Devast u drowů

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Re: Devast u drowů

Příspěvekod cromac » 27 srp 2013 08:31

Ja bych to klidne nechal tak jak to je. Existuji i jine zpusoby nez zde popisovane, ktere vedou ke kyzenemu vysledku.
cromac
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 10 čer 2013 07:33

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Ice » 27 srp 2013 11:29

Co nám zajistí že bez devastu nebudeš dělat vše co jsi popisoval? Ano řekněme si, tebe možná morálka, ale ostatní nic. Proto pokud ti to nyní tak vyhovuje dělej to, jako všichni ostatní a nech DM rozhodovat jestli je to tak dobře nebo ne. Svůj návrh jsi podal a nikoho nemůžeš nutit k tomu aby bylo po tvém - to je na DM.
To co tu prezentuje Drax je jen jeho názor a jako DM je to od něj nezodpovědné.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 27 srp 2013 11:39

Ice píše:Co nám zajistí že bez devastu nebudeš dělat vše co jsi popisoval? Ano řekněme si, tebe možná morálka, ale ostatní nic. Proto pokud ti to nyní tak vyhovuje dělej to, jako všichni ostatní a nech DM rozhodovat jestli je to tak dobře nebo ne. Svůj návrh jsi podal a nikoho nemůžeš nutit k tomu aby bylo po tvém - to je na DM.
To co tu prezentuje Drax je jen jeho názor a jako DM je to od něj nezodpovědné.

kdybych to chtěl takhle dělat tak to tak dělám a nestarám se jestli mají devast nebo nemají, já to tak právěže dělat nechci a proto se starám

nikoho nenutím pouze protiargumentuju na důvody pro změnu které tu od jednoho člena DM padly
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Ice » 27 srp 2013 11:55

ShaDoOoW píše:bude se s tím teda něco dělat nebo jste se rozhodli že je to tak správně?

Promiň tohle mi jako Argument moc nepřišlo. To že se mlčí znamená že je to ponecháno tak jak je nebo že se to řeší. Návrh proběhl dokonce i debata a ty nemáš právo si vynucovat jiné řešení než je právě ve hře.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Ice » 27 srp 2013 12:14

Já a Yorton jsme stejného názoru, že devast v sólodungu je příliš limitující a silný. Proto bude odstraněn.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 27 srp 2013 12:15

Ice píše:
ShaDoOoW píše:bude se s tím teda něco dělat nebo jste se rozhodli že je to tak správně?

Promiň tohle mi jako Argument moc nepřišlo. To že se mlčí znamená že je to ponecháno tak jak je nebo že se to řeší. Návrh proběhl dokonce i debata a ty nemáš právo si vynucovat jiné řešení než je právě ve hře.

Vynucuji si rozhodnutí. Když jsem to nahlásil poprvé bylo to smazáno, tak jsem čekal cca týdny ale když jsem ani po dvou týdnech neviděl v poznámkách k nové verzi že se to měnilo a neviděl jsem nikde ani napsané že se to měnit nebude došla mi trpělivost. Takže opakuji se protože stále se s tím nedělá nic jiného než blbé kecy okolo jak chci zvýhodnit vlastní postavy.

Bude se s tím teda něco dělat nebo jste se rozhodli že je to tak správně?

chci to vědět abych se tomu přizpůsobil, abych tam nelezl v domnění že devast nemají a umřel na první kritičák jako posledně. Na to snad právo mám.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod drax » 27 srp 2013 13:46

devast v sólodungu je příliš limitující a silný. Proto bude odstraněn.

uh býk ? .. erinye ?
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Yorton » 27 srp 2013 13:48

erinye to ma na 1
a byka muzes obejit pokud vis, ze ho nedas, ale je lehkej :mrgreen: :lol:

A kazdy clovek si muze udelat spesl build pro dany dung tak, aby to dal snadno. :wink:
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Ice » 27 srp 2013 14:23

ShaDoOoW píše:
Ice píše:
ShaDoOoW píše:bude se s tím teda něco dělat nebo jste se rozhodli že je to tak správně?

Promiň tohle mi jako Argument moc nepřišlo. To že se mlčí znamená že je to ponecháno tak jak je nebo že se to řeší. Návrh proběhl dokonce i debata a ty nemáš právo si vynucovat jiné řešení než je právě ve hře.

Vynucuji si rozhodnutí. Když jsem to nahlásil poprvé bylo to smazáno, tak jsem čekal cca týdny ale když jsem ani po dvou týdnech neviděl v poznámkách k nové verzi že se to měnilo a neviděl jsem nikde ani napsané že se to měnit nebude došla mi trpělivost. Takže opakuji se protože stále se s tím nedělá nic jiného než blbé kecy okolo jak chci zvýhodnit vlastní postavy.

Bude se s tím teda něco dělat nebo jste se rozhodli že je to tak správně?

chci to vědět abych se tomu přizpůsobil, abych tam nelezl v domnění že devast nemají a umřel na první kritičák jako posledně. Na to snad právo mám.

Ale ano tobě nemá co docházet trpělivost jestli se něco bude měnit nebo ne hraj tak jak je to teď ne tak jak by sis to představoval ty.
A ne nemáš na to právo každej jinej vůbec netuší co má jaký NPC vlastnosti a musí si to zjistit sám - nevim proč ty bys měl být vyjímka. Nebo tu snad někde vidíš soupis NPC a jejich vlstností?
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 27 srp 2013 14:35

to co jsi právě napsal Ice je v souvislosti s odchodem/vykopnutím Zeuse, a následně vynuceným odchodem mě z postu DM a diskuse/flame kolem toho velice zajímavé a zarážející

:x

Radši už držím hubu nebo dostanu BAN za to že chci aby DM dělali svou práci.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Yorton » 04 zář 2013 17:38

Napr. u monku maj bojovnici vylepšené ozbrojení. Docela zajímavé. A klerici rozdrt dobro. :D Je to zpestreni, ktere si myslim, ze neni na škodu. Otazka je jestli zbrane nepadaji na zem, to neni zadouci ani nahodou potom.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Devast u drowů

Příspěvekod drax » 05 zář 2013 07:33

hmm to odzbrojeni je divne .. tohle by mělo ovlivnit jen weapon featy ....
- odzbrojeni je upravene globalně ( i když s nežadoucím učinkem = nejde odkladat veci v boji) takže ne nepadaji ani tam ani v pvp nikde
- rozdrceni maji odjakživa .... akorát ho moc nepouživají do velkeho ac
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod cromac » 06 srp 2014 08:42

Zdravim,

rad bych, jestli by bylo mozne, aby klerici v HC verzi dungu nekouzlili implozi stale dokola nez
hrac hodi jednicku a umre. Aji bych tu HC verzi chodil, ale pokud je to dung o nahode tak to nema
moc smysl.

Pokud byste se mohli DM/WB vyjadrit k tomuto tematu bylo by to velmi potesujici ;o).

Diky

Cromac
cromac
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 10 čer 2013 07:33

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 06 srp 2014 13:02

nejsem už sice DM alte ten dung jsem vytvořil takže snad se neurazíš když k tomu napíšu svůj názor.

Ta implozka má jen lvl 10 caster, takže SR 32 je imunita, nicméně je pravda že itemy s 32SR se shání dost blbě a takhle to celkem solidně znevýhodňuje ne-kleriky/ne-druidy, a já tam právě kvůli tomuto s mojí postavou nechodím. Existuje pár metod jak se toho vyvarovat (mantla, meč) ale je to prostě naprd to souhlasím.

Takže pokud se vedení rozhodne jim tu implozi zrušit, jako původní autor (který do toho doufám má co mluvit) to schvaluji.

Další možnost co mě napadá je upravit jim AI tak aby nekouzlili tu implozku přimo na hráče ale hráči pod nohy. Tím pádem by hráč měl možnost včas uskočit. (Pokud se rozhodnete pro tuto volbu poradím co kde upravit)
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod cromac » 06 srp 2014 13:42

Cau,

diky za nazor, urcite sem se neurazil. Nebylo to mysleno tak, ze nikdo jiny sem nemuze nic napsat ;o).

Pokud ma ta imploze caster level jenom 10 tak to neni az tak hrozny jak sem si myslel, ale i tak by asi
nebylo od veci, kdyby ji kouzlili nejak "s rozumem".

S flaskama mantlu sem to samozrejme zkousel, ale vzhledem k tomu, ze v nekterych castech se tech
kleriku spawne i 5 tak to potom nedelas nic jineho nez ze porad chlastas lahve ;o(.

Cromac
cromac
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 10 čer 2013 07:33

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků