zakarumitů
Uživatelský avatar
Anoriel
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 12:11

Ice píše:Vidíš a je to tu zase vaše RP má pravidla a je lepší než to jejich a proto nemůžou být "elitní frakcí".

Nevim proč by si měl člověk s nepřítelem nejdřív pokecat? Viděl jsi někde v reálu, že by nepřátelé kecali před útokem? Ne naopak pokud jsou chytří útočí nečekaně a ze zálohy.


v realnem zivote :) ty si asi velky znalec realneho zivota.

rval sem se uz asi 1000x, ale teda nikdy se mi nepovedlo nekoho napadnout driv, nez bych vedel, ze je to muj nepritel.

a ano, nepratele spolu pred bitkou kecaji, ne vzdy, ale casto.

jak mohli jeho postavy vedet, ze jsou postavy ostatnich u templaru? stejne tak, kdyz jsem delal vyhazovaca, jsem v zivote nevyhodil nikoho z baru proto, protoze bych si myslel, ze bude delat problemy...teda pokud nebyl uplne na mol a nedalo se to cekat...
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Ice » 23 led 2009 12:12

Pokud jde o mě tak to pravidlo o přepadávání ze zálohy se mi nelíbí jelikož tim degraduje schopnosti např zlodějů. Ale budiž.

A dát slovně na jevo že útočim k tomu stačí zmáčknout klávesy C W E (nebo jak je hláška Do útoku) to je dostatečný slovní upozornění.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 12:15

Ice píše:Pokud jde o mě tak to pravidlo o přepadávání ze zálohy se mi nelíbí jelikož tim degraduje schopnosti např zlodějů. Ale budiž.

A dát slovně na jevo že útočim k tomu stačí zmáčknout klávesy C W E (nebo jak je hláška Do útoku) to je dostatečný slovní upozornění.


jo, ale jak mohl vedet na koho utoci? to mi furt nedochazi...
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Ice » 23 led 2009 12:17

No pokud tě potká poprvý tak to chápu, že pokecáte, ale co se týče druhého setkání raděj dam svýmu nepříteli do huby dřív než on mě takže už se s nim vykecávat nebudu. A myslíš že se ve válkach spolu nepřátelé domlouvali než se začali zabíjet??? Myslim, že zabíjeli na potkání projistotu všechny.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Anoriel » 23 led 2009 12:18

Ano ale když je například mág invis tak hodit ruku a pak teprve neco rici je dost podlé. At se nám ta pravidla líbí nebo ne, jsou tu od toho aby se dodržovali. Mě se zase třeba nelíbí být přepaden na procházce někym v invisu. Nebo když du po ceste proti seobe vidim postavu jak bezi ja ji pozdravim a on mi da devast a bezi dal bez jedineho slova. Tak takovy lide to tu opravdu kazí a takoví lidé tu jsou.
velmistr Řádu Zakarumitů
Uživatelský avatar
Anoriel
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2008 00:00

Příspěvekod Anoriel » 23 led 2009 12:19

Ice píše:No pokud tě potká poprvý tak to chápu, že pokecáte, ale co se týče druhého setkání raděj dam svýmu nepříteli do huby dřív než on mě takže už se s nim vykecávat nebudu. A myslíš že se ve válkach spolu nepřátelé domlouvali než se začali zabíjet??? Myslim, že zabíjeli na potkání projistotu všechny.


člověče uvažuj :-D Kdyby ve válkách zabijeli projistotu všechny tak lidstvo už dávno vymřelo :-D
velmistr Řádu Zakarumitů
Uživatelský avatar
Anoriel
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 12:24

:)

on ale ani nevedel, ze ty postavy k templarum patri a ani poradne nevedel kdo jsou templari...

chapu to napodruhe...pochopim, az tu vsechno co se frakci tyce pojede tak jak ma a ja budu mit na sobe svuj templarsky kroj a pujdu lokaci a zniceho nic me napadnou zakarumite nebo svetlonosi nebo proste nekdo....a pak me napr budou pronasledovat...to pochopim, ale takhle kdyz tu jeste nic neni a ani poradne nic jeste nefunguje a navic v ramci rp nikdo o nikom nic nevi, tak je to nesmysl.
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Ice » 23 led 2009 12:25

Anoriel píše:Ano ale když je například mág invis tak hodit ruku a pak teprve neco rici je dost podlé. At se nám ta pravidla líbí nebo ne, jsou tu od toho aby se dodržovali. Mě se zase třeba nelíbí být přepaden na procházce někym v invisu. Nebo když du po ceste proti seobe vidim postavu jak bezi ja ji pozdravim a on mi da devast a bezi dal bez jedineho slova. Tak takovy lide to tu opravdu kazí a takoví lidé tu jsou.

Stačí říct já si na ně dám pozor.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 12:25

Anoriel píše:
Ice píše:No pokud tě potká poprvý tak to chápu, že pokecáte, ale co se týče druhého setkání raděj dam svýmu nepříteli do huby dřív než on mě takže už se s nim vykecávat nebudu. A myslíš že se ve válkach spolu nepřátelé domlouvali než se začali zabíjet??? Myslim, že zabíjeli na potkání projistotu všechny.


člověče uvažuj :-D Kdyby ve válkách zabijeli projistotu všechny tak lidstvo už dávno vymřelo :-D


amerika taky nezabijela iracany pro jistotu, ale uz davno vedeli, ze saddam je zly...i kdyz amerika neni o nic lepsi....vsemu nejdriv predchazi konverzace nebo nejaky naznak neceho a ne hola rana z nebes...
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Sturm cz » 23 led 2009 12:25

V topicu "NOVE DM" ste se dostali fakt k peknym tematum.... Meli by ste si zalozit tema "HADKA BEZ VYZNAMU A KONCE". Ice jako jeden ze 3 DM zmeny delat nemuze a dalsi zbyli 2 jsou neaktivni - je to spravne? Vyresite takto nekdy neco? A navic toto nevypada ani jako navrhovani nebo napady pro zmeny jako vendeta, zamyslete se trochu nad tim pls. Cim drive to udelate tim drive si ark oddychne...
Castin Stum: Jeden z 300 u Thermopyl.
Uživatelský avatar
Sturm cz
Level 7
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 pro 2008 00:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anoriel » 23 led 2009 12:26

Tak jinak. Ať se někam hnem. Ice píše, že on sám nemůže jmenovat DM. Pokládám tedy jednoduchou otázku. Kdo může za současného stavu jmenovat nové DM?
velmistr Řádu Zakarumitů
Uživatelský avatar
Anoriel
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2008 00:00

Příspěvekod Ice » 23 led 2009 12:34

Na této změně se musí dohodnout všechna aktivní DM. tj. Já Nex a Fei (Leian už se dlouho nezapojuje takže netušim jak je to s ní). I tak tři hlasy k nějakému rozhodujícímu závěru vždy dospějí.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 12:46

Leian uz nelogne (z duvodu, ktery tu nebudu psat).

a i kdyz dva dm reknou, ze jsou proti (z duvodu strachu sve hodnoty) a jeden bude pro, nevidim duvod nedat sanci novemu dm, aspon at to zkusi a at se ukaze...hlas hracu je hodne podstatny...bez tech to tu asi nepujde a zatim to vypada, ze hraci zmenu chteji.
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 20 návštevníků