hrobečky

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

hrobečky

Příspěvekod ShaDoOoW » 08 bře 2010 03:04

Co takhle zrušit deomezení na povolání u přivolávání padlých spoluhráčů?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 08 bře 2010 09:34

neni spatnej napad ale asi by se este vic rozvinulo to hnusne odlogovani pred smrti
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Feiwill » 08 bře 2010 10:18

Hlasuju proti. At je to jak to je.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ShaDoOoW » 08 bře 2010 14:28

drax píše:neni spatnej napad ale asi by se este vic rozvinulo to hnusne odlogovani pred smrti

cože? proč? právě naopak.

Feiwill píše:Hlasuju proti. At je to jak to je.

Musím říct, že toto jsem nečekal, proto jsem ani nepsal žádné podrobnosti, proč, jak. Tak dobrá.

Proč? Hrozně to deomezuje buildy. Víte co? Rovnou to předělejte že přivolávat může jen RDD a PM, to bude asi to co chcete.

Člověk si tu chce rozjet něco jiného, vypočítá si ab a ac a když se zeptá zkušených hráčů: "hele prosimtě dělám build a má ab tolik a ac tolik, vzali byste mě s tím někam?" A jako odpověď dostanu: "no ab není špatné, to ac taky ne, ale nevezmem tě nikam protože nemůžeš přivolávat, co se stane když všichni pomřem a ty tam zůstaneš jako jediný?"

A na logiku to vůbec nesvádějte, jediný kdo umí oživovat je klerik ale přivolávat může i druid a bard, tak pokud chcete logiku zrušte to bardovi a druidovi.

Jediný důvod proti, který tu vidím je res hůlka, jenže ta stojí tolik mědi že se na ni každý radši vysere a udělá klerika/rdd který ji supluje víc než dokonale.

Mimochodem včera jsem šel Frotrpa, samozřejmě to je dung pro dva no a on umřel nejdřív před dveřma do 3p, tak jsme šli znova a když nechtě umřel u hádanky (napsal, napiš to takhle Odpoved: xxx") tak to už prostě nasere...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 08 bře 2010 15:05

Že to omezuje buildy? Jak? Naopak to podporuje hraní v týmu.

Když jsi navrhl to, že každý může přivolávat, myslel jsi na všechny důsledky? Nejen na výhody pro tebe?

Výhody:
Do dungu můžou jít jakékoli postavy.

Nevýhody:
Ten samý. To že každý dokáže oživovat způsobí to, že do dungů začne chodit jen zeď a mlátičky (bude to rychlejší a když někdo umře přivoláme si ho).
Deklasuje to jakoukoli rozmanitost povolání (klerik) - tak proč nedat kouzlo zvedání taky všem (vzásadě by to mělo stejný efekt)

To, že je hůlka ressu tak drahá je záměr, aby byl v dunzích potřeba taky klerik, bard nebo druid.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Hrobečky

Příspěvekod herbertwest » 08 bře 2010 17:00

Jsem také proti tomu, aby se to nějak měnilo. Myslím, že takhle to funguje dobře.
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod drax » 08 bře 2010 17:06

hmm a co to přidat barbarum, dd ,hrandum a mnichum
u těchdle odpadaji nevýhody jelikož je skoro nikdo nepouživa a aspon by měli vetši učinnost v dungu ktera moc velka neni
chodit jen zeď a mlátičky

to je zrovna kravina ice jelikož mlaticky volaji už ted
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 08 bře 2010 17:16

to je zrovna kravina ice jelikož mlaticky volaji už ted


kravina to neni lebo tam musis dat ten lvl bardaco ta obmedzuje tam dat nieco ine
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 08 bře 2010 17:16

Ok měním můj návrh, přesvědčili jste mě.

Navrhuji aby přivolávat mohl jen RDD a PM.

A nebo jen klerik, aby nemohli přivolávat mlátiči (bard omezuje maximalni paladina, fajtr rdd, barbar rdd, ranger rdd tam sorce teda urcite nepotrebuji a wmko se tu dela taky s bardem) a zdi (druid na draka).
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 08 bře 2010 18:14

ShaDoOoW píše:Navrhuji aby přivolávat mohl jen RDD a PM.


to tiez obmedzuje buildy typu ranger/fighter/wm a si tam kde sme boli nic stym nespravis potom by sa miesto f/wm/b hrali len f/b/rdd

a ked bude moct privolavat len cler rak si dam 14f/25wm/1cler lebo mi netreba ani umd ani tumble takze nevidim tam tiez riesenie
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 08 bře 2010 19:25

mulo píše:a ked bude moct privolavat len cler rak si dam 14f/25wm/1cler lebo mi netreba ani umd ani tumble takze nevidim tam tiez riesenie

to je pravda, tak hrobečky úplně zrušit, klerik umí zvedat takže je nepotřebuje
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Mefistofel » 09 bře 2010 07:27

hehe pekne napady i nazory :D hlavne se nepobijte ;)


ja nevim pro i proti vse zni pekne ale co udelat aby to neposralo hru?to vi malo kdo jelikoz tech reseni je malo...jedine co bych bral tak aby paladin umel volat coz podle me dle jeho vyznamu by mel umet ale bohuzel neumi...
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod drax » 09 bře 2010 08:02

paladin už je tak dost imba to spis hlavne ti monci :) přičemž kleromnichy to neovlivni a klasičtí mniši by to potřebovali
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Feiwill » 09 bře 2010 11:17

Tak tam strcte omezeni na minimalni lvl danyho povolani, aby mohlo privolavat.

Shadow> ja jsem asi od zacatku nepochopil, co je pointa threadu, kvuli slovu "deomezeni", ktery jsem bral jako preklep. Abych se upresnil, jsem proti vetsi svobode v privolavani. Drax to pochopil asi taky blbe, odhaduju.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ShaDoOoW » 09 bře 2010 18:11

Feiwill píše:Tak tam strcte omezeni na minimalni lvl danyho povolani, aby mohlo privolavat.

Shadow> ja jsem asi od zacatku nepochopil, co je pointa threadu, kvuli slovu "deomezeni", ktery jsem bral jako preklep. Abych se upresnil, jsem proti vetsi svobode v privolavani. Drax to pochopil asi taky blbe, odhaduju.

Ok omlouvám se je to takový můj žargon :D deomezení = omezení.

Ale docela mě to zajímá jak jsi to pochopil když jsi byl proti a ani teď když už je to jasné o co jde se tvůj postoj nezměnil :)
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků