Devast u drowů

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 26 srp 2013 07:33

bude se s tím teda něco dělat nebo jste se rozhodli že je to tak správně?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod drax » 26 srp 2013 09:41

bylo by dobre apsat to konkretněji ;)

ja vidim devast jen u drow generál kde by mohl klidně zůstat
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Yorton » 26 srp 2013 09:45

Je u obou klicnik i boss..a ma TO 60, coz se nedá ustát bez PMka.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Devast u drowů

Příspěvekod drax » 26 srp 2013 10:01

TO se dá shodit řekněme na 50 snadno .... s ustanim npc s 80ab /ac to ale vetšina postav tak horke stejně nemá ... tady jde spíše o lobby za jeden konkretní případ a to že ho ne-pm prskavka ho nyní neumlatí stylem stity warda afk ( general 900 hp 0 resist na kys/mag/fire = free kill )
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 26 srp 2013 10:39

drax píše:bylo by dobre apsat to konkretněji ;)

Drow Plukovník
Drow Stařešina
Drow Generál
drax píše: tady jde spíše o konkretni případ a to že ho ne-pm prskavka ho nyní neumlatí stylem stity warda afk ( general 900 hp 0 resist na kys/mag/fire = free kill )
lol, zdá se že tam hodně chodíš že to tak znáš, generál měl takový kritiky že i bez devastu ho nešlo na férovku dát bez PM (navíc se mi zdá že jeho meč ignoruje wardu), plukovník měl o něco menší tak se to s wardou dalo ale i ten dokázal ne-pm prskavku na férovku sejmou pokud hráč stál afk jak tady říkáš

DC 50 není pro ne-sorč/pala prskavky rozdíl a pak to nutí hráče využívat jiné, trapnější taktiky ale jak chcete já chci jen vědět jestli je to teda záměr že se s tím nic nedělalo nebo se na to zapomnělo

osobně mi přijde taktika warda+štíty+kouzla na férovku lepší než ho kolečkovat přes čepele nebo ještě trapnějí zaseknout o zamčené mříže a usprskat ze zálohy (nebudu to rozvádět abych nespoiloval různé taktiky ale tím že je tam devast to nutí hráče využívat právě takové které exploitují inteligenci příšer, terén nebo nevyžadují žádný skill)
Naposledy upravil ShaDoOoW dne 26 srp 2013 10:46, celkově upraveno 2
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Yorton » 26 srp 2013 10:40

Me prijde ten generál právě silnější než všichni bossové v solo lokacích. Ja ho s bardem sám dávám hoodně špatně i bez devastu a s 80ab umlátí kdekoho. Takze uprava devastu je nutná.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Devast u drowů

Příspěvekod drax » 26 srp 2013 15:01

generál měl takový kritiky že i bez devastu ho nešlo na férovku dát bez PM
ehm ? měl rozsah 20 .. ted 19-20
navíc se mi zdá že jeho meč ignoruje wardu
tohle se ti opravdu jen zdá

dík tomu že nemá resisty mu dám 101,5 dmg v prumeru na každý hit do obyč prskavky přes wardu mu projde jen 20 divine dmg jak tak koukám tedy na 10 hitu je po smrti za tu dobu dá 200 dmg +10% na x4 = pruměrně udělí 260DMG než se umlati o štít o 29 AFK maga bez imky na crit .. tedy naprostá pohoda i bez imky na crit čemuž ted brání možnost devastu

nebo nevyžadují žádný skill
zato zato nahodit štíty wardu a zabit bosse za 2 kola ( bez ii/ac , ještě rychleji pokud neafkuješ) ho vyžaduje

Ja ho s bardem sám dávám hoodně špatně i bez devastu a s 80ab umlátí kdekoho
on je nehorazně křehkej ... jedine co ho drži na živu je 80ac .. když ho srovnáš s třeba minotaurem má menší ab dmg ... asi 40% hp a žadne rezisty

neřikam že devast je nej řešení ... ale rozhodně je kravina puvodní stav
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod drax » 26 srp 2013 15:52

tested s yortonem plukovnik general i stařešina se zabijou o stity s wardou aniz by dostaly afk 29 maga pod 1/2 devas tedy zustane dokud se nerozhodne jak tomuto bránit tvoje dezinformace jak to nejde je tedy naprosto mimo

prioritou sou spíš ti 22ab strelci v kryptě
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 26 srp 2013 18:02

bože draxi to je zase nehorázná kupa ****

ty zase něco vidíš v toolsetu a nepřemýšlíš

když píšu že mají kritiky jako prase mám na mysli násobitel

a mimochodem s kterou klasikou to zkoušíš? to je můj sorč/kler už "klasika"? jiný 29 build bez pm totiž neznám -> to že to pm mág dá přes wardu a štíty je pravda a dal to už dřív zatímto klasická prskavka s 500hp to nedala - kritiky za 350 přes wardu ale když zkoušíš jaké má kritiky s Pmkem tak to asi nezjistíš LOL
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod drax » 26 srp 2013 18:32

chjoo ty máš dost

má 19-20x4
10tá rána do štítu 29 mága ho sundá
(pominu tedy fakt že na 20 není vždy crit ) = tedy beru 10% šanci

na 10 ran da pruměrně 1 kritik 9 hitů
1x kritik
divine dá 80dmg ( 4x20)

dmg má 15( enhanc) 25(str)1k8(zaklad) 2 (specka)
vezmu max hod ...
tedy 50dmg x4 =200
celkem maximalní kritik 280dmg - 50 dmg za wardu

hit je vždy za 20 ( divine , fyzicke neprojde wardou)

pruměrný obdržený dmg je tedy
9*20 = 180 noncrit
1*kritik za 230 dmg = 230 dmg ...
pruměrný obdržený dmg za fight je tedy 410 DMG - jakýkoliv regen( za 2 kola)/divine resist ( s ii stoupa efektivita regenu samozřejmě )
tedy prskavka s 398 hp a +1 regenem ho v 50% případů umlatí o štíty bez jakekoliv akce z její strany čim víc hp tim roste šance (100% nebude nikdy ...taky muže přijít co rána to crit kdy tě při extremní smůle sunda za dvě kola i drider)

s blábolama o 350 přes wardu mužeš jít hádejkam

.. samozřejmě zbývá stařešina a plukovník ale ti mu s dmg nesahají po kotníky
- vzhledem k tomu že poukazuješ na "nešlo ani dřív" tak měl ještě o 8 dmg na critu méně a 1/2 šanci na crit
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Yorton » 26 srp 2013 18:38

No nutno říci, že s mágem je to fakt zadarmo kill...100% jistota. Otázkou je jestli se vyplatí mu nechávat devast, když už tak je tam mala navstevnost a kdyz tam nahodou nekdo zajde, tak aby je nesundaval devastem no.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Devast u drowů

Příspěvekod drax » 26 srp 2013 18:51

spíš to chce zabranit mlaceni o štíty dilema je jak možností je mnoho
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Yorton » 26 srp 2013 21:20

Omezit, aby sel pak zas zabít. :D
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Devast u drowů

Příspěvekod Ice » 26 srp 2013 21:38

Tak konec debaty. Svůj návrh jsi přednesl a DM se sami rozhodnou, jak se co bude upravovat a nejsou povinni se ti jakkoli ospravedlňovat. Buď se to nezmění a ty tam přestaneš chodit nebo se to změní a můžeš být rád, že DM dali na tvoji radu. Nic si vynucovat nebudeš.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Re: Devast u drowů

Příspěvekod ShaDoOoW » 27 srp 2013 07:20

Ice píše:Tak konec debaty. Svůj návrh jsi přednesl a DM se sami rozhodnou, jak se co bude upravovat a nejsou povinni se ti jakkoli ospravedlňovat. Buď se to nezmění a ty tam přestaneš chodit nebo se to změní a můžeš být rád, že DM dali na tvoji radu. Nic si vynucovat nebudeš.

přednesl jsem svůj návrh a jsem opět obvinován že lžu a že se snažím vylobovat si výhody pro svoje vlastní postavy a tomu se budu bránit ať se ti to líbí nebo ne

nechtěl jsem být konkrétnější abych nespoiloval ale po tom jaké kecy se tu vyrojily budu holt muset

chodím tam se dvěma postavama, wiz/AA a sorčka, ani s jednou jsem generála nedokázal ustát na férovku, tedy ne vždy a jít tam s tím že pokud mi nedá kritik tak to dám je asi trochu blbost proto jsem už i předtím na generála používal jiné taktiky než wardu a štíty - se sorčkou jsem se proměnil do golema a jen jsem stál a nechal se mlátit - imka na kritik/zákeřný jako bych byl PM a hned to šlo jako po másle a tato taktika pořád bude fungovat ikdyž má devast, s valerii tam nahážu AOE a kolečkuju to zatímto on zůstává uvnitř a dostává dmg
důvod je prostý, má 9k6 zákeřný a sražení, v momentě kdy dá sražení dostává vysoký sneak a jeden jediný kritik do toho a je vymalováno a to i s maximálními HP co moje postava má protože je přes obratnost a ne PM přes odolnost který nedostane ani kritický ani zákeřný a tak si tam může stát a nechat se mlátit jakoby nic, kritik za 300 je možný pokud to bude zákeřným útokem možná i těch 350

necháte tam devast bude to nutit všechny používat právě tu taktiku která se vám nelíbí, předtím jsem mohl na férovku dát alespoň plukovníka, který má stejné chopnosti jako generál (sražení,zákeřný) ale jeho kritiky jsou max do 250 takže se to s maximálníma HP dá ustát ikdyž ho dá - ale v takovém případě se ale hned poté musím doléčit/restnout protože mi zbyde něco kolem 10% hp

pokud mu zůstane devast holt ho vylákám z kopule ven a zamknu se za těma mřížema a usmažím ho kouzlama a šípama ze zálohy kde na mě nemůže - neztratím ani 1 život a ušetřím wardu kterou nebudu muset ani nahazovat, a ikdybyste tam ty mříže zrušily prostě nahážu na zem AOEčka a budu exploitovat jeho umělou inteligenci tak jak to dělají klerici s čepelema, prostě budu obíhat jiné AOEčko a opět neztratím ani život a ušetřím wardu. Ta nutnost wardy je důležitá, ikdyž budu PM a použiju ji na generála už mi vyjde na stařešinu/plukovníka jen pár bodů takže by hráč co by to chtěl dělat takhle musel restit po každém z nich, což je ztráta času.

Proč to vůbec dělám přes štíty a wardu když to můžu exploitovat jinými taktikami? Protože to exploitovat nechci a doteď jsem nemusel protože se to dalo ustát, teď když mají devast to exploitovat musím a to je podle mě ztráta variability a možností přičemž to nemá jedinou výhodu. Nechat jim devast protože se snadno umlátí o štíty je taková hloupost že to až bolí protože pořád bude stačit proměnit se do golema (což já nedělám protože bych musel po proměně znova naklikávat sloty) nebo tam chodit s PM a pořád to přes štíty půjde. Stejně tak nechápu proč tady někomu vadí štíty a nastackování čepelí a obíhání a využívání nedostatku inteligence monster ne. Nebo i to se teď změní ? Ten dung se neměnil už roky a naráz když se tam globální úpravou něco změnilo se rozhodnete že původní stav byl blbost? No LOL. A co fakt že se to dá chodit opačně, první generála pak plukovníka a pak třeba portem do agardonu a znova? Taky se to zruší protože to je jinak než ve všech jiných dungeonech?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], Foplips00 a 6 návštevníků

cron