sídlo rodiny Elghinn

Diskuze jednotlivých frakcí, přihlašování k nim, zakládání nových spolků, ...

sídlo rodiny Elghinn

Příspěvekod Proletario » 12 led 2009 02:31

Daemonem se prohnala nějaká velká písečná bouře nebo proč jsou zasypaný dveře od našeho sídla??
Traxex d´ Elghinn arcikněžka rodiny Elghinn / dcera Anadriel / Temná Templářka
Proletario
Level 17
 
Příspěvky: 56
Registrován: 03 led 2009 00:00
Bydliště: sídlo rodiny Elghinn

Příspěvekod nexfar » 12 led 2009 12:24

no boure se prohnala celym svetem ( wipe ) ..
Domy a sidla je nutno zakoupit znovu jelikoz spolu s postavami zanikly i vlastnicka prava.
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod Proletario » 12 led 2009 16:01

nexfar píše:no boure se prohnala celym svetem ( wipe ) ..
Domy a sidla je nutno zakoupit znovu jelikoz spolu s postavami zanikly i vlastnicka prava.

Tím chceš říct, že zanikla pevnost legie i královskej hrad? O tom docela pochybuju...v tom případě by mě teda zajímalo proč zmizela jen sídla některých frakcí ( tedy drowů, kteří jsou podle mě stejnou frakcí jako legie nebo rytíři)
Traxex d´ Elghinn arcikněžka rodiny Elghinn / dcera Anadriel / Temná Templářka
Proletario
Level 17
 
Příspěvky: 56
Registrován: 03 led 2009 00:00
Bydliště: sídlo rodiny Elghinn

Příspěvekod Ice » 12 led 2009 16:10

Hrad je přístupný všem a Pevnost Legie je už taky jen jako venkovní prostor (nedá se vlézt dovnitř) stejně jako sídlo.
S wipem byli všechny frakce i guildy zrušeny, proto nevidím důvod nechávat jejich pevnosti a sídla v provozu pokud se nevyužijí, jako Královský hrad, ke questům.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Proletario » 12 led 2009 18:07

Njn, co s váma nadělám, podle mě to postrádá logiku, ale vy jste dm..

A kolik mě teda bude stát, že se na našem sídle opět objeví dveře??
Traxex d´ Elghinn arcikněžka rodiny Elghinn / dcera Anadriel / Temná Templářka
Proletario
Level 17
 
Příspěvky: 56
Registrován: 03 led 2009 00:00
Bydliště: sídlo rodiny Elghinn

Příspěvekod Ice » 12 led 2009 19:04

Nejdřív tě to především bude stát obnovení frakce. Takže sehnání alespoň 5ti lidí a pak tě to bude staát jak každej barák 20 mega. Nebo si to koupíš jen jako vlastní dům pak tě to bude staát jen těch 20 mega.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Proletario » 12 led 2009 19:17

Jo a kde jsi vzal pravidlo, že frakce musí mít minimálně 5 členů, aby byla frakcí??? Nebo to je další z tvejch logickejch výmyslů?

Takže to teda vypadá, že si tu opravdu budem hrát jen na DOBRO a na ZLO, protože, když je tu ve špicce okolo 12-ti lidí tak tu jiný frakce, podle tvejch pravidel, v podstatě být nemůžou...

a dál už radši no comment..
Traxex d´ Elghinn arcikněžka rodiny Elghinn / dcera Anadriel / Temná Templářka
Proletario
Level 17
 
Příspěvky: 56
Registrován: 03 led 2009 00:00
Bydliště: sídlo rodiny Elghinn

Příspěvekod ozi88 » 12 led 2009 19:42

Proletario píše:Jo a kde jsi vzal pravidlo, že frakce musí mít minimálně 5 členů, aby byla frakcí??? Nebo to je další z tvejch logickejch výmyslů?

Takže to teda vypadá, že si tu opravdu budem hrát jen na DOBRO a na ZLO, protože, když je tu ve špicce okolo 12-ti lidí tak tu jiný frakce, podle tvejch pravidel, v podstatě být nemůžou...

a dál už radši no comment..


nikdy nikde zadne pravidlo peti lidi ve frakci nebylo....tohle nechapu....rodina elghinn tu byla a najednou si musi koupit svoje obydli? to je jak za komunismu, kdyz bolsevici vzali lidem nemovitosti :)

az komunisti padnou, stat ti to mozna vrati, anebo ti povoli nakup za prijatenou cenu nemovisti zpet :)

nova doba prole, musime to kupit. neboj, nasetrime a skoupime pul arkhalie :)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Proletario » 12 led 2009 20:05

ozi88 píše:
Proletario píše:Jo a kde jsi vzal pravidlo, že frakce musí mít minimálně 5 členů, aby byla frakcí??? Nebo to je další z tvejch logickejch výmyslů?

Takže to teda vypadá, že si tu opravdu budem hrát jen na DOBRO a na ZLO, protože, když je tu ve špicce okolo 12-ti lidí tak tu jiný frakce, podle tvejch pravidel, v podstatě být nemůžou...

a dál už radši no comment..


nikdy nikde zadne pravidlo peti lidi ve frakci nebylo....tohle nechapu....rodina elghinn tu byla a najednou si musi koupit svoje obydli? to je jak za komunismu, kdyz bolsevici vzali lidem nemovitosti :)

az komunisti padnou, stat ti to mozna vrati, anebo ti povoli nakup za prijatenou cenu nemovisti zpet :)

nova doba prole, musime to kupit. neboj, nasetrime a skoupime pul arkhalie :)


Jj, máš pravdu, jak za komoušů..
Bych si možná nejdřív koupil revoluci =)
Traxex d´ Elghinn arcikněžka rodiny Elghinn / dcera Anadriel / Temná Templářka
Proletario
Level 17
 
Příspěvky: 56
Registrován: 03 led 2009 00:00
Bydliště: sídlo rodiny Elghinn

Příspěvekod kiklop » 12 led 2009 23:29

Hm, preco tie znechutene reci? Ved bol wipe, a nie vcera, co k tomu este treba dodat?
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod Ice » 12 led 2009 23:47

Promiň, ale jeden nebo dva lidi podle mě nejni žádná frakce, ale dva kámoši. Tomu já opravdu neříkam frakce, proto bylo dohodnuto, že frakce by měla mít alespoň 5 členů. A nevim proč by jsi měl mít něco zadarmo. Teda možná v reálným světě mi někdo zadarmo nějakej ten barák dá :-), pak přijď a dam ti zadarmo i sídlo ;-).
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Proletario » 13 led 2009 02:57

1) chápal bych to, kdyby se jednalo o můj soukromej dům, kde bych měl truhly na věci atd., ale sídlo sloužilo více lidem, abychom se měli kde scházet

2) nechci nic zadarmo, sídlo jsme si za velký peníze pořídíli a když už teda musíš uvádět příklady z realu, tak mě teda nepřijde jako běžná praxe, že pokud zemře majitel(é) domu, tak se ten dům dá hned zdemolovat, ale jestli to u vás takhle praktikujete, tak v tom případě se ti omlouvám, nemůžeš za svoji zaostalost..

3) to, že tobě 2 lidi nepříjdou jako frakce, je možná tak tvůj subjektivní názor, což neznamená, že z toho musíš dělat pravidlo...a pokud to teda pravidlo je, tak proč někde nevisí? Nevadilo by mi to, kdyby na serveru hrálo běžně přes 20 lidí, pak si myslím, že není problém sehnat dostatek lidí do různých frakcí, ale když tu je běžně kolem 12 lidí, tak nám opravdu nezbyde nic jinýho než si hrát jen na zlo a dobro a pan ice tomu všemu bude velet..
Traxex d´ Elghinn arcikněžka rodiny Elghinn / dcera Anadriel / Temná Templářka
Proletario
Level 17
 
Příspěvky: 56
Registrován: 03 led 2009 00:00
Bydliště: sídlo rodiny Elghinn

Příspěvekod nexfar » 13 led 2009 06:45

Proletario:

1) o domy prisli vsichni , sidlo legie ani hrad ted take nema zadneho vlastnika. Co se tyce ceny dala se dohoda veskere nemovitosti nehlede na jejich rozsah budou vraceny za 20 mega ( neni to tak zas desna cena )

2) viz bod 1 .. bylo wipe tak se vsim tj i s vlastnickymi pravy. ( Jinak wipe bylo na prani hracu)

3) Ano je mezi DM dohoda o tom co je spolek a to min 5 hracu ... jinak pokud jste dva nic vam nebrani v tom se prohlasovat za rodinu a koupit si barak dohromady ... klice k vetsi nemovitosti pak muzes dat komu se ti libi.

A jinek to pravidlo 5 ma svuj duvod .. uz drive tu bylo X spolku po 1 ci 2 lidech a aktivni nebyl skoro zadny. Clenstvy ve spolku ti nikdo nenuti a pokud chces muzes klidne vyhlasit jako hrac valku oboum..
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod Ice » 13 led 2009 14:27

Proletario píše:2) nechci nic zadarmo, sídlo jsme si za velký peníze pořídíli a když už teda musíš uvádět příklady z realu, tak mě teda nepřijde jako běžná praxe, že pokud zemře majitel(é) domu, tak se ten dům dá hned zdemolovat, ale jestli to u vás takhle praktikujete, tak v tom případě se ti omlouvám, nemůžeš za svoji zaostalost.

Jestli sis nevšiml byl WIPE a to znamená, že starý svět přestal existovat a začal existovat úplně jiný a nový, tudíž bez starých postav i jejich nemovitostí. Jak už jsem psal všechny spolky a frakce byli tímto zrušeny.

A to, že navečer je loglých 12 hráčů, neznamená, že tu hrje jen těch 12 hráčů.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 13 led 2009 14:41

Prole, ser na city, tady to je jeden velky kamaradsoft. tady nic nevyhadas, to je jak do dubu ;)

dmka odhlasovali :) ...od te doby, co je tu novy rezim, se tu hodne zmenilo. doby, kdy se tu hralo rp a dmka se starali o to, aby tu byla zabava su pryc...

kupim barak a dam ti klice a secko bude tak jak ma ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Další

Zpět na Frakce, guildy a spolky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků