Lektvary v Kattinwellu

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Lektvary v Kattinwellu

Příspěvekod ShaDoOoW » 30 říj 2010 13:31

Navrhoval jsem Icemu změnu, odmítl ji se slovy, že je to směšné, a že stávající stav je vyhovující, prosím o komentáře hráčů.

Určitě jste si všimli, že se v Kattinwellu se prodávají lektvary za měď. Když já jsem viděl tu nabídku, tak mě opravdu rozesmála. Opravdu nevím, kdo by si jediný lektvar koupil.

Ještě než začnu rozepisovat jednotlivé lektvary, napíšu argumenty, které mi Ice napsal:

1) když bude lektvar na SS (což jsem navrhnul), bude quest, který jsem udělal na SS hůlku k ničemu
-> ale on už je pro 80% postav k ničemu už teď, v Agardonu se dá koupit svitek SS (který bardi sešlou bez UMD) za 29k (-appraise (bardi mají dobrou slevu)) a mají ho tam nekonečněkrát. Krom toho se dá koupit lektvar Odraz Smrt 1ks za asi 25k v Northtownu a opět ho mají nekonečněkrát, není to sice SS ale v některých případech ho může nahradit.

2) nemůže být všechno (navrhnul jsem několik nových lektvarů, viz. níže) co má klerik dostupné neklerikům
-> opět, ono už je, stačí si (nechat) vyrobit hůlku, která stojí cca 20k zl a 100xp jedna a má cca 25-50 nábojů!!!! Jediné co je potřeba je být paladin/druid/klerik nebo mít UMD cca 15 bodů. Nebo si nechat udělat svitek, k tomu je ale nutné UMD aspoň 30.

3) cena mědi byla 40k
-> ale už dávno není, nevím jak to bylo před wipe, ale nyní jsi to nastavil tak, že za každou skládanou blbost hráč platí tisíce mědi. Schválně jsem se ptal některých hráčů na to, jakou cenu v zl pro ně má jeden měďák. Mulo ani Radas by ho neprodali vůbec, Dadlák za 150k a já za 200k.

A nyní rozbor k jednotlivým lektvarům.

1x Lektvar léčení (4 mědi)
-> Strašně přehnaná cena. Jako hráč mám cca 500ks a nemám šanci je prodat, všichni ví, kde si je nasbírají, je to rychlé a jednoduché a mají u toho poklad a kill. Cena u hráčů je teď cca 10ks za 1.5 mědi.

můj návrh byl aby se prodávalo 10 kusů za 4mědi, neujal se

1x Lektvar rychlosti (1 měď)
-> no lol, mají skoro všude, v agardonu, v northtownu nebo middlebrooku nekonečněkrát. V middlebrooku jsou nejlevnější 10ks za 13k.

můj návrh byl zrušit, za měď by to mělo smysl jedině tehdy, pokud by měly aspoň 4x delší trvání


Lektvar silnější obnovy (4 mědi)
-> dá se koupit asi 10x za restart, což je pro jednoho hráče dostačující počet za pár zlatých, taky bych zvážil jeho výhody oproti klasickému léčení

můj návrh byl 10 ks za 6 mědi


Lektvar kamenné kůže (1 měď)
-> rovněž se dá koupit několikrát za restart, ale stejně se nevyplatí kupovat, jeho použitelnost je minimální

můj návrh byl 10ks za 2 mědi


Lektvar magické odolnosti (2 mědi)
-> jediný, který se jinde nedá koupit, nicméně SR 29, kterou to má je dost málo a 2 mědi jsou dost

můj návrh byl 10ks za 4mědi


Lektvar neviditelnosti (2 měď)
-> LOL, mají v northu za 4k 10ks

zrušit, ofc


Lektvar aury slávy (2 mědi)
- je v daemonville za zl jen 1x za restart, užitečný by i byl, nicméně za tuhle cenu si ho nekoupím

můj návrh je 10ks za 2mědi


Lektvar spell mantle (3 mědi)
- dá se koupit asi 4x za restart, za pár zlatých, hodil by se do pvp, na jiné účely je lepší lektvar léčení...

můj návrh byl 10ks za 5mědi


Lektvar odraz smrt (3 mědi)
-> mají v northu za pár šupů nekonečněkrát

zrušit


Lektvar silnější kamenné kůže (2 mědi)
- není o moc lepší než kamenné kůže, užitečnost je opravdu minimální, protože to odolá jen několika málo bodům a pak to vyšumí

můj návrh je 10ks za 3mědi


Lektvar slabšího vyčištění mysli (1 měď)
- mají nekonečněkrát v daemonville

zrušit


No místo těch zrušených jsem navrhoval toto:

Lektvar svobody (10ks za 3mědi)
-> hůlka za 30k má cca těch 30 použití, je ale nutné být klerik/druid/paladin/hraničář nebo UMD, lektvar by umožnil používat toto i buildům bez UMD

lektvar vylepšené neviditelnosti (10ks za 3mědi)
-> to samé jako nahoře, akorát že je třeba být bard/sorč/wiz nebo UMD

lektvar imky na vysátí (10ks za 2mědi)
-> to samé jako nahoře, tento lektvar se dá vytvořit, až na bug který to znemožňuje (viz. níže)

lektvar stínového štítu (10ks za 5mědi)
-> jak bylo řečeno v úvodu, svitek stojí 29k, stačí mít UMD nebo být bard/sorč/wiz

lektvar zraň (užitečné pro měňavcce bojujícího v proměně nemrtvého aby se mohl léčit) (10ks za 4mědi)


BUG: Krom toho, obchodník v Daemonville prodává špatné lektvary, takže ikdyž si udělám (a já už udělal) postavu co umí vyrábět lektvary, tak mám smůlu.

Jinak bych si většinu lektvarů stejně udělal místo abych za ně platil měď.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod peta_84 » 30 říj 2010 15:26

100% souhlas. Za cenu kterou navrhujes bych si ty lektvary stejne nekoupil, ale rozhodne to je lepsi, nez ten WB fail, co je tam ted.

cena medi 40k gp?LOL
pokud si Ice za timto opravdu stoji (a bylo by to poprve), koupim vsechnu med, kterou mi donese. 50k za kus at se to lip pocita. Tato informace akrorad utvrzuje moje presvedceni, ze Ice je proste uplne mimo.

co se tyce spatnych lektvaru v daemon, tak to je jasna chyba modulu, a nevim proc by se to nemelo opravit.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod Amelie » 31 říj 2010 12:00

ty lektvary za med je blbost stejnak to nikdo nekupuje a ikdys ty svitky tam jsou tak jsou moc drahe no co zaci se bez toho obejdu
Uživatelský avatar
Amelie
Level 14
 
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2009 00:00

Příspěvekod Radas » 23 lis 2010 23:43

flasky za mediky, tak to uz je out uplne mimo
sr obcas nekdo koupi jinak vse k ... za medi..
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod mulo » 23 lis 2010 23:48

Radas píše:flasky za mediky, tak to uz je out uplne mimo
sr obcas nekdo koupi jinak vse k ... za medi..


hele ty tam kedy sa ukazes potrebujem nejaky matros :D



jo nasere to menil som akurat med a podarilo sa mi kupit heal za 4 medi omg a to neni poprvi raz: {
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 24 lis 2010 04:45

mulo píše:jo nasere to menil som akurat med a podarilo sa mi kupit heal za 4 medi omg a to neni poprvi raz: {
JJ ale tohle je v pohodě. Já už koupil 2 healy a 1x rychlost, ale to je OK a stává se to jen proto že nedáváme pozor a mačkáme 1. Předtím to stejně bylo horší protože ta možnost byla až dole a musel jsi kliknout, nešlo na numpadu. A když jsi měl třeba 200 mědi tak tam byla možnost koupit res hůlku že, no už jsem tak jednu překlikem nechtě koupil. Ne že by byla tak úplně nahovno, ale mám postavu která má slevu... takže jsem ztratil 30 mědi. A to nemluvím o tom, že jsem už tu hůlku měl a druhou jsem fakt nepotřeboval. No teď už se to nestane.

Mimochodem vzhledem k tomu, že se s tím nic nedělá a asi ani dělat nebude hážu další návrh.

Co tak tam prodávat prázdné svitky/lektvary/hůlky za měď?

svitek/lektvar 1, hůlka 3?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 22 led 2011 05:23

Verze 27_44: Ok, dobrá práce a rád jsem s implementací pomohl.

Mimochodem koupil si už někdo za nové ceny něco? Já ne a ani se nechystám, ale už je to trochu příjemnější ty ceny.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00


Re: Lektvary v Kattinwellu

Příspěvekod weslo » 19 lis 2021 12:51

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 782102
Registrován: 13 říj 2021 07:50


Re: Lektvary v Kattinwellu

Příspěvekod weslo » 08 dub 2022 14:29

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 782102
Registrován: 13 říj 2021 07:50



Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 10 návštevníků