Devast u drowů

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Yorton » 06 srp 2014 14:30

Ja jsem pro zachování sesílání implozí, šel sem tam pětkrát a vždy to prošel v klidu a nikdy neumřel.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 06 srp 2014 16:20

cromac píše:Cau,

Pokud ma ta imploze caster level jenom 10 tak to neni az tak hrozny jak sem si myslel, ale i tak by asi
nebylo od veci, kdyby ji kouzlili nejak "s rozumem".

co tím rozumně myslíš? já jim dělal spešl AI a je to tam dělaný tak že implozka je první kouzlo co můžou seslat ale je tam šance jen 25% na to že si ji vyberou, takže je to náhodné a nehážou ji všichni hned zfleku jako první kouzlo (což se dříve stávalo)
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod cromac » 06 srp 2014 19:05

Pocitove mi prijde ze ta sance musí byt vyssi, ale nerozporuji to co si napsal. Mozna je to tim poctem,
ze když se jich spawne hodne ze mi to tak prijde.

@Yorton: ses stastlivec ja tam zakapnul na implozi z 10 pokusu 5x, coz mi prijde dost.

Proste si tam nachodim killy s klerikem no.

Cromac
cromac
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 10 čer 2013 07:33

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 06 srp 2014 20:45

cromac píše:Pocitove mi prijde ze ta sance musí byt vyssi, ale nerozporuji to co si napsal. Mozna je to tim poctem,
ze když se jich spawne hodne ze mi to tak prijde.

Dneska bych to asi dělal jinak a tu implozi dal až jako poslední kouzlo co by skusili a případně ho sesílal pod nohy aby mohl hráč utéct...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod drax » 07 srp 2014 11:10

nicméně je pravda že itemy s 32SR se shání dost blbě

plášť od dragiry má 32 a ten je celkem bežný drop

Pocitove mi prijde ze ta sance musí byt vyssi, ale nerozporuji to co si napsal. Mozna je to tim poctem
oveřeno je tam 25% je to tim počtem vlez si bez sr k driderum auvidíš jak rychle padá 1 (5%)

Pokud ma ta imploze caster level jenom 10
potvrzeno

imho 32 sr neni zase takový požadavek pro hc dung
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 07 srp 2014 14:09

drax píše:
nicméně je pravda že itemy s 32SR se shání dost blbě

plášť od dragiry má 32 a ten je celkem bežný drop

Jo jenže moje postava nosí čaroplášť. To mě samozřejmě nebrání ten plášť použít, nicméně znovu naklikávat ztracené sloty je opruz který mi za to opravdu nestojí, helma je vzácnější no a cokoliv pod 32 je prostě o haluzi a nemá smysl tam s tím chodit...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Yorton » 07 srp 2014 21:40

ShaDoOoW píše:
drax píše:
nicméně je pravda že itemy s 32SR se shání dost blbě

plášť od dragiry má 32 a ten je celkem bežný drop

Jo jenže moje postava nosí čaroplášť. To mě samozřejmě nebrání ten plášť použít, nicméně znovu naklikávat ztracené sloty je opruz který mi za to opravdu nestojí, helma je vzácnější no a cokoliv pod 32 je prostě o haluzi a nemá smysl tam s tím chodit...



neverim, ze nemas helmu se 32sr..i kdyz mozna ne pokud nechodis party dungy :D
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé


Re: Devast u drowů

Příspěvekod weslo » 19 lis 2021 12:08

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781815
Registrován: 13 říj 2021 07:50


Re: Devast u drowů

Příspěvekod weslo » 08 dub 2022 15:09

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781815
Registrován: 13 říj 2021 07:50


Předchozí

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 18 návštevníků