Lab

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Labyrint

Příspěvekod herbertwest » 31 říj 2010 13:46

O některých hráčích je to známo, že neumějí nic jiného než dungy probíhat, takže se žádné velké překvapení vlastně někoná :lol: .
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod Amelie » 01 lis 2010 07:24

Nadherne opravy :)
Uživatelský avatar
Amelie
Level 14
 
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 01 lis 2010 10:47

Ice píše:klíč č.3 dostane hráč vždy a cesta nevede jen k jednomu místu ve věži, kde se spawnuje boss
to je lepší než jsem doufal, díky
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 04 lis 2010 14:20

Beru zpět. Jednalo se o mou neznalost.
Naposledy upravil ShaDoOoW dne 05 lis 2010 15:53, celkově upraveno 1
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 04 lis 2010 15:07

Pokud se dobře pamatuju kosťíka už nepokempíte :-)

Dříve byla ta venkovní lokace jako třetí varianta,ale ukázalo se že jako samostatná cesta je nejsnažší a nejrychlejší.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 04 lis 2010 17:17

Ice píše:Pokud se dobře pamatuju kosťíka už nepokempíte :-)
V tom případě budu kempit Impa a ledového elementála kteří k němu hážou, abych tam nemusel...

tzn. dojdu k elementálovi a budu ho kempit dokud nedá klíč k býkovi, dojdu k býkovi a budu ho kempit dokud nedá klíč k bossovi, nevím jestli sis to takto přestavoval, ale nic jiného se nevyplatí

tím že to kempování zatrhneš ten problém kempování nevyřešíš, jen zhoršíš, protože jestli dojdu ke kosťákovi a padne mi špatný klíč a budu stát před volbou jít zimní cestu na hodinu s vysokou šancí že to nedám a vysrat se na to a jít radši něco jiného, vyberu si tu druhou variantu
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 07 lis 2010 02:52

ShaDoOoW píše:tím že to kempování zatrhneš ten problém kempování nevyřešíš, jen zhoršíš, protože jestli dojdu ke kosťákovi a padne mi špatný klíč a budu stát před volbou jít zimní cestu na hodinu s vysokou šancí že to nedám a vysrat se na to a jít radši něco jiného, vyberu si tu druhou variantu

Tohle jsi napsal jen pod vlivem toho, že probíhá soutěž a ty se chceš jen co nejjednoduššeji dostat k bossovi. Za normálních okolností by ti to za dvojnásobnou odměnu pravděpodobně nevadilo.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 07 lis 2010 18:53

Dneska se mi nedařilo.

Byl jsem ve skále podívat se jak je prodloužený despawn bosse.

Všechno v pohodě, akorát potom v té poslední skupince jsem nedával pozor protože jsem kecal v partě a tak se stalo, že mi postava automaticky za zabití příšery namířila na bosse a než jsem si toho všiml byl boss mrtvý. Obával jsem se nejhoršího, že mi pytlíček despawne. Naštěstí nedespawnul, stihnul jsem si pro něj přijít, ale jak na potvoru v něm nic nebylo.

Poučení: Jsem já to ale debil, že si nedávám pozor a nenechávám si bosse až jako posledního.

Tak jsem šel do mv, sám to moc nedávám tak jsem si říkal, že tam vezmu nováčka půjde to 2x rychlejc. To jsem se trochu přepočítal, díky němu jsem to nemohl probíhat a taky tam umřel takže jsme museli restovat. Tím pádem jsme došli k velitelovi a on tam co, nebyl.

Poučení: Jsem já to ale debil, že nemám +8/3 zbraň s 3x 1k12 gemy a pak mi despawne klíčník. A jsem ještě větší debil že do sólo dungu lezu ve dvou. Naposledy. :evil:
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 08 lis 2010 01:06

To, že tam nebyl velitel bylo spíš tim, že to někdo běžel před váma, protože ten má despawn 40 minut.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 lis 2010 06:45

Ice píše:Tohle jsi napsal jen pod vlivem toho, že probíhá soutěž a ty se chceš jen co nejjednoduššeji dostat k bossovi. Za normálních okolností by ti to za dvojnásobnou odměnu pravděpodobně nevadilo.
Tak jsem to šel (s mojí lučištnicí), abych ti dokázal že proto jsem to fakt nenapsal. Asi půl hodiny, pak jsem došel ke koboldovi a ten mi odmítl dát kuličku.

Pravděpodobně mi ji nedal proto, že nemám předepsané povolání - barda, rdd nebo pm :twisted:

Tím pro mě zimní cesta končí.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 10 lis 2010 11:32

Nedal ti ji z jediného důvodu a to z toho že tvé přsvědčení je zlé(což nechápu v tvém případě). (což mimochodem vylučuje tuhle cestu PM)
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 14 led 2011 22:19

To je taky dobrá demence, že ten klíč dá jen dobrému přesvědčení (já zlý nejsem). Místo toho aby se to udělalo tak aby to bylo pro PMka co nejvíc těžké se jim to rovnou znemožní, a to nejenom PM.

A dneska jsem s mefem narazil na další vychytávku která mi fakt nula žlučí. Ten lab je super v tom, že můžou jít dva lidi naráz a když půjdou jinou cestu tak se oběma spawne boss. Bohužel ne však poklad, vybíral jsem asi 5 minut po mefovi a jelikož jsem vybral stejnou truhlu co on nebylo tam nic. Úžasná vychytávka fakt.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 15 led 2011 11:23

Tohle se ti může stát v jakémkoli dungu, že ti poklad vybere někdo jinej.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00


Re: Lab

Příspěvekod weslo » 19 lis 2021 12:52

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781775
Registrován: 13 říj 2021 07:50

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků