Přesvědčení chaos/zákon

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Přesvědčení chaos/zákon

Příspěvekod ShaDoOoW » 16 lis 2009 13:13

Jsem přesvědčen o tom, že toto by byl rozhodně krok směrem kupředu, hráči konečně dostanou možnost vytvářet nové buildy, které dosud nebyly možné (bard/dd/rdd vhodný adept na morii, bard/monk/fajtr, pala/bard/rdd koncipovaný na tank, momentální pala/rdd je jen mlátička aj.) nic imba to nevytvoří, rdd a pm buildy to nijak neohrozí ve svém prvenství a hráčům to dá novou zábavu v objevování neznámého.

Co se týče PMka, není problém udělat npc (script), která to přesvědčení bude měnit pouze ne-PMkům.

Joa názor vedení znám, takže je to na vás hráčích, musíte Iceho ukecat
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 16 lis 2009 15:02

hehe tak tady te opravim minimalne v jednom imba buildy to udela :)

hehe jakž takž vyrovnanost v nwn drží přesvedčení jak začnou behat palacho bardi nebo třeba dd pm pripadne i ten bard rdd pm tak už se o vyrovnanosti neda mluvit:) jen si vzpomen na slova vetsiny hracu z pvpcka že zruseni presvedceni zrusilo jakoukoliv vyrovnanost:) dit i muj pal wm bard byl hnus a sly by vymyslet horsi:)
jkako nebylo by to marné ale nesmrtelne hovada by fakt behali:))

já bych byl pro tak akorat pro odstraneni presvedcka u dd pac ten je opravdu temeř nepoužitelnej jak je ted
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Přesvědčení chaos/zákon

Příspěvekod ozi88 » 17 lis 2009 10:49

ShaDoOoW píše:Jsem přesvědčen o tom, že toto by byl rozhodně krok směrem kupředu, hráči konečně dostanou možnost vytvářet nové buildy, které dosud nebyly možné (bard/dd/rdd vhodný adept na morii, bard/monk/fajtr, pala/bard/rdd koncipovaný na tank, momentální pala/rdd je jen mlátička aj.) nic imba to nevytvoří, rdd a pm buildy to nijak neohrozí ve svém prvenství a hráčům to dá novou zábavu v objevování neznámého.

Co se týče PMka, není problém udělat npc (script), která to přesvědčení bude měnit pouze ne-PMkům.

Joa názor vedení znám, takže je to na vás hráčích, musíte Iceho ukecat


dobry napad...arkhalia nejaky novy refreshment potrebuje, ale pochybuju o tom, ze aidsa ukecate.

nikdy jsem nehral za dd a vzdycky me to lakalo...ale snad jedinypouzitelny, co si vzpominam byl ten, jak se menil na licha...uz nevim co to bylo...

tak good luck
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod drax » 17 lis 2009 13:12

1 ice neni aids :)
2 ice je celkem v pohodě a da se s nim celkem v pohodě domluvit a pokud by to chtela vetsina lidi tak by to asi schvalil:)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Ice » 17 lis 2009 14:43

To, že je ozzi zabržděnej a nic krom nadávání a blbých keců neumí, je zcela normální.
Nikdy nepřinesl žádný konkrétní návrh (nad kterým by popřemýšlel, jestli se nedá zneužít).

Jsem proti povolování manipulace s přesvědčením jinak nežli teď je, ale pokud ukecáte Shadooowa nejsem proti tomu, aby předělal omezení DD. (na zkoušku)
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod drax » 17 lis 2009 16:26

Ice píše:To, že je ozzi zabržděnej a nic krom nadávání a blbých keců neumí, je zcela normální.

tak to ho dokonale vystihuje
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ozi88 » 17 lis 2009 16:51

:)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod ShaDoOoW » 17 lis 2009 23:46

no zrušit přesvědčení u DD není problém, to je změna jednoho čísla v texťáku ;)

Jinak nemůžu souhlasit s názorem, že přesvědčení je to co tzv. "vyvažuje" classy. Koukněte se na servery typu aréna, tam jsou všechna přesvědčené zrušena a kupodivu tam nikdo nesmrtelný co ? není.

Já to vidím spíše tak, že nevyváženost způsobují pravidla 3.0 a některé nedotažené myšlenky Bioware, jako "vytvoříme dva nové skilly které vyváží hru", "dáme implozce +3 DC páč na ní není imka" nebo "omezíme barda na jediný song protože jsme líní".
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 18 lis 2009 10:58

no shadiku ot e nesmrtenosti je to nadlouho byli chary tere 1v1 rozbili temer vsecko:) dalo bys e vymyslet neco proti ale když vlezes do areny a vylezes se skore 5/1 to už dav neco najevo z casti za to mohlo presvedceni zcasti tve upravy jako napřiklad perma haste atd ktere davaji pomerne výhodu palachum raksham a podobne co sou normalne bez nej:)
jednoduse
bard/mnich
bard /pal soui veci ktere je lepsi nepotkat:)))
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 lis 2009 13:42

já se tu nebavím o svojí staré aréně ;)

bard/mnich - pár ac bodů navíc kvůli mnichovi, evasion, kterou má beztak už každý a která beztak nemá fungovat ve zbroji

bard /pal - tato kombinace není nikterak děsivá, a když přidáš rdd už to není bard/pal ale je to RDD a kvůli RDD a PM buildům které dominují arkh celý tento topik vzniknul. A nechytej mě za slovo, omezit třeba konkrétně pala/rdd s bardem není problém

EDIT: tak úprava která odstraní přesvědčení u DD byla zaslána Icemu. Bard/DD/RDD si bude sólovat asi dost dungů, morie je jasná a já na to říkám "No a co?".
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 18 lis 2009 17:02

shade shade:)
bard mnich: mnich je slabí diky malemu ab
bard mnich - ab si vylepsi nepratele prokleje a vysmeje se jim (-10ab) a pak už to do nich sype s 10 utokama :)

pal bard
15 pal 7 wm 18 bard
oproti pal rdd ztraci 4 ab za str ziskava 4 ab za barda 2 ab za wm k tomu ma kritiki a este si zpiva prokleti a vysmívá se:) v pvm není až takovej buh diky absenci nezapomenutelnosti
v pvp dostane ab pres 70 a ac diky bardovi taky žadna slabota:) a ma klidne 10-20 x3 a to už z nej dělá nejekeho bouchače
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 lis 2009 17:40

drax píše:shade shade:)
bard mnich: mnich je slabí diky malemu ab
bard mnich - ab si vylepsi nepratele prokleje a vysmeje se jim (-10ab) a pak už to do nich sype s 10 utokama :)

pal bard
15 pal 7 wm 18 bard
oproti pal rdd ztraci 4 ab za str ziskava 4 ab za barda 2 ab za wm k tomu ma kritiki a este si zpiva prokleti a vysmívá se:) v pvm není až takovej buh diky absenci nezapomenutelnosti
v pvp dostane ab pres 70 a ac diky bardovi taky žadna slabota:) a ma klidne 10-20 x3 a to už z nej dělá nejekeho bouchače

a co je na tom špatnýho?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 18 lis 2009 18:37

ShaDoOoW píše:

a co je na tom špatnýho?[/quote]
že jakakoliv rovnovaha de do hajzlu když umožniš nejakou imba kombinaci:) podivej se na kler pm zdaleka nejlepsi solista co muže behat i nahej a to ma -3 ac za presvedceni tak proc mu je proste nepridat:) aby byl este lepsi že jo:)proc nedovolit treba pal bard war 15 /5/20 aby byla nejaka ta sranda :) a proc nedat kler rdd +20 k ab :)
protože když povolis urcitou kombinaci puvodne omezenou od bioware presvedcenim tak ty ostatní převalcuje a když i po serveru beha treba 20 stejných mlatičů (pal war bard 15 /5/20) sotva je to lepší než když ti beha 5 war wm 5 war rdd 5 pal rdd 5 bard rdd kteři sou obdobně schopní :)
cim vic imba kombinaci povolíš tim min rozmanitosti bude
a když chces povolit dve nejsilnjsi povolani(bard paladin) spolu tak to je pekna kravina:)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 lis 2009 18:53

drax píše:kler pm zdaleka nejlepsi solista co muže behat i nahej a to ma -3 ac za presvedceni tak proc mu je proste nepridat:)

proc nedat kler rdd +20 k ab :)

imba kombinaci
na takové hovadiny co tu píšeš mi ani nestojí reagovat, sic jsem to vysvětlil, ale ty stále nechápeš účel mého návrhu a pak tu padají takové hovna

no ostatní hráči se nevyjadřují takže to asi nikdo nechce a no já nikoho nenutím, jen si tu donekonečna stavějte RDD a PM když vás to baví
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 18 lis 2009 21:04

ShaDoOoW píše:na takové hovadiny co tu píšeš mi ani nestojí reagovat, sic jsem to vysvětlil, ale ty stále nechápeš účel mého návrhu a pak tu padají takové hovna

no ostatní hráči se nevyjadřují takže to asi nikdo nechce a no já nikoho nenutím, jen si tu donekonečna stavějte RDD a PM když vás to baví

jo aby ses nedivil na vetsinu veci nejsou nej rdd ani pm
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 7 návštevníků