Past v HC Skále

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Past v HC Skále

Příspěvekod Yorton » 26 říj 2012 21:18

Zdravím všechny. Když byla výzva v HC skále, tak sem chtěl zkusit si to projít, když byla možnost. Ale došel sem k mříži a neodpastil..na zakladě toho sem se pak bavil s shadowem a shodli sme se na tom, že sem můžu napsat takovou anketu, která se týká snížení TO u pasti na mříži v HC skále.

A proč snižit TO?
Je to dung určený primárně pro AA, který se nespecializujou na to, aby meli buhvi jaky hledání a odpaštění. Klerik s domenou to odpastí tak jako tak, tak me celkem mrzí, že tam v podstatě nemůže chodit povolání, pro který je to určený. A vůbec nejde o mojí postavu. I když to tam neodpastím, tak sem od tý doby nebyl ani v normal skále, takže určitě nechci tuhle změnu kvůli mě, ale obecně, aby tam mohl každý střelec. Myslím, že tam nepadá ani nic tak vyjímečného oproti normální skále.

Proto piště zdali snížit TO nebo ponechat 45. :wink:
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod Yorton » 26 říj 2012 21:19

Jo a samozřejmě, že vím, že můžu udělat relevel apod. abych se tam dostal. Ale to není podstatný.:wink:
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod ShaDoOoW » 26 říj 2012 21:55

Doplnění: v norm skále je DC 25, v HC skále je +10 tzn 35 - jenže vzhledem k mechanice NWN past s dc 35 a vyšší může odpastit jen zloděj a ne-zloděj musí past sebrat což zvyšuje DC o +10 -> proto je tam 45

snížení o kterém se bavíme je o 1bod dolů na hodnotu 34DC kdy past půjde normálně odstranit a nebude nutné ji "sebrat"
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod praetor » 27 říj 2012 09:24

Nemám s tým znížením problém. Aspoň sa trochu rozšíri okruh postáv, ktoré to budú môcť chodiť.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod mulo » 27 říj 2012 14:28

ja nevidim dovod to znizovat kedze je to hc a ktomu tam bolo niekedy dc 50 alebo 55

kedze si AA ides cez dexu takze vela bodov ti tam netreba aj ked teraz neviem ci hladanie je dexa ale iq ale nevidim problem preco si nezozenies helmu +7 do zlodejskych vlasnosti prsten marlen hav straze myslim ze ma tiez fajne bonusi rukavice zlodeja mas v sg a v mv pada amulet 1-3 na vsetky skilli pripadne ten zlodejsky z morie takze problem neni vytiahnut to dc na 50

ja som tiez bol najebany ked som sa dostal na HC ale obetoval som ten cas a nasiel som si tie itemy
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 27 říj 2012 14:57

ked tak mozte dat do normal nejake itemy na hladanie a odpastenie

a neda sa niekde dupit svitok find trap aj stym sa to da zriesit
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod Yorton » 27 říj 2012 17:45

Staci odpovedet ano/ne. Argumenty co a jak mít vím taky.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod drax » 27 říj 2012 18:28

mulo píše:ked tak mozte dat do normal nejake itemy na hladanie a odpastenie

a neda sa niekde dupit svitok find trap aj stym sa to da zriesit

svitek najde past i v normalu az tak na desate pouziti .
.. nekdy ani to ne .. odpastit neodpasti vubec ani pri vyspamovani 3 stacků svitku

.. vzhledem k rollu v hc asi nehrozi vubec nic
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod siley » 31 říj 2012 18:39

podle me by tam mela byt past takova, aby ji mohl najit a sundat i ne-zlodej. A takova past tam je. Predmety na hledani/ odpasteni se daji celkem lehko nafarmit, koupit a pod, takze resime co? Yorton liny delat relevel navrhuje zmenu dungu, aby se tomu vyhnul? :roll:
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Příspěvekod Yorton » 31 říj 2012 18:52

Ja sem psal, ze kvuli me postave to vubec není. Je mi to úplně jedno a nenavrhoval sem to pro sebe, ale obecně. Takze tak. :wink: A stačí hlasovat ano, ne. Je to lepší :lol: at je z toho výsledek.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod Ice » 01 lis 2012 07:39

Já jsem pro NEměnit. Ať si na to hráč najde věci.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Re: Past v HC Skále

Příspěvekod ShaDoOoW » 01 lis 2012 14:33

po delším přemýšlením tedy rozhodnuto, měnit se to nebude, existuje pouze jediný argument proč snižovat a to je to co jsem uvedl na začátku že kvůli tomu že je tam 35 se nedá bez zloděje past deaktivovat a musí se sebrat. Ale jak říká peta, ta past se odstranit dá i bez zloděje. A kromě tebe se na to všichni ostatní hráči přizpůsobili, nový hráč už se na to taky přizpůsobí protože teď už je všeobecně známo že tam to DC je 45 pro ne-zloděje, takže nekecej že to není o tobě, když je. Máš postavu která s tím nepočítala a nechce se ti dělat relevel nebo shánět hodně raritní věci abys těch 45dal.

Argumentovat tím že AAčka se na to nespecializujou na zámky a pasti je blbost. Hráč se musí přizpůsobit dungeonu ne naopak - pasti a zámky jsou běžná součást dungeonů a nezáleží na tom pro koho ten dungeon je nebo není, bard primárně taky nemá odpasťování a odemykání jako dovednost povolání a přece ho musí umět. To je fakt to samý jako kdybys chtěl zrušit u pavouků některé jejich schopnosti, na které je třeba imky (smrítíc šipka, šipka zapletení, pavučina, šipka omámení) z toho důvodu že AA se přece nespecializuje na kouzla a tak tyto imky mít "nemůže".
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Yorton » 01 lis 2012 18:29

Vzdyt v pohodě, vyřešeno. :)
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod Yorton » 01 lis 2012 18:33

Yorton píše:Vzdyt v pohodě, vyřešeno. :)


Jo a já ty raritní věci mám kromě zlodějského prstenu a stejně to nedám. :x
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé


Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků