?

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

?

Příspěvekod Mefistofel » 06 kvě 2009 13:28

Tak lidi hodte sem kazdej nejakej napad jak zvysit viditelnost hracu online!
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook


Příspěvekod ozi88 » 06 kvě 2009 14:07



tak to moc jako reklama nevypada :)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Mefistofel » 06 kvě 2009 14:07

Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Raptor_Nicitel » 06 kvě 2009 16:28

Mno chtelo by to nejakou reklamicku jelikoz me osobne se tu moc libi a myslim ze tenhle server ma co nabidnout. Myslim si ze by byla bomba kdyby tu hralo 20 hracu denne v prumeru vic ani neni treba to by zas lagovalo 5x denne :).
Uživatelský avatar
Raptor_Nicitel
Level 14
 
Příspěvky: 28
Registrován: 04 dub 2009 23:00

Příspěvekod Awatar » 06 kvě 2009 17:57

Chce to nějakýho grafika co udělá plakát a ten se pověsí kde jen se dá
Uživatelský avatar
Awatar
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 06 kvě 2009 19:03

jj na plagatu uz delam i kdyz to nebude neco extremne supr jako od praveho profika ale bohuzel neni moc casu takze to nedelam non stop
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Honda6 » 07 kvě 2009 07:12

Mefistofel píše:jj na plagatu uz delam i kdyz to nebude neco extremne supr jako od praveho profika ale bohuzel neni moc casu takze to nedelam non stop


JJ.Musim uznat že plakáty ve formě raklamy Arkhalie je super nápad...Hraní poslední dobou ve formě hráčů dost ubylo :-(
Uživatelský avatar
Honda6
Level 14
 
Příspěvky: 26
Registrován: 31 pro 2008 00:00
Bydliště: GB

Příspěvekod ozi88 » 07 kvě 2009 07:27

Raptor_Nicitel píše:Mno chtelo by to nejakou reklamicku jelikoz me osobne se tu moc libi a myslim ze tenhle server ma co nabidnout. Myslim si ze by byla bomba kdyby tu hralo 20 hracu denne v prumeru vic ani neni treba to by zas lagovalo 5x denne :).


s 20ti hraci uz nepocitej. velka renesance arkhalie nastala kolem vanoc 08. vratilo se plno starych hracu, ale po zjisteni, jak vse funguje a kdo to vede, jich jeste vetsi mnozstvi odeslo :)

po teto zkusenosti neverim, ze by stari hraci znovu prisli...mozna ale plakatem sezenete nove, ale 20 jich podle me fakt nebude...
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod drax » 07 kvě 2009 10:20

napišeš ty někdy nakej přispěvek ve kterem nekritizujes iceho nebo vedeni?
jak se ice a spol staraj o arkh je jejich vec a rozhodně delaji t o co považujou za nejlepši a jejich cil neni zmrsit hru co nejvice lidem takže pšt:) btw to že ubylo hracu neni vina iceho ani nikoho jineho kdo koukne na demonku (ubýva hraču taky) pvp (byly hrači zmizeli) dh ( znam snad 2 co tam este hrajou hravalo 30+) takže za ubytek hraču muže něco trochu jineho:) hlavne nejspis lepsi rpg (novejsi) a pak takoví co jen vse kritizujou a pomlouvaj a odrazujou každeho kdo by ctěl přijít vid ozi:)
třeba za mě osobně je to nedostatek casu ted (škola hlavně no ) ale asi se brzo vratim:)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod RpNecro » 07 kvě 2009 12:33

No vidis ja zas objevil skvost jmenem : The Temple of Elemental Evil :)
Takze mne na arku ted nakej patecek neuvidite :D
Jinak k tomu plakatu da se udelat ne jen kolik hracu je online ale ze by bylo vydet jmena postav co sou online? (Nebo aspon acc). Nevim jestli je to mozny ale bylo by to fajn...
Uživatelský avatar
RpNecro
Level 17
 
Příspěvky: 61
Registrován: 20 úno 2008 00:00
Bydliště: Zatim bezdomovec :)

Příspěvekod ozi88 » 07 kvě 2009 14:43

drax píše:napišeš ty někdy nakej přispěvek ve kterem nekritizujes iceho nebo vedeni?
jak se ice a spol staraj o arkh je jejich vec a rozhodně delaji t o co považujou za nejlepši a jejich cil neni zmrsit hru co nejvice lidem takže pšt:) btw to že ubylo hracu neni vina iceho ani nikoho jineho kdo koukne na demonku (ubýva hraču taky) pvp (byly hrači zmizeli) dh ( znam snad 2 co tam este hrajou hravalo 30+) takže za ubytek hraču muže něco trochu jineho:) hlavne nejspis lepsi rpg (novejsi) a pak takoví co jen vse kritizujou a pomlouvaj a odrazujou každeho kdo by ctěl přijít vid ozi:)
třeba za mě osobně je to nedostatek casu ted (škola hlavně no ) ale asi se brzo vratim:)


duta hlavo, vis proc jsem skoncil ja? proc epic, pro trpan, proc misha, atd atd atd...ano, je to aids :)

ja nekritizuju vedeni, kritizuju aidsa...a dycky budu ;)

ale je pravda, ze i kdyz na ark aids bude nebo ne, tak porad se hraci neodhodlaji znovu hrat. to si precti v mem drivejsim prispevku, tento se tykal neceho jineho ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Hejkal » 07 kvě 2009 22:10

RpNecro píše:No vidis ja zas objevil skvost jmenem : The Temple of Elemental Evil :)
Takze mne na arku ted nakej patecek neuvidite :D
Jinak k tomu plakatu da se udelat ne jen kolik hracu je online ale ze by bylo vydet jmena postav co sou online? (Nebo aspon acc). Nevim jestli je to mozny ale bylo by to fajn...


Udelat to jde. Ale aby to nekdo udelal to nevim. Myslim ze o tady nekde je napsany ze by to zatezovalo servr...:)
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod Ice » 08 kvě 2009 12:52

Ozzi. Stále říkáš jak ty a jiní jste kvůli mě odešli, ale nikdy jsi nenapsal důvod.
Můj odhad je, že se nedokážeš smířit s pravidly na Ark, která jsem nevymyslel já a mě obviňuješ z toho, že je nehodlam měnit. A nejsi schopen hrát RP i přesto, že se chvástáš jak to umíš.

Příkladem je to, že vám Proletario vymyslel pěkná pravidla pro RP válku o Ark a kvůli tvé neschopnosti ve vedení vašecho společenství jste se hned po daní dohromady rozpadli a tak se žádná válka nekonala.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Radas » 08 kvě 2009 18:31

u tech grafu se fakt musim smat :D
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 5 návštevníků