Zvyseni hratelnosti (populace)

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Taichi » 11 kvě 2014 09:04

Dobry den,
vytvoril jsem jakysi interface k lepsimu hrani na adrese "http://arkhalia-dungy.aspone.cz".
Hlavnim cilem jsou udalosti, kde muze kdokoliv a kdykoliv vytvorit novou udalost za ucelem pripojeni
ostatnich lidi k teto udalosti. Dulezite je dopredne sdeleni datumu a casu.
Dale jsem udelal aukci (napriklad chci Muklimu +9 za 5 zlataku a tak to dam na web (nemusim byt ve hre a spamovat shoutem),
kde to muze kdokoliv a kdykoliv videt (nemusi byt prihlaseny ve hre) a treba za mesic mi tam da nekdo komentar, ze mu padla a rad by mi ji prodal) a nasel volny TeamSpeak.

Piste prosim komentare co se Vam libi / nelibi ; co by jste chteli dodelat.

Bylo by mozne na hlavni stranku arkhalia.cz umistit nove tlacitko uplne nahoru s titulkem
"Prihlasovani na dungy", ktere bude odkazovat na danou stranku?
Naposledy upravil Taichi dne 11 kvě 2014 10:12, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
Taichi
Level 14
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 úno 2012 00:00

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod MrKure » 11 kvě 2014 09:55

Koukal jsem na to, obecně můj názor bez zabíhání do podrobností.

Aukce - Nevim jestli to má smysl, klasický vlákno na foru mi pro tohle přijde výhodnější.

Teamspeak - Uvidíme, ale nemyslim si, že se chytne.

Přihlašování na dungy - Tohle mi přijde jako dobrej nápad, odkaz by se měl umístit spíš na forum, páč web nemá pro hráče žádnou informační hodnotu a a já osobně tam z toho důvodu nechodím ( nemluvě o tom, že je hnusnej ).
Samozřejmě chtělo by to upravit jak grafiku, tak uživatelskou přívětivost, doplnit několik funkcí, ale jako první nástřel mi to nepřijde špatný.
Pro přihlašování na dungy tedy za mně ano, ale před tím než do toho budeš investovat další čas, bych počkal, jak se k tomu postaví ostatní, protože by nemělo smysl pracovat na něčem, co se nebude využívat.
Uživatelský avatar
MrKure
Level 15
 
Příspěvky: 38
Registrován: 18 říj 2012 23:00

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod drax » 11 kvě 2014 10:20

inu mě se zdá naopak ta aukce nejlepší ;)

TS- zbytečný

k těm dungeonum težko říct koncept zajimavý ale má to smysl opravdu jen u těch nejnáročnějších ( ne ve stylu hledam druheho na dragiru ;) ) otázka je jak to pojmou lidi aby se jich nehlasilo 10 a nesešli se 2 ;)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Taichi » 11 kvě 2014 10:26

Nejde o najiti druheho na Dragiru ale o presne receni data, casu a role. Takhle to das na web a treba se k Vam dvoum pridaji jeste dalsi 2 hraci (kteri vedi den a cas konani a udelaji si dopredu na toto obdobi prostor pro hru). A budete celkem 4 a povalite jak o zavod. Za 30 minut se pak muzete vratit k rodine.

TS - az budes progresovat v Kobce Zatracenych, tak si budes rikat "Hm, ted by se mi realne mluveni hodilo, abych hned rekl ostatnim co a jak".
Naposledy upravil Taichi dne 11 kvě 2014 10:32, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Taichi
Level 14
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 úno 2012 00:00

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod MrKure » 11 kvě 2014 10:31

Tak samo, pokud bude víc lidí považovat aukci za užitečnou, pak i ta bude mít smysl.

Taichi --> Nevim nakolik se pohybuješ v informačních technologiích, ale za přepokladu, že tě to baví a máš zájem pracovat na těchto věcech, možná byses mohl zkusit domluvit s vedením (ač nevim jestli je to tady vubec možné :lol: ) a zkusit na základě jednoho z free redakčních systémů vypracovat novej moderní web, kde bych si pak už dokázal představit zapracování funcionalit toho druhu a mnohých dalších. To už je ale samozřejmě časově uplně někde jinde a kdo ho dneska má že.
Uživatelský avatar
MrKure
Level 15
 
Příspěvky: 38
Registrován: 18 říj 2012 23:00

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Daar » 11 kvě 2014 10:57

Za mne mi přijde TS zbytečný, stejně u toho většinou poslouchám hudbu.
Forum a obchodní dům je lepší, než dělat aukce a s tím související úpravy webu. Navíc dost často se obchoduje přímo ve hře protože se někdo o něčem zmíní a nebo pochlubí.

Dohadovat se na větší dungy je dobrý nápad.
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Hator » 12 kvě 2014 06:43

Jak uz jsem psal davno.. Ark by mela mit Fb. Tak se muzou hraci domlouvat na dung a muzou tam hraci davat fotky.. a kdyz padne forum tak fb pojede..
Naposledy upravil Hator dne 12 kvě 2014 09:15, celkově upraveno 1
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod cromac » 12 kvě 2014 07:28

Ja si myslim, ze zvyseni hratelnosti by znatelne prispelo zvyseni kvality internetoveho pripojeni, pripadne hw vybaveni serveru. Ale zpet k tematu. To "dungovatko" je pomerne dobry, ale pro me nepouzitelny. Nejsem schopen rict napr. tyden dopredu, ze bubu hrat. Pro me je hrani vyplneni pripadneho volneho casu, ktery mi zbyva.

Co mi na tom fakt vadi, je ze "nekam" musim psat "nejake" cislo udalosti, aby se mi zobrazily podrobnosti. To ten script nemuzes spustit onclick na to id?
cromac
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 10 čer 2013 07:33

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Taichi » 12 kvě 2014 11:28

Hator píše:Jak uz jsem psal davno.. Ark by mela mit Fb. Tak se muzou hraci domlouvat na dung a muzou tam hraci davat fotky.. a kdyz padne forum tak fb pojede..

https://www.facebook.com/people/Arkhali ... 8312146620
arkhalia@seznam.cz
arkhalia456

Ted jsem zjistil, ze FB je jako "dungovatko" lepsi.
Uživatelský avatar
Taichi
Level 14
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 úno 2012 00:00

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod ShaDoOoW » 12 kvě 2014 13:03

Taichi píše:
Hator píše:Jak uz jsem psal davno.. Ark by mela mit Fb. Tak se muzou hraci domlouvat na dung a muzou tam hraci davat fotky.. a kdyz padne forum tak fb pojede..

https://www.facebook.com/people/Arkhali ... 8312146620
arkhalia@seznam.cz
arkhalia456

Ted jsem zjistil, ze FB je jako "dungovatko" lepsi.

ne každý fb používá, ten web by byl lepší nicméně nějak tomu nevěřím, jestli se to využije 2x do roka? na ty větši sleziny se doteď používalo fórum a myslím že se to stejně nikdy nesešlo a chodit kamkoliv mimo fórum, to nikdy nefungovalo...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Taichi » 12 kvě 2014 13:43

ShaDoOoW píše:ne každý fb používá, ten web by byl lepší nicméně nějak tomu nevěřím, jestli se to využije 2x do roka? na ty větši sleziny se doteď používalo fórum a myslím že se to stejně nikdy nesešlo a chodit kamkoliv mimo fórum, to nikdy nefungovalo...

Muselo by byt na hlavni strance arkhalia.cz tlacitko "Prihlasovani na vetsi (5-10 lidi) dungy" umistene uplne nahore co by odkazovalo na dany web.
Uživatelský avatar
Taichi
Level 14
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 úno 2012 00:00

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Feiwill » 15 kvě 2014 18:23

Twitter existuje a Facebook jsme nezakladali proto, ze by doslo k provazani zivota na Arkhalii s realnym zivotem (resp. osobnimi info, co na FB byvaji - fotky, ...), coz nemusi byt zadouci. Arkhalia je klasicky anonymni podnik. Kultura FB je casto takova, ze je tezke se nekam nepridat (kdyz je tam friend, tak ja "musim" taky...). A zakladat si na FB specialni ucet "jen pro Ark" myslim nebude fungovat z duvodu viz predchozi veta. Navrhuju zrusit tu FB stranku. Taky prosim Taichiho, aby stanku na FB prejmenoval tak, aby bylo zrejme, ze je to neoficialni podnik, ktery si zalozil dle sve libovule jako hrac a team Arkhalie ho nepodoruje (leda by se team explicitne vyjadril jinak). Napr. na neco jako "Taichiho NWN klub".

Dat na hlavni stranku odkaz na prihlasovani na loot neni problem.

Teamspeak jsme zkouseli provozovat v historii uz nekolikrat a vzdycky to brzo skoncilo nasuchu a zrusenim. Youtube zni zajimave, ale obavam se, ze by tam nebylo co dat. Taky na zaklade realnych pokusu z historie muzu rict, ze nikdo (DM ani hraci) neni zpravidla ochotny zadne video udelat. Vyjimky jsou (na profilech hracu).
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Feiwill » 15 kvě 2014 20:35

Pridal jsem odkaz na planovac srazu na hlavni stranku a do Dulezitych info. Uvidime, jak se to ujme. Jsem i pro to Youtube (pod nazvem Arkhalia), ale jen kdyz bude vyhlidka na to, co tam vystavovat (pravidelne noveho).
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Taichi » 16 kvě 2014 12:50

Ja ten FaceBook pochopil tak, ze lidi budou mit k dispozici dany odkaz a prihlasovaci udaje a kdyz tam bude chtit neco delat, nebo se tam divat, tak se prihlasi podle tech udaju a pridaji tam treba zpravu a napisi pod zpravu "zpravu pridal Hrac48". Pokud tedy FaceBook umoznuje aby bylo v jednom case na dany ucet prihlasenych vice lidi zaroven.
Uživatelský avatar
Taichi
Level 14
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 úno 2012 00:00

Re: Zvyseni hratelnosti (populace)

Příspěvekod Daar » 16 kvě 2014 13:07

Což by znamenalo, že by ho nějaký DMko musel každý den kontrolovat. Nechal bych to tak jak to je. Twitter na to, abychom mohli napsat "nejede to" bohatě stačí.
Na vše ostatní je tu forum.
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 37 návštevníků