hrobečky

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Příspěvekod Feiwill » 09 bře 2010 23:42

Ja to vlastne nepochopil. :) Z klicovych slov jsem se snazil odhadnout, o co jde a napsat odpoved tak, aby dala jednoznacne najevo, ze jsem pro to, aby to zustalo, jak je to ted. Pokud bych byl pro nejake meneni toho privolavaciho systemu, tak spis smerem vetsiho omezeni nez liberalizace. Ja bych to dal treba na klerika (ale aspon 20 lvlu klerika) nebo druida (tez aspon 20) nebo shiftera (aspon 10) a smitec. To jsem vas vsecky nasral, co? :D Ne, dobry - jak je to tedka, to taky neni tak nesnesitelny. :)
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Mefistofel » 10 bře 2010 09:05

Feiwill píše:Ja to vlastne nepochopil. :) Z klicovych slov jsem se snazil odhadnout, o co jde a napsat odpoved tak, aby dala jednoznacne najevo, ze jsem pro to, aby to zustalo, jak je to ted. Pokud bych byl pro nejake meneni toho privolavaciho systemu, tak spis smerem vetsiho omezeni nez liberalizace. Ja bych to dal treba na klerika (ale aspon 20 lvlu klerika) nebo druida (tez aspon 20) nebo shiftera (aspon 10) a smitec. To jsem vas vsecky nasral, co? :D Ne, dobry - jak je to tedka, to taky neni tak nesnesitelny. :)


hehe takze ty by ji nejradeji system nekdo v dungu umre takze cela parta konci jo? :D nebo blbe napsano pardon...kdyz umre klerik tak je smitec...hehe celkem blbost ne?

mnich: hehe ten stema jeho utokama protebe neni imba kdyz pal co je nanic je imba..fakt sry ale nechapu jako....co je imba tak to je wm bard atd..povolani co nemaj zade omezeni prakticky


drax píše:paladin už je tak dost imba to spis hlavne ti monci přičemž kleromnichy to neovlivni a klasičtí mniši by to potřebovali


si asi upad draxi ne? kde si nabral ze paladinove jsou dosti nadupani ted? nezapomen HA uz nejde ani s vysokym lvlem (pokud samo nefacha az na 40lvlu coz se nevyplati jelikoz to neda zadne ab) jejich ab je sice pekne v kombinaci rdd ale zase tam kde je dispell ( coz je na hodne mistech arku) tak jsou v riti tak mi rekni v cem jsou tak dobri? na svou ruku healu potrbujou high caster a charisma...kdyz das hodne chari tak nedas silu...kouzel taky moc nemaj a pokud chces vice opet musis dat do wis coz zase ubere ze sily takze cim jsou tak imba prosimte? hlavne nerikej rozdrt zlo jelikoz pvp se v dnesni dobe na arku uz bohuzel nehraje
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod drax » 10 bře 2010 09:13

no mefidlo s +12 wis maj tech spellu celkem dost daj 72 ab což se s wmkama nebo bardama neda srovnavat mno a takovej pal rdd s dmg taky nezaostava nemluve o tom že pokud ma zaklad 14 cha ( ano to ho stoji1ab 1 dmg) tak si muže krasne hazet hromadu divine dmg navic

jinak bard je prase o tom žadna ale komu to vadí :P
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 10 bře 2010 09:48

hehe draxi mam ti spocitat kolik ja mam slotu s +12 wis u pala a to mam 32 caster...skoro zadne....72ab? jo ale s rdd ale opet ve full buffu a jestli si cetl poradne tak sem mluvil neco o dispellu takze to ab neni az takova vyhoda a dmg taky moc ne jelikoz az tak moc lepsi nemaj jak wm pokud si nevemou divine
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Feiwill » 10 bře 2010 15:42

Mefistofel píše:
Feiwill píše:Ja to vlastne nepochopil. :) Z klicovych slov jsem se snazil odhadnout, o co jde a napsat odpoved tak, aby dala jednoznacne najevo, ze jsem pro to, aby to zustalo, jak je to ted. Pokud bych byl pro nejake meneni toho privolavaciho systemu, tak spis smerem vetsiho omezeni nez liberalizace. Ja bych to dal treba na klerika (ale aspon 20 lvlu klerika) nebo druida (tez aspon 20) nebo shiftera (aspon 10) a smitec. To jsem vas vsecky nasral, co? :D Ne, dobry - jak je to tedka, to taky neni tak nesnesitelny. :)


hehe takze ty by ji nejradeji system nekdo v dungu umre takze cela parta konci jo? :D nebo blbe napsano pardon...kdyz umre klerik tak je smitec...hehe celkem blbost ne?

Mne prave prijde celkem neoukej, jak je to ted. Ono by jinak aspon chodilo vic kleriku zaraz, nebo by se stavelo vic druidu. A klerici by se tak nehonili neohrozene do stredu bitvy a prirozene by se tak trochu zracionalizovalo to megauber univerzalni almighty povolani, kterym klerik je.
Ale jak rikam - nejak kor hafo mi soucasny zrizeni nevadi. :)
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 bře 2010 20:12

Nevím jestli má cenu ještě něco psát...

Cítím se prostě znevýhodněn když chci postavit něco jiného jako RDD a PM protože pak moje postava neumí přivolávat a nikdo ji sebou nechce.

Argumenty které jste dosud předvedly jsou naprosté bláboly, pokud by to byla pravda chodí tu bard/pm/zloděj se dvěma paladin/bard/rdd mlátičkama všechny dungy už teď.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 10 bře 2010 20:52

preto je tu hulka resu aj ked je poemrne drah

pala/bard/rdd nema sr takze monkou a dragu nedate jedine mozno zk
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 bře 2010 21:50

mulo píše:preto je tu hulka resu aj ked je poemrne drah

pala/bard/rdd nema sr takze monkou a dragu nedate jedine mozno zk
no však já říkám že je to blábol, tohle si nemyslím já ale ti co jsou proti

hulka ressu je pěkná, ale proč bych platil 50 mědi nebo kolik to stojí když si můžu místo nějakého paladina/torma/mnicha udělat rdd mlátiče a pak bych mohl přivolávat jenže to já nechci já si chci postavit pala/torma například - ale za daných okolností mi to prostě systém nedovoluje - no řekni mulo vzal bys takový build sebou na dragiru?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 bře 2010 23:55

dneska lognu a kouknu se player listu:
rogue 13 wiz 3 pm 24
rogue 13 wiz 3 pm 24
fajtr 14 wm 25 bard 1
bard 6 rdd 10 pm 24
bard 20 fajtr 10 rdd 10
wizard 29 pm 10 zlodej 1
fajtr 10 wm 29 bard 1
fajtr 14 wm 25 bard 1

mi vykládejte pohádky že tohle není server jen pro PM a RDD :evil:
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 11 bře 2010 01:20

tak preco si navrhol nech privolavat mozu len rdd a pm to len potom podporuje ze vraj to je "rdd a pm server"
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 11 bře 2010 01:33

mulo píše:tak preco si navrhol nech privolavat mozu len rdd a pm to len potom podporuje ze vraj to je "rdd a pm server"
to byla ironie ty povolani co ted muzou privolavat jsou z 99% buildy s RDD a PM takze se to rovnou muze dat ze privolavat muze jen RDD a PM tak jsem to myslel
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 11 bře 2010 02:33

To že PM a RDD jsou nejlepší povolání si nestěžuj na Arkhálii ale na tvůrce povolání pro NWN.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod drax » 11 bře 2010 05:32

krom toho v tom seznamu mas vde zdi a jeden pokus o zedkde moc co vymýslet není a zed bez pm nema imku na crity je dole raz dva

dál 1 bard 1 wiz 3 pmka

btw ten bard 6rdd10 pm 24 je nejakej šrot by mě zajimalo kdo to má :)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Feiwill » 11 bře 2010 17:36

drax> Bys cucel, jak velky mnozstvi lidi jisty pan jmenem Norolin s timhle buildem nasral v PvP. ;)

To s tim RDD a PM je fakt tyjo - uz kolikrat se tu nadavalo, jak jsou PM a RDD overpowered povolani a jak vsichni nic jinyho nestavi. Tak bych je nedelal jeste vic overpowered. Spis ten bard v soucasnym stavu to tam kazi, pac ma skilly, ktery kazdej chce, nema prerekvizity a je potreba na AA/RDD/PM.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod drax » 12 bře 2010 07:45

fei
nemaq ed nema ab ma 3 utoky + haste
už vidim jak s tim dvackuje nejakeho dexaře :roll:
nemluve o tomže to ac až tolik nepomaha přece jen i tu tvoji zed neni problem usražet :)
ale jinak goodluck proti např 69 ab 77 ac klerovi
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 5 návštevníků