Obnoveni zla a dobra???

Diskuze jednotlivých frakcí, přihlašování k nim, zakládání nových spolků, ...

Příspěvekod Mefistofel » 07 pro 2008 14:15

hh tak jako legie neni to ma nex pravdu....tym zla uz bych rekl ze mam cili ja,Awatar,Alandrik a dalsi dva ale nejak si nemuzu vzpomenou na jmena...oblecek uz mam pripraven ale jeste alandrik by mi mel neco poslat takze az zjistim jak to hodit nekam na stahnuti tak hodim link na kouknuti :twisted:


strana dobra co jsem tak slysel tak to mel byt ferda,gurin a jeste nekdo...zbytek se muze pridat....


4 ozi: pvp rezbu v ctf arene bych bral i ja rad pvp kdyz je ale co mi prijde je to ze hraci co jsou online ted by si dali taky pvp ale vramci rp jako spolky a ne ze jenom tak se rezat...



PS: EVIL4EVER :twisted: :twisted: :twisted:
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod ozi88 » 08 pro 2008 08:25

Mefistofel píše:

4 ozi: pvp rezbu v ctf arene bych bral i ja rad pvp kdyz je ale co mi prijde je to ze hraci co jsou online ted by si dali taky pvp ale vramci rp jako spolky a ne ze jenom tak se rezat...



PS: EVIL4EVER :twisted: :twisted: :twisted:


OOOPH....mozna, kdyz budes oddelovat vetu carkama a rozlisovat hlavni a vedlejsi, tak pochopim rychlejc, cos rikal ;)

jinak, jo, pvp ok, rp ok, ale hracu je malo....
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Mefistofel » 08 pro 2008 16:38

hh njn tak ja uz neumim cestinu :D to ome vi kazdej :D ale chtel jsem rici ze kdyz budou spolky tak ze by bylo vice pvp nez ted.....
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Norolin » 18 pro 2008 08:32

Zdravim vas vsechny, tak tak koukam ze se snazite zase neco zacit, tak trosku souhlasim s Nexem ze by se meli zalozit trosku jine frakce, protoze bych nechtel aby nakej cvok si rikal legionar stejne jako ja ci starsi elitni valecnici, no konec koncu ale je to vase vec, pisu vam ze pokud se chystate neco zacinat a berete jeste vazne me rozhodnuti tak bych do vedeni legie dosadil Alandrika.

Vim ze jedete od zacatku ale me jmeno porad vysi u pravidel legie.

Dekuju a užívejte hry nadale :evil:
Uživatelský avatar
Norolin
Level 14
 
Příspěvky: 25
Registrován: 30 led 2008 00:00

Příspěvekod Ferdis » 25 pro 2008 10:13

Waylanderovi se hlásí k Dobru. Je tu ještě někdo další?
:P
Uživatelský avatar
Ferdis
Level 18
 
Příspěvky: 66
Registrován: 11 úno 2008 00:00

Příspěvekod Anoriel » 08 led 2009 16:16

*pokyvuje hlavou*
Uživatelský avatar
Anoriel
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2008 00:00

Příspěvekod Fearin » 08 led 2009 22:39

No pokud bude potreba i stary mistr Fearin nabidne sve sluzby...
:wink:
Fearin
Level 10
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 dub 2008 23:00

Příspěvekod Mefistofel » 09 led 2009 00:39

nic proti vazeni ale vsicni rikate ale nikdo se knicemu nema
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Fearin » 09 led 2009 06:37

Mefistofel píše:nic proti vazeni ale vsicni rikate ale nikdo se knicemu nema


...nic proti ale rek sem az ted takze mam cas az ted, driv sem rek ze cas nemam tak sem cas nemel :)

A vsechno zalezi i na vas ostatnich, kdyz ta hra bude za neco stat a bude to o RP (o cem hlavne frakce sou) tak neni problem aby se opet objevili Zakarumiti v temer v kompletnim slozeni. Ale nebudou se vracet kvuli lootu nebo PvP 3v3 s AC nad 90. :)
Fearin
Level 10
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 dub 2008 23:00

Příspěvekod ozi88 » 09 led 2009 09:06

ac 90 vyresi prskavky svym igms :)

ted k veci...rp bych na ark urcite znovu uvital, protoze rp z arkhalie nevyprcha.....ono tam defacto uz vubec zadne neni.

obnoveni dobra a zla....

je tu legie, orkove, zlutaci, trpani....zbytecne moc 'znamych' frakci, ktere vlastne ani nefunguji.

legie nema rada kralovnu, zlutaci ji chrani, orkove napadaji vsechny a trpani sou s kralovnou taky (teda pokud si to dobre pamatuju), drowove nemaji radi nic a nikoho krome sve vlastni rasy a 'bunkrovite' vypadajiciho obydli v demonu atd atd atd

vytvareni novych frakci je podle me zbytecna prace navic a proto bych pouzil auri legie a zakarumitu/rytiru. i kdyz orkove nemaji svou vlastni auru, dal bych jim legionarskou, to stejne rodine Elghinn. Zlutou auru bych dal rytirum, zakarumitum, trpanum (kteri jsou na kralovnine strane).....

samozrejme, kdyz dotycny bude mit orka, tak se muze hlasit k orkum a rikat, ze bojuje na strane, ktera jde proti kralovne...i kdyz je to ork z rodu Gruumshu...tady bych videl Kanua s jeho Guugou jako jejich nacelnika, pac ten mi s vytvarenim jejich klanu pomahal. Zlutaci maji kralovnu, ale ta uz moc nehraje, takze od te doby co jsem videl Fearina znovu hrat bych ho rad videl znovu mezi tema 'zlutejsima'. Po delsi odmlce jsem videl i proletaria/epica a ten dela dalsi postavu z rodu Elghinn, takze tomu bych dal auru cervenou. Mefistofeles se furt hlasi k legii, tudiz aura cervena, Anoriel zluta, atd atd atd.

TIMTO BYCH CHTEL POZADAT DM O SPOLUPRACI S PRIDELOVANIM AUR (uz nas tu neni tolik a proto bych nejake hlubsi rp typu - budeme te sledovat mesic a pak auru dostanes uplne zavrhl). Pokud se hrac prihlasi o auru a bude mit zajem se podilet na sesazeni kralovny z trunu, pozadal by DM a ten by mu cervenou auru dal a to stejne pro stranu zlutou...

myslim si ze zavadeni pravidel, jestli ten hrac nebo ten mohl do frakce cervenych nebo ne, je v tento okamzik docela zbytecne. jak rikam, lidi je tu malo a rp tu chybi. udelejme si to tu jednodussi. taky to, kdyz hrac bude mit na jednom acc dve postavy a jedna bude zla a ta druha dobra, klidne bych mu ty dve aury dal...proc ne...opet tu plati to, ze nas tu tolik neni a pokud tu logne jeden byvaly legionar a zbytek bude zlutych, nebo presne naopak, pak jakekoliv rp v ramci pvp frakci nema smysl opet kvuli poctu hracu.

jinak Vastar by zustal jako utociste nejen pro orky, ale pro vsechny s cervenou aurou, to stejne sidlo rodiny Elghinn a pevnost legie, naopak hrad by byl strediskem zlutych ;)

podme teda udelat vycet tech, kteri se za kralovnu v ramci rp stavi a tech, kteri jeji :) krutovladu :) chteji svrhnout.

ja jakozto jeden z mnoha, ci mala, jsem mel postavy vzdycky v legii, tudiz, bych se pridal ke grupe, ktera ji svrhnout chce...

zalozim tu novy thread, kde budu aktualizovat lidi hlasici se ke zlutym a lidi hlasici se k cervenym.

piste mi pls soukrome zpravy, jakou postavu chcete kde mit a ja to budu postubne v threadu dobro vs. zlo aktualizovat

howk[/b]
Naposledy upravil ozi88 dne 09 led 2009 09:57, celkově upraveno 1
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod kiklop » 09 led 2009 09:56

Hm nic v zlom, ale mne to pripada, ako by si sa zobudil zo zimneho spanku. Ziadna kralovna uz nie je. Tym padom ziadny rytieri nie su. Trpaslicky spolok tu uz nie je. Chvilku bol pokus ozivit legiu, ale tiez to padlo. Ak maju byt frakcie a rp, tak jednoznacne nove. Tak to videla Leian, preto vyhlasila koniec kralovania a ja s tym musim len suhlasit. A ci ma niekto nejaku auru, mna osobne vobec nezaujima, podla mna by to malo byt o niecom inom....

No a samozrejme a celkom "pomimo" temy, vsetci Hammerfistovci a aj pripadne moje ine postavy sa snazia byt dobre;)
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 09 led 2009 10:00

kiklop píše:Hm nic v zlom, ale mne to pripada, ako by si sa zobudil zo zimneho spanku. Ziadna kralovna uz nie je. Tym padom ziadny rytieri nie su. Trpaslicky spolok tu uz nie je. Chvilku bol pokus ozivit legiu, ale tiez to padlo. Ak maju byt frakcie a rp, tak jednoznacne nove. Tak to videla Leian, preto vyhlasila koniec kralovania a ja s tym musim len suhlasit. A ci ma niekto nejaku auru, mna osobne vobec nezaujima, podla mna by to malo byt o niecom inom....


jake chces delat nove frakce? je tu online 10-15 lidi max...budou tu znovu trpani, zakarumiti, rytiri, drowove, legie, orkove, atd atd atd, jen se budou jinak jmenovat...proc to proste nerozdelit na dve?

o necem jinem? tak to neco jine navrhni...ja jsem se tu vypsal a myslim si, ze je to to, co bylo potreba, hlasky typu...hmm, to ne a to by melo byt o necem jinem nicemu nepomuzou. dej navrh teda
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod kiklop » 09 led 2009 10:31

S rozdelenim na dve velke frakcie nemam ziadny problem, to je fakt. Len si nemusime nahovarat, ze su to ti isti Legionari a Rytieri, co tu boli, to som tym chcel povedat.
No a tym, ze nejde o aury som chcel povedat, ze podla mna nezalezi na tom, ci sa budu clenovia frakcii nejako vizualne odlisovat. Ked si chcu urobit nejaku rovnosatu, nik im nebrani, nacraftia. Ked chcu, aby nik iny taku vizaz nepouzival, nech si to vynutia. Aspon to bude zaciatok toho rp. Ziadat take nieco od DM podla mna netreba. Ide o to co frakcie chce a ako na tom pracuje, nie ako vyzera... teda podla mna, beriem ak ma niekto iny nazor a ospravedlnujem sa, ak moj predchadzajuci prispevok vyznel arogantne a klugscheissersky.
A je pravda, ze moje hlasky nicomu nepomozu. Bohuzial nie som v hre tolko, aby som si tam dovolil zacat organizovat nejaky spolok. Uz moja ucast v akomkolvek spolku je dost otazna vzhladom na to, ako by som mal moznost zapajat sa do niecoho pravidelneho... Tak som chcel, aby moj nazor zaznel aspon na fore, aj ked naozaj nemam skoro ziadne pravo do toho kecat.
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 09 led 2009 10:47

pravo do toho kecat ma kazdy, to je v klidu. DM bych pozadal z toho duvodu, ze ti tu auru dat musi on, tu si nijak nevytvoris. jinak na crafteni veci ti staci vlastni char, to je jasne.

kazdy nazor se pocita, ale musi byt konstruktivni ;)

takze tak, pokud budes chtit, napis mi a ja ti dam hammerfistovce ke zlutym ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod nexfar » 09 led 2009 14:50

sestavte si spolek dobra a spolek zla .. zvolte si vudce a tem rad dam itemy na tvorbu aury .. dobro zluta zlo cervena.
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

PředchozíDalší

Zpět na Frakce, guildy a spolky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron