Grafické vylepšení dvou tilesetů

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod drax » 22 kvě 2015 15:24

ano rukavice byly ve hře roky pod taktovkou iceho který si nemyslel že sopu problematicke ale ice vs jakékoliv problemy tohoto typu je slepá ulička to víme všichni
co se shadoowa týče nevidim že by řekl žeby měl zájem napsal pouze že rozhodně nemá pokud se ti arkh dostane do rukou pokud by se někdo snažil prosadit wipe 2:1 a bez smysluplných duvodů pak na to máš nárok

nicméně kde je hranice toho na co ty máš právo ? a jak daleko je od tohoto rozhodnutí k zeusovu vydírání

promiň asi jsem k tobe přiliš podezíravý ale jsem neduveřivý jedinec který nezapomíná ;) ale ano možná bych si tě na tom postu uměl představit ... to se uvidí po jednani prae s yortonem
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod sprostak » 22 kvě 2015 16:27

drax píše:nicméně kde je hranice toho na co ty máš právo ? a jak daleko je od tohoto rozhodnutí k zeusovu vydírání


Já osobně tam tu hranici vidím a jsem přesvědčen, že ty taky. Rozhodně bych nikoho nevydíral, právo udělat wipe prostě neuznávám. Pokud někdo chce wipe, tak to vnímám tak, že chce prázdný server bez postav, kde by mohl udělat značné změny, upravit ekonomiku, zasahovat do existujících předmětů a buildů. Toto přání bych samozřejmě vyslyšel a technicky zajistil, ať už virtuálem, sandboxem nebo uplně jinak - to je teď nepodstatné. Hráči a DM, kteří by chtěli "nový" server by dostali to, co chtějí. Ostatní by mohli hrát ve starém světě, nebo využít nového a pokud by byl tak úžasný, jistě by se tak stalo. Každý by dostal to, co chce v rámci možností tak, aby svým jednání nepoškozoval ostatní.

Jenže jsem přesvědčen, že vetšina lidí by se v takovémto případě na jeho samozvaně geniální pravidla a změny (platící až do dalšího kola změn pro změnu) z vysoka vysrala, stejně jako na všechny jeho ostatní projekty (Ghar Thrain nebo jak se ta zapomenutá komedie jmenovala apod.) o kterých vím.

Zatím jsem tu zažil wipe 2x a nikdy kvůli tomu nebyl svět lepší. Každý akorát naštval hodně lidí a ve výsledku vedl k úbytku hráčů. A to je důvod proč se na to dívám takto.

Pokud však někdo i třeba jen pasivně nesouhlasí a raději bude hrát se svými postavami tak jako do té doby, neuznávám právo nikoho mu v tom bránit, nutit ho k přijetí nových podmínek, nebo vyhrožovat mazáním postav. Jiný případ, kdy by měl admin zasáhnout mě nenapadá, abych přímo odpověděl na to, kde je hranice.

Opravdu nechápu, proč chcete, aby shadow dělal WB, když on by nejraději, aby arkhalia skončila a ještě se k tomu drze přizná.
--- peta_84 ---
sprostak
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15 led 2015 10:40

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod ShaDoOoW » 22 kvě 2015 23:59

Je to smutné že o člověku který má dvojnásobný ban na fórum, používá už třetí alias aby ban obešel a který tu píše takovéto hovna, se doopravdy uvažuje o tom aby byl nový admin Arkhalie a poskytl jí i hosting. A ještě smutnější je že mu dou hráči na ruku. No možná si ho zasloužíte.

Že jednou přijde čas kdy arkh ztratí zázemí se dalo čekat. Že přijde čas kdy se reálně bude uvažovat o tom dát modul/server do ruky tomuto člověku to jsem teda fakt nečekal.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod sprostak » 24 kvě 2015 09:14

Nevím, co je přesně myšleno tím, že píšu hovna. Nový účet jsem si založil za účelem pokusu nějak rozproudit diskusi nad současnou neuspokojivou situací. Myslím, že se mi to povedlo a rozhodně nepíši nic extrémně urážlivého ani neslušného.

Jsem převědčen, že hráči i DM si zaslouží znát moje názory a postoje předtím než bude rozhodnuto o dalším osudu arkhalie a proto je tu veřejně presentuji. To, že jako případný admin odmítnu udělat kompletní a nezvratný wipe všech postav je samozřejmě na hranici nebo možná i mírně za ní si uvědomuji, ale taktéž jsem přesvědčen, že je férové to dát najevo jasně a předem, tudíž tak činím. V případě, že mě zvolíte adminem, tak nebudu nijak zasahovat do rozhodování DM a WB v žádném ohledu s touto vyjímkou - WIPE prostě nebude, maximálně kopie serveru bez postav, důvody pro tento názor jsem taktéž obšírně vysvětlil.

A proč mi (možná většina) hráčů "jde na ruku", resp. staví se k mému záměru neutrálně je velmi jednoduché. Přejí si aby arkhalia bežela dál a měla kvalitní technické zázemí a kvalifikovaný technický dohled. Mojí osobu konkrétně potom posuzují v trochu širší perspektivě než ty, neboť na serveru hraju, chodím s nimi dungy znají mě tedy lépe a komplexněji a tudíž chápou mojí motivaci k tomu, že píšu to, co píšu. A také asi nechtějí wipe.

Co takhle kdybys místo divení se a uražené konsternaci napsal, jak bys viděl směřování serveru. Vím, že jsi psal, že si přeješ, aby byla arkhalia vynutá, případně alespoň udělat wipe v jiných příspěvcích v jiných threadech. Co takhle se zachovat jako chlap a sepsat to narovinu tady a kompletně. Bojím se, že to ale není tvůj styl. Uvědomuješ si, že tvoje plány by tě naprosto diskvalifikovali a proto raději mlžíš a útočíš na banality a doufáš, že až se dostaneš k nějaké pravomoci, tak stejně uděláš co budeš chtít ty? Mám pravdu nebo se mýlím?
--- peta_84 ---
sprostak
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15 led 2015 10:40

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod cherubin » 25 kvě 2015 11:45

to shadooow:
zacina to tu vypadat jako hlasovani? v zadnem pripade si nemyslim, ze si hraci zelaji petu za admina a byl bych nerad aby se soucasna situace v budoucnosti prezentovala tak, ze hraci byli pro nej. nebo aby se zopakovala historie a psalo se "... diky nezajmu hracu se xxx stal adminem ..."

jsem jednoznace proti tomu, aby byl peta adminem.

mam s nim nedavnou osobni zkusenost jako se slibotechnou a lharem, nedodrzel svoje slovo a pokousel se mstit a pomlouvat. kompetence a odpovednost mu nepatri do rukou.

ps: soucasna neuspokojiva situace se zhruba v case od vypadku webu castecne resila - to jen k tomu rozproudeni debaty
cherubin
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 12 lis 2013 17:02

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod sprostak » 25 kvě 2015 12:02

Milá Beato,
sháněla jsi práci, tak jsem ti nabídl, že mi pomůžeš s překladem, ale poté, co ti trvalo přeložit méně než jednu normostranu více než měsíc, bylo tam strašně moc nesmyslů a chyb (přeložit IČO jao ID je zvlášť maso ve fakturačním systému) a řekla sis za to přes čtyři tisíce, tak jsme spolupráci ukončili.

Rozumím, že taková situace nikoho nepotěší, mě taky rozhodně ne, nevím však, co to má co dělat s arkhalií a proč to vůbec vytahuješ. Rozhodně se nebráním, abys např. vzala ty peníze a zaplatila arkhalii hosting, jenže jak jsem viděl, neumíš za sebe ani zaplatit útratu v restauraci na obchodní schůzce. Takže asi tak. To mě zajímá, co na mě kdo ještě vytáhne.
--- peta_84 ---
sprostak
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15 led 2015 10:40

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod cherubin » 25 kvě 2015 12:54

bylo to celkem jinak, zase lzes jako kdyz tiskne.

1) praci jsem nikdy neshanel, mam ji a vzdy jsem mel tak akorat. ty jsi me ve hre oslovil, ze potrebujes pomoct s prekladem a byl jsi natolik vytrvaly, ze jsem privolil.
2) na obchodni schuzce (celkem 1 osobni stretnuti) jsi ignoroval pozadavek zaplaceni kazdy za sebe a trval na tom, ze zaplatis na naklady firmy.
3) termin jsi nestanovil (ac jsem se jej dozadoval), naopak jsi me premlouval k tomu, at ti pomuzu i s argumentem, ze to vubec nespecha a nevadi pokud na to nejblizsi dva tydny nebudu mit vubec cas
4) kdyz jsem poslal zadost o doplneni kontextu k jedne vete, uz jsi se neozval a dal nespolupracoval. ozval jsi se po dlouhe dobe s vymluvama. se vsim jsi byl spokojen, nic nenamital. ostatne to uznal i tvuj nadrizeny pote co jsem mu zaslal mailovou komunikaci.
5) dlouhu dobu jsi nebyl k zastizeni, na maily neodpovidal, pry jsi prisel o telefon a tydny ti nechybel. gratuluji, ze jej zase mas, i s tim samym cislem. ano, ja vim ze cislo se da prenest:D
6) musel jsem kontaktovat tveho nadrizeneho, ktery nakonec ani nemel potuchy, ze jsi za jeho zady dal nekomu cizimu delat svoji praci. vec jsme nakonec doresili s tvym nadrizenym
7) dal jsem ti o sobe info nutne ke spolupraci dobrovolne s plnym vedomim, ze je mozne, ze se pokusis z toho nekdy jakoze ziskat vyhodu, a nikdy jsem po tobe nic nezadal/neprosil te o nic

naznak castky vs objemy je smyslenka

je to ostuda si tady vybavovat osobni zalezitosti, ja jsem napsal myslim dost obecne svuj nazor k teme. tady je ukazka pro vsechny, jak jednas. doufam ze do tohoto vlakna nebudes dal psat veci, ktere sem nepatri a pripadne pro to muzes zalozit novou diskusi. dale odmitam se nechat s tebou zatahnout do hadky. pokusim se tudiz v tomto vlakne vic OT nereagovat.
cherubin
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 12 lis 2013 17:02

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod sprostak » 25 kvě 2015 13:02

Osobní věcu tu vytahuješ ty, já se pouze bráním.

Musím tě upozornit, že na spolupráci musí být dva a když jsme s tebou dále spolupracovat nechtěli, tak s tím prostě nic nenaděláš. Zaplaceno si dostala, takže jsem považoval celou věc za ukončenou.

Ono už samotný fakt, že jsi slovenská holka, co předstírá, že je český muž vypovídá o tom, že máš nějaký problém, ať si každý udělá názor na to, kdo je tu falešný. Tento fakt jsem považoval za tvojí osobní věc a nikde jsem ho nešířil, ale když se snižuješ k tomuto...
--- peta_84 ---
sprostak
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15 led 2015 10:40

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod cherubin » 25 kvě 2015 13:23

rekl bych, ze kdo predstira, asi o sobe nebude dobrovolne zverejnovat informace.
cherubin
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 12 lis 2013 17:02

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod sprostak » 25 kvě 2015 13:38

Nevím co vlastně řešíš. Něco jsme spolu řešili, zaplaceno si dostala o další spolupráci jsem zájem neměl a tímto to (alespoň pro mě) skončilo. Jestli z toho máš trauma, je mi líto, ale takový je život.

Budeš tu na mě vytahovat, že jsem ti před rokem nezvednul telefon?

Poslala si fakturu a ta faktura ti byla proplacená. To je standartní jednání a měla bys za to být ráda, sám jsem taky osvc a vím, že takové jednání není rozhodně pravidlem.

Jaké tedy navrhuješ řešení, budeš platit hostig a administrovat server ty? Nebo tu jen v rámci PMS uvolňuješ vagínu?
--- peta_84 ---
sprostak
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15 led 2015 10:40

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod drax » 25 kvě 2015 16:35

a dost cherubín napsal svůj názor tím to hasne vaše spory nejsou zaležitostí arkhalie a nejsou ani relevantní pro tento topic nechte si je do soukromých kruhů


Myslím, že se mi to povedlo a rozhodně nepíši nic extrémně urážlivého ani neslušného.

Ono už samotný fakt, že jsi slovenská holka, co předstírá, že je český muž vypovídá o tom, že máš nějaký problém

Nebo tu jen v rámci PMS uvolňuješ vagínu?

:roll:
možná jsou takovéto reakce právě důvodem proč píše jak píše :twisted: v praxi je naprosto jedno kdo je jakeho pohlaví barvy rasy či národnosti ať už je třeba z marsu žádné narážky ani urážky na nic z toho nejsou přípustné a nebudou tolerovány
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod Daar » 25 kvě 2015 18:34

:D Tak toto si nemohu odpustit. Jak vypadá podle Peťi rok vyřízená a uzavřená záležitost :-)

Lognu do hry, a najednou - viz odkazy
http://ulozto.cz/xPFSRgPK/peta-png
http://ulozto.cz/xdG2xkfV/peta2-png

Koukám, že to bylo někdy v letošním únoru (že by Pěťa neuměl letopočty?), dodám ještě že Cherubina znám několik let a s Peťou jsem všehovšudy otočil pár dungů.
Jak se chová a jedná Cherubin ví každý kdo s ním hrál. Peťa mi i ve hře příjde jako zakoplexovaný looser.
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod sprostak » 26 kvě 2015 09:56

A nabízíš tedy, že zajistíš na svoje náklady hosting a administraci serveru nebo ne? Na tuto otázku tu odpověď pořád nevidím, nepřekvapuje mě to. Zatím tu nevidím žádný návrh, který by něco řešil.
--- peta_84 ---
sprostak
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 15 led 2015 10:40

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod Ziro » 26 kvě 2015 17:07

jááá se jen smějuuu :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Grafické vylepšení dvou tilesetů

Příspěvekod Cania » 26 kvě 2015 20:17

kluci a holky, co tak stopnout tuhle debatu a poresit to v ramci logiky ? Spomenout jake sou hlavni a nebo alternativni varianty pro pokracovani Arkhalie. nejhorsi je vypnuti, kazda dalsi stoji za uvazenou.
Osobni utoky nic neporesi, hlavni je najit kompromis kterej bude vyhovovat vatsine, nerikam vsem :) Ziro nerehni se, nebo to budes delat ty ;) a budes mit nasledne tolik prace, ze nechas hrania a nasledne mi zveris svuj nabusenej rapir ;)
Uživatelský avatar
Cania
Level 19
 
Příspěvky: 90
Registrován: 07 led 2008 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 11 návštevníků