Balíky šípov s kapacitou 999 ks

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Balíky šípov s kapacitou 999 ks

Příspěvekod praetor » 12 říj 2011 10:49

Nedalo by sa nejakým hakom/úpravou zabezpečiť, aby sa dali kúpiť a používať balíky šípov s kapacitou 999 ks? Predsalen sa tých aktuálnych 99 kúskov strašne rýchlo míňa a kupovanie šípov je otrava.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod nexfar » 12 říj 2011 14:10

Tak si sezen stin s nekonecnou munici :)))


Bud muzes volit druh sipu -- bohuzel s tim ze je musis neustale doplnovat
nebo si pevne zvolis jeden tip stinove :)

Oboji ma sve kldy ale i zapory
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod ShaDoOoW » 12 říj 2011 14:28

dalo nicméně pro lučištníky jsem tu udělal poměrně dost vychytávek a jsem proti z následujících důvodů:
- existuje neomezená munice - ano je to drahé ALE dlouhodobě na tom hráč ušetří (aspoň na těch +5), nicméně nevýhodou je že nelze potom do luku nasadit jiný šíp
- existují chytré toulce, které po použití automaticky přesunou všechny nakoupené balíčky šípů dovnitř (mimochodem jestli někdo má moje postava ho koupí dám 20 mědi)
- existují poměrně výkonné a levné šípy (šípy bodání) a jako alternativu jsem tajně už ve verzi 72 přidal nový obchod s vylepšenými elementárními šípy tak aby se mohlo vyplatit na konkrétní dungeon si koupit spíše tyto než šípy bodání, které jsou využitelné úplně všude (jsou asi o trošku dražší ale ne o moc)
- na nakupování lze použít trik že klikneš na balíček šípů v obchodě pravým tlačítkem a mačkáš numerickou klávesu 6, tímto způsobem lze nakoupit velké množství šípů v krátké době a pak už jen staí přeskládat do toulců
- u dragy v pytli padají semtam speciální šípy které spouští například dispell nebo řetězový blesk po zásahu (tady je menší problém že hra ti je automaticky nasadí do luku když ti dojde aktuální munice, nicméně na to existuje řešení, předmět s názvem od-identifikátor ale ten se musí vylootit)

takže možností je spousta, můžeš si zaplatit 500 mědi (zlevněno, dříve bylo 1000!) a dál se o šípy nestarat nebo si je jednou za pár dní dokupovat, mě osobně vychází 6plných toulců asi na 3 real dny, ale u toho kdo chodí skálu/pavouky bude ta spotřeba mnohem vyšší
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod peta_84 » 12 říj 2011 19:44

me by prislo rozumne to rozsirit. zasadni vyhodu to nedava a jen to usetri klikani a neustale behani do obchodu. toulce porad k necemu budou. jde o to, ze je obcas celkem problem vubec ty sipy do inventare nacpat.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod praetor » 13 říj 2011 14:12

Všetko, čo písal nexfar a shadooow je mi známe. Chytrý tulec je fajn pomôcka, ale ešte to nie je ono :)

Išlo mi vyslovene o to ušetrenie klikania pri nákupe a organizácii v inve. Je to otravné a nezábavné, ale prežijem to. Som si len myslel, že by sa to nejakým hakom dalo jednoducho vyriešiť.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod Mefistofel » 13 říj 2011 14:15

tak jako reseni je zakladniho stinaku na neomezene palivo +0 a stoji pouze 100medaku coz bych rekl ze neni problem sehnat...ale i kdyby byli sipy po baleni jak zaznelo treba 999 tak by to taktez bylo dobre a usetrilo i misto v invu ale sam osobne bych doporucil zdrasit sipy jelikoz takto clovek co nechce utracet medaky za neomezene tak si radeji chodi kupovat i kdyz to ma za cenu neustaleho behani do obchodu a velkeho klikani.... :twisted:
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod mulo » 13 říj 2011 14:40

Mefistofel píše:tak jako reseni je zakladniho stinaku na neomezene palivo +0 a stoji pouze 100medaku coz bych rekl ze neni problem sehnat


zlacnovali sa o 1/2 takze +0 50medo.....+5 500medi
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 13 říj 2011 16:43

peta_84 píše:me by prislo rozumne to rozsirit. zasadni vyhodu to nedava a jen to usetri klikani a neustale behani do obchodu. toulce porad k necemu budou. jde o to, ze je obcas celkem problem vubec ty sipy do inventare nacpat.
jo jenže když se to udělá, kdo by kupoval neomezenou munici menší než +4? S 999šípy by to prostě nemělo smysl protože šípy bodání dávají průměr 3 a pokud bude nynější balíček obsahovat hned 10 balíčků pak ti 6plných toulců vydrží tak na týden pokud budeš semtam chodit pavouky a skálu. Mě osobně by to vydrželo hned několik týdnů protože spíše chodím jiné dungeony kde toho tolik nevystřílím.

Opravdu nevidím problém v tom si těch toulců naskládat víc pokud to nevystačí na X průchodů a mít třeba celou poslední záložku plnou plných toulců - ano je to otrava, ale jak už jsem řekl to že je to otrava dává smysl stínové munici.

Ale jako když se tu vyjádříte většina, že to tak chcete tak OK já to provedu.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 14 říj 2011 17:53

Ok uvědomil jsem si ještě jednu věc a tou je že dlouhodobě se vyplatí více neomezená munice než dokupování. Aspoň pokud teda hrajete často za lučištníka tak jako já.

Když vezmeme že 1 balíček šípů bodání stojí cca 12k, do 1 batohu se vleze 14 a těch batohů je dobré mít minimálně 6, tak to máme milion GP. To je podle mého názoru rovno 5 měďákům, nebo minimálně si za to můžu koupit k4 gem (chipped gem - 200k (mezi hráči 1měďák)*5 = flawed gem). Kdežto gemy se za měďáky koupit nedají (leda mezi hráči ale není nabídka).

Každopádně než s tím něco udělám potřebuju mít v ruce fakta a to je kolik balíčků se vystřílí za jedno projítí pavouků ve dvou/sólo a kolik na skálu. Ostatní dungy nemají smysl brát v potaz, tam bude spotřeba vždy nižší, záleží na buildu ale tak klasické AAčko si kromě ancienohu a devastátora moc jiných dungů stejně nezajde.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 14 říj 2011 18:26

tak pritom kolko hrate lucisnikou je tych 999 zbytocne praetora vydno raz za mesiac a peta tiez barz uz lucisnika nehra :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod praetor » 14 říj 2011 20:05

mulo píše:tak pritom kolko hrate lucisnikou je tych 999 zbytocne praetora vydno raz za mesiac a peta tiez barz uz lucisnika nehra :D

neke
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod praetor » 14 říj 2011 20:35

Tak pre info, sólo skala zožrala 7 balíkov šípov.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 říj 2011 10:25

A u pavouků?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Krahujec » 21 říj 2011 17:03

od ty doby co stoji nekonečná munice +5 500 medi je to myslim jasna volba.. jenom asi ja jsem si ji jak idot kupoval za 1000 aby se pak zlevnila : )
Kessa Fonthezy - Klerička s Božím posláním...
Uživatelský avatar
Krahujec
Level 18
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 úno 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 říj 2011 19:01

no ještě skuste někdo zjistit kolik se vystřílí u pavouků ale podle mě s více chytrými toulci není problém, stačí kliknout pravým na balíček šípů co chci koupit a zmáčknout na numpadu 6 a takhle lze nakoupit celý inventář během chvilky

a s chytrýma toulcema už potom stačí kliknout a samy se přeskládaj
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 22 návštevníků