Bug v dungeonu Ledovec

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Bug v dungeonu Ledovec

Příspěvekod herbertwest » 20 bře 2012 12:59

V dungeonu Ledovec, v druhé lokaci ( ? Temné vrcholky ? ) po spánku postavy a následném přechodu nazpět do první lokace, to háže úplně ven před dungeon :evil: .
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 bře 2012 14:24

to není bug ale schválně aby v druhé lokaci nešlo odpočívat
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Bug

Příspěvekod herbertwest » 20 bře 2012 20:31

Způsob toho provedení se mi nezdá úplně nejšťastnější...kdyby tam nešlo normálně spát jako jinde ( viz. např. Stínová krypta v prvním patře ), tak je to v pořádku, ale takhle...
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 bře 2012 22:10

v té druhé lokaci právě spát nikdy nešlo, jenže stačilo se vrátit do předchozí lokace a doplnil sis síly což stačilo k tomu abys to napohodu sólnul. Toto opatření sólování učinilo téměř nemožným. Jiná opatření nebyla tak učinná nebo spočívala ve zvýšení obtížnosti proti čemuž někteří hráči protestovali.

Jelikož jsem výstup z přechodu posunul, nemělo by se stávat že by ses do toho přechodu zpátky dostal nechtěně při pohybu přes klávesnici, ale možná bude nakonec nejlepší ten přechod prostě zrušit tak jak je to v mnoha dungeonech - že se nejde dostat zpátky je na arkh poměrně běžné nebo ne?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Bug

Příspěvekod herbertwest » 21 bře 2012 10:02

Ano, u některých dungeonů to je, že už nedá dosat nazpět - bylo by to lepší řešení.
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Oprava

Příspěvekod herbertwest » 21 bře 2012 10:32

A když už jsme u těch oprav - žádal bych u dungu Drowové, udělat branku do těžší verze s trochu lepším pokladem ( tedy jestli mě to nějakým záhadným způsobem do těžší verze při 272 killech nehází automaticky - v poslední době tam nebyla dělaná žádná úprava, že ? V chodbách mezi klíčníky jsou totiž jen drowové bojovníci a není to ještě tak dlouho, co to bylo tak půl napůl tj. bojovník + klerik, někde dvojice bojovníků, pak zase např. dvojice kleriků ).
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Re: Oprava

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 bře 2012 17:44

herbertwest píše:A když už jsme u těch oprav - žádal bych u dungu Drowové, udělat branku do těžší verze s trochu lepším pokladem ( tedy jestli mě to nějakým záhadným způsobem do těžší verze při 272 killech nehází automaticky - v poslední době tam nebyla dělaná žádná úprava, že ? V chodbách mezi klíčníky jsou totiž jen drowové bojovníci a není to ještě tak dlouho, co to bylo tak půl napůl tj. bojovník + klerik, někde dvojice bojovníků, pak zase např. dvojice kleriků ).

u drowů těžší verze zatím není, úprav tam moc nebylo pouze jedna - ti klerici neuměli kouzlit, házeli si pouze temný oheň, to jsem opravil a dal jim haste nicméně pak se přišlo na to že mají DC 50+ na implozi takže jsem je upravil znova a od té doby jsem to netestoval, jestli se teď nespawnují tak to je potom chyba, jinak se tam ale žádné úpravy nedělaly když nepočítám půl roku staré vylepšení lootu kdy se tam do pokladu dalo několik novinek
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Drowové klerici

Příspěvekod herbertwest » 22 bře 2012 10:41

To s těmi drowy kleriky se muselo stát nedávo...předtím se objevovali a kouzlili jak mají ( tj. nejen Temný oheň, ale postupně různá kouzla ). Další změna je v místnosti u 3tího klíčníka - při projití dveřmi zde není jen on, ale už zároveň tři drowové klerici - ti se původně objevolali až po šlápnutí na určité místo v místnosti ( u klíčníka č. 1 a 2, to tak stále funguje ), tj. postava bojuje proti klíčníkovi a klerikům zároveň :evil: .
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Re: Drowové klerici

Příspěvekod ShaDoOoW » 22 bře 2012 11:28

herbertwest píše:To s těmi drowy kleriky se muselo stát nedávo...předtím se objevovali a kouzlili jak mají ( tj. nejen Temný oheň, ale postupně různá kouzla ). Další změna je v místnosti u 3tího klíčníka - při projití dveřmi zde není jen on, ale už zároveň tři drowové klerici - ti se původně objevolali až po šlápnutí na určité místo v místnosti ( u klíčníka č. 1 a 2, to tak stále funguje ), tj. postava bojuje proti klíčníkovi a klerikům zároveň :evil: .
ad klerici - zvláštní, za poslední 2 možná 3 měsíce jsem u drowů nic neměnil takže nevím čím to je, dříve se objevovali
ad třetí klíčník - to jsem neměnil, ti klerici by měli jít stále obejít stejným způsobem jako předtím, co jsem tam byl jako hráč naposled tak mi to šlo, každopádně se na to podívám do toolsetu a dám vědět
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 22 bře 2012 21:34

tak jsem na to koukal, klerici měli o 1 vyšší obtížnost takže se mohlo stát že se někomu objevovali jenom klerici a někomu jenom válečníci, pokud sis odsál expy nad lvl 40 tak se ti to mohlo změnit, ale to je opravené v příští verzi se budou měnit na nastřídačku tak jako předtím

ad. spawn kleriků u 3. klíčníka, neměnil se, asi jsi špatně našlápl, na ten nikdo nesehal každopádně říkám si jestli to má smysl, všechny ty spawny kleriků u mágů jsou dané špatně, první dva obejdeš automaticky, třetí se dá naučit obejít, přestože to bylo koncipováno tak aby se tam ti klerici spawnuli, tak je to téměř nemožné pak dát a ty první dva spawny si spawne jen nováček omylem a třetí spawn v podstatě taky dokud se nenauči jak to obejít takže možná bude nejjednodušší ty spawny zrušit, uvidíme
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Spawny

Příspěvekod herbertwest » 23 bře 2012 09:09

Ti klerici právě u klíčníka č. 3 byli již ve chvíli, když jsem prošel dveřmi z chodby tj. na spawn jsem ještě ani nemohl stačit šlápnout...ale z důvodů, které jsi uvedl a jenž jsou mi jako pravidelnému návštěvníkovi tohoto dungeonu známe, bych navrhoval kleriky v místostech u všech tří klíčníků zrušit - není to žádné ulehčení dungeonu, jen uvedení do rozumného stavu ( ten třetí klíčník opravdu s třemi kleriky najednou nejde zvládnout, pokud není velká dávka štěstí ).
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Re: Spawny

Příspěvekod ShaDoOoW » 23 bře 2012 12:16

herbertwest píše:Ti klerici právě u klíčníka č. 3 byli již ve chvíli, když jsem prošel dveřmi z chodby tj. na spawn jsem ještě ani nemohl stačit šlápnout...ale z důvodů, které jsi uvedl a jenž jsou mi jako pravidelnému návštěvníkovi tohoto dungeonu známe, bych navrhoval kleriky v místostech u všech tří klíčníků zrušit - není to žádné ulehčení dungeonu, jen uvedení do rozumného stavu ( ten třetí klíčník opravdu s třemi kleriky najednou nejde zvládnout, pokud není velká dávka štěstí ).
ano ti klerici u 3. klíčníka mají odjakživa spawn před vchodovými dveřmi narozdíl od klíčníků 1 a 2
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Drowská kolonie

Příspěvekod herbertwest » 25 bře 2012 10:56

A ještě jednu změnu u Drowů bych navrhoval - tentokrát docela podstatnou...v místnosti s pokladem jsou dvě truhly a přitom má hráč jenom jeden klíč ( například u obdobně obtížného dungeonu vršek mv jsou dva klíče a dvě truhly ) - tohle v podstatě v žádném jiném sólo dungeonu není, takže bych to udělal tak, že z klíčníků budou vždy vypadávat dva stejné klíče a hráč na konci složí dva klíče k truhlám nebo bych navrhoval návrat k původnímu stavu, jenž byl v tomto dungeonu před lety, tj. jeden složený klíč a jedna truhla s pokladem.
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod Ice » 25 bře 2012 16:52

Jde o to, že počet klíčů (pokladů) by se měl vyrovnat době strávené v dungu. V MV jak jistě uznáš, je potřeba mnohem více času než na probíhání drowů. I MV jsem zkoušel probíhat, ale i s odlogy to stále trvá mnohem déle než probíhání drowů, kde ani odlog není potřeba. To že jsou tam dva poklady oproti jednomu je naopak výhoda na tvé straně, částečně si můžeš vybrat, co chceš, aby ti padlo.

Pokud by se Shadooowovi podařilo pro tento dung udělat těžší verzi, myslím, že by nebyl problém, aby tam padali dva klíče.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 25 bře 2012 21:23

Ice píše:Jde o to, že počet klíčů (pokladů) by se měl vyrovnat době strávené v dungu. V MV jak jistě uznáš, je potřeba mnohem více času než na probíhání drowů. I MV jsem zkoušel probíhat, ale i s odlogy to stále trvá mnohem déle než probíhání drowů, kde ani odlog není potřeba. To že jsou tam dva poklady oproti jednomu je naopak výhoda na tvé straně, částečně si můžeš vybrat, co chceš, aby ti padlo.

Pokud by se Shadooowovi podařilo pro tento dung udělat těžší verzi, myslím, že by nebyl problém, aby tam padali dva klíče.



Tohle jsem uz davno navrhoval a ze to i udelam ale sh si mysli ze ten dung je lehkej dost :)
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 8 návštevníků