NOVE DM

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

jste pro zvoleni noveho DM, ktery by se staral o rp hru na tomto serveru?

ano
14
64%
ne
8
36%
 
Celkem hlasů : 22

Příspěvekod kiklop » 23 led 2009 12:58

Hm mam taky navrh: Nebolo by lepsie najprv dat rp do pohybu, ukazat DM ze sa to mysli vazne a az potom zacat na nich tlacit "volou hracou"? Osobne mam pocit, ze zatial je tu humbuk koli niecomu, co som zatial nevidel. Urcite aj DM by boli ustretovejsi, keby videli, ze to naozaj treba. Ak niekto dokaze 4 roky budovat frakciu bez nejakych oficialnejsich veci, tak by v tom bol cert aby sme nedokazali robit rp 1-2mesiace bez rp DMka.
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 13:08

ano, frakce se tu tvorily a budovaly a i 4 roky, ale vzdy k tomu pomahali dm, ktere rp hrali a tvorili pro ne questy.

to ze se to mysli vazne...dobre...otazka pro dm...co vic, jako templari mame udelat pro to, abychom dostali aury?

jinak kiklope...hlasovani jasne ukazuje na to, co hraci chteji, ne jen ja, nebo anoriel nebo ty, ale my vsichni, co na forum a do hry chodime.

ice jasne napsal, ze ho kecani nebavi a proto raci logne postavu a looti...rp je hodne o kecani. dalsi dm by tu nebylo pro to, aby ti tu nebo nekomu jinemu neco dokazovalo, ale proto, aby ne rp dmkam hru usnadnilo a pomohlo to i hracum. ja osobne a mnoho dalsich se mnou se klidne od dm bude distancovat a nezvedne proti nim ruku, pokud budeme vedet, ze tu bude rp dm, ktere hraci zvoli. na toho se budeme s rp vecma obracet a nebudeme se zbytecne hadat co rp je a neni....nebude vse jednodussi?
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod praetor » 23 led 2009 13:34

Väčšinu týchto tém čítam iba ako pozorovateľ, pretože sú silne neproduktívne a plné vzájomného osočovania, ale jednu pripomienku predsa napíšem.
Nerozumiem, prečo sa Ozi a Anoriel vyjadrujú k úrovni RP Ferdisa? Hrali ste s ním niekedy RP? To, že väčšinu času sa nechová RP (ako väčšina hráčov na Arku) neznamená, že to nevie. Ja s ním hrám už dlhšie a vidím, akým spôsobom si postavy tvorí a ako s nimi vie narábať.

Môj osobný názor. RP v rozumnej miere by som chcel, ale nemusíme tu budovať HCRP. RP v rámci v frakcií a v rámci RP questov je fajn. V iných situáciách (looty a pod.) ho skôr nechcem ako áno.
Takisto mi nevadia občasné shouty, aj keď sú o ničom ("bim bam bom" nekomentujem :) ).

kiklop píše:Hm mam taky navrh: Nebolo by lepsie najprv dat rp do pohybu, ukazat DM ze sa to mysli vazne a az potom zacat na nich tlacit "volou hracou"? Osobne mam pocit, ze zatial je tu humbuk koli niecomu, co som zatial nevidel. Urcite aj DM by boli ustretovejsi, keby videli, ze to naozaj treba. Ak niekto dokaze 4 roky budovat frakciu bez nejakych oficialnejsich veci, tak by v tom bol cert aby sme nedokazali robit rp 1-2mesiace bez rp DMka.

Asi niet čo dodať.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod bubla » 23 led 2009 13:35

jen připomínka :), ještě sem neviděl aby hráče na DM tlačily hráči. Většinou to funguje tak, že hrač nějakou dobu na serviku hraje a sžije se s ním a pak sám sonduje u představitelů světa zda by mohl být DM.


ps: diskuze o tom kdo jak umi hrát RP zkončí dycky flamem :)
Uživatelský avatar
bubla
Level 14
 
Příspěvky: 30
Registrován: 22 čer 2008 23:00

Příspěvekod praetor » 23 led 2009 13:37

ozi88 píše:jinak kiklope...hlasovani jasne ukazuje na to, co hraci chteji, ne jen ja, nebo anoriel nebo ty, ale my vsichni, co na forum a do hry chodime.

V tomto konkrétnom prípade zatiaľ hlasovalo iba 5 ľudí, takže výpovená hodnota výsledky je slabá.
Ja osobne som napr. zatiaľ nehlasoval, lebo si myslím, že teraz nie je vhodná doba na tento krok. Počkal by som pár týždňov, kým sa to utrasie. Každopádne do budúcna budem vytvorenie DM questov (a prípadne nového DM) podporovať.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 13:50

ok, diky za nazory. me jde jen o to, ze jako predstavitel frakce templaru nemam s kym prubeh questu resit. ptal jsem se dm na aury a bylo mi odpovezene tim, ze nas neni pet (v te doby nas pet nebylo, bylo nas 8)

to jak kdo hraje rp se tu vyflamovalo proto, protoze me tu ice z neceho narcil. ja sam jsem rikal, ze se mi libi, jak ferdis hraje, jen se mi nelibilo, ze kilnul nejake lidi bezduvodne...proto ten flame.

jsem ochotny tomu dat dalsi tydny i mesice, ale jak dlouho mam cekat? a mam vubec cekat?? anoriel tu je snad 4 roky...nejakou dobu nehral a na ark se vratil kvuli tomu, aby tu rp hru pozvedl. pokud se zeptate jakehokoliv stareho hrace, ktery tu tu dobu vydrzel, tak ti rekne, ze s anorielem nikdy zadny problem nebyl a dokonce predtim nez odesel se mel sam dmkem stat...ale odesel...

porad mam pocit, jakoby tu ice nebyl dmkem, ale majitelem serveru, ktery ja sam jsem fyzicky dokonce po dobu nekolika mesicu mel doma...kdo byl vic majitel? ted je majitelem zeus ;)

potrebuju nejaky dm support...kde ho mam ziskat? poradte pls, iceho povidani v ramci rp nebavi, raci looti, nexfar je off a fei je v duchodu...

jak muzeme pokracovat? frakcni looteni te bavi chvili, ale neni to zabava na tydny.

nevim, co tak strasneho by se stalo, kdyby se tu nejaky rp dm objevil...vzdyt by nikomu nekrivdil ani neublizoval, byl by tu hlavne proto, aby vudcum frakci pomohl se rozvinout a hracum rp spestril hrani...tot vse...
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod bubla » 23 led 2009 14:00

no nejlepsi zpusob jak sem dostat rp dm, je presvedcit kadidata at se snaží a sonduje. Když se budeš snažit dostat někoho na pozici DM silou, tak je jasné, že se team blokne.
Uživatelský avatar
bubla
Level 14
 
Příspěvky: 30
Registrován: 22 čer 2008 23:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 14:04

no dyt jo...ja jsem sem dal jen hlasovani. tot vse. pak me nastvalo, ze ice napsal, ze moje hlasovani stejne nema zadnou hodnotu a hlavni slovo tady ma on, tak sem se nasral. omyla se tu furt dokola to stejne a znovu rikam, ze tady timto threadem nikdo nikoho nesezazuje, jen zada o pomoc od nekoho jineho, kdyz to nejde od firtst point of contactu.
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod genar » 23 led 2009 14:19

jéé co tu vubec řešíte ano ozik navrhnul že by mělo být nove dm
a co jako zboři se svět? hlasovani je o ničem pač jedinej kdo ma pravo se rozhodnout že by melo být nove dm je nekdo z nich prakticky oziku je jedno co tu píšeš a hadaš se ale dm prostě bude jen pokud ninejší dmka budou chtít na tobe jako hraci vubec nezaleží
btw priznavam že fei už sdela dm jen priležitostne nex moc ve hře nebývá leian nema cas ale každopadne ice je ve hre docela casto kromě toho tu nevidim temeř nikoho natolik spolehliveho, čestneho a schopneho aby byl dm:)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 15:23

ja prave ve hre nepotkavam taky nikoho hlavne schopneho, kdo by nam vyhovel...co ted?

anoriel se snazi...tak uvidime no - potrebujeme nekoho, kdo nam jako dm pomuze a ne nekoho kdo misto rp povidani raci looti.

olala, to je parada, ja se tu dohaduju po netu a pritom mam dycky sto chuti lamat obliceje...jupiiii, asi si pujdu chvili cist knizku.
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod genar » 23 led 2009 15:32

sak rp de i bez dm :) dh toho byl dukaz rp hrali vsichni nekdo lip nekdo hur a dm jen buzerovali na foru;) kdybyste chteli hrat rp tu tak tak hrajete a nedoprosujete se dm problem neni v nich ale ve vas:) nejaký dm na rp je blbost pac rp je jen o hracich a když vsichni jen lotí proc by se ice nemel pridat?a s tim spestrenim dungu nvm bych rek že fei mel pravdu když se my rekl : pobaví víc dm hrace tim že bude za dm a hýbat jim s npc nebo se logne za herni postavu a mužou diky nemu lepsi dung?
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 15:43

tohle je otazka nazoru...me napr bavi vic, kdyz dm dela questy...ale nerozebirejme to tu, chci videt, jestli hraci rp dm chteji nebo ne, pak delejme zavery ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod genar » 23 led 2009 16:02

hh oziku když se tu zacne hrat rp urcite se udelaj i questy ale jak vidim hrace an arkh jde spis o loot pvp rp se u hraje výjimečně
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod ozi88 » 23 led 2009 16:14

genar píše:hh oziku když se tu zacne hrat rp urcite se udelaj i questy ale jak vidim hrace an arkh jde spis o loot pvp rp se u hraje výjimečně


jo, looti se, pac jina zabava tu neni.

jsou tu znovu ti hraci, kteri rp kdysi hrali a kteri ho chteji hrat znovu a jak vidis, tak je tu i plno novych hracu, kteri rp a pvp chteji hrat.

pokud jsi proti, klikni na 'ne' a je to a prosim nevysvetluj mi o cem to tu je a o cem ne ;)

znovu se dostaneme do konfliktu a ty mi budes psat to a ja ti na to odpovim tohle...

takze tak - slunce v dusi
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Proletario » 23 led 2009 17:12

Nedocetl jsem to dokonce, pac se to zvrhlo v peknej flame, ale k uvodu mam par slov:

1) ice nikde sem nevidel, ze by ozi nebo anoriel nekomu nutili nejaky pravidla a ani tady na foru mi neprijde ze by tenhle topic nebo topic zmene xp systemu je nejakym prikazem, ja je teda chapu tak, aby lidi vyjadrili svuj nazor nad temahle tematama, samozrejme, ze DM muzou ignorovat, ale driv to tu fungovalo tak, ze se podal nejakej navrh na foru a DM ho s urcitymi upravami zavedli do sveta...prijde mi, ze si hned beres vsechno proti sobe ice

2) k tomuhle topicu, hlasoval jsem ano, a ne z duvodu, ze by byl potreba DM prave pro RP, ale hlavne z duvodu o kterym psal anoriel - nikdo tu neni!!!! jen ice, kterej hraje, nexfara sem tu taky jeste nevidel a driv tu byvalo opravdu hodne DM online a nebyly to jen DM kteri videli smysl hrani v tom, ze nekde lootej, ale byli to DM, kteri videli smysl v delani kvestu, kecani s lidma a v pomahani jim

3) ark neni RP server proto nelze RP po nikom vyzadovat, proto tu hrajou vselijaci hraci (looteri, RP i neco napul) a na scene ceskejch nwn serveru je timto ark vyjmecna, ale neznamena to, ze si tihle vselijaci hraci budou vzajemne kazit hru a vsichni (i DM) by se meli ridit pravidli serveru, tim myslim to zminovane - ze se nebude na nikoho utocit bez varovani (je neco jineho pokud se domluvi dobyvani neceho a bitva se ocekava, ze predtim se asi moc povidat nebude)

howk
Traxex d´ Elghinn arcikněžka rodiny Elghinn / dcera Anadriel / Temná Templářka
Proletario
Level 17
 
Příspěvky: 56
Registrován: 03 led 2009 00:00
Bydliště: sídlo rodiny Elghinn

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 24 návštevníků