Deleni frakci dobra

Diskuze jednotlivých frakcí, přihlašování k nim, zakládání nových spolků, ...

Příspěvekod Radas » 21 led 2009 15:07

hmm mozna se pletu, ale porad vidite pouze 2 strany (dobro vs zlo) Co udelat spolek meco mezi... co nehaji zlo ani dobro.. Zabijeji ale i pomahaji, maji vlastni pravidla :D
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod mulo » 21 led 2009 21:46

Radas píše:hmm mozna se pletu, ale porad vidite pouze 2 strany (dobro vs zlo) Co udelat spolek meco mezi... co nehaji zlo ani dobro.. Zabijeji ale i pomahaji, maji vlastni pravidla :D


no to by som bral k temlarom sa mi nexce a zase z podmienkami u zakarumitov nesuhlasim toto vyzera lepsie ale ma to ties drobne chybicky ale paci sa mi to viac
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod Anoriel » 22 led 2009 00:25

Nj s tim celibátem nesouhlasí víc lidí :-)

A ještě bych rád podotkl, že pokud se bude aura dávat každé frakci a ne pouze dvou hlavním, tak tu bude pěknej bordel.
velmistr Řádu Zakarumitů
Uživatelský avatar
Anoriel
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2008 00:00

Příspěvekod Ferdis » 22 led 2009 00:44

Anoriel - velmistr Zakamuritů :A ještě bych rád podotkl, že pokud se bude aura dávat každé frakci a ne pouze dvou hlavním, tak tu bude pěknej bordel.[/quote]

no "kopem za stejnej team" a podstatě jsme " na stejné lodi" , tak proč bychom nemohli mít stejnej typ aury. :)[/quote]
Naposledy upravil Ferdis dne 22 led 2009 00:49, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Ferdis
Level 18
 
Příspěvky: 66
Registrován: 11 úno 2008 00:00

Příspěvekod mulo » 22 led 2009 07:33

Ferdis píše:Anoriel - velmistr Zakamuritů :A ještě bych rád podotkl, že pokud se bude aura dávat každé frakci a ne pouze dvou hlavním, tak tu bude pěknej bordel.


no "kopem za stejnej team" a podstatě jsme " na stejné lodi" , tak proč bychom nemohli mít stejnej typ aury. :)[/quote][/quote]

no toto je jasne ze mozme ale tu sa bavime esce o dalsom tyme ktory bude hladit hlavne na to aby mal prospech a nie nato aby kazdeho zabijal alebo chranil pripadne aby udrzoval sily dobra a zla v rovnovahe
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 22 led 2009 07:53

Anoriel píše:Nj s tim celibátem nesouhlasí víc lidí :-)


no tak co su Podmínky pro přijetí: nesuhlasim ani zjednov a ten celibat mi nejak nedochadza jak to bolo myslene :D

a v Povinnosti členů: sa mi nepaci hned prvy bod :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ozi88 » 22 led 2009 08:14

Ferdis píše:Anoriel - velmistr Zakamuritů :A ještě bych rád podotkl, že pokud se bude aura dávat každé frakci a ne pouze dvou hlavním, tak tu bude pěknej bordel.


no "kopem za stejnej team" a podstatě jsme " na stejné lodi" , tak proč bychom nemohli mít stejnej typ aury. :)[/quote][/quote]

protoze jste jina frakce
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod kiklop » 22 led 2009 09:23

Moj pohlad na vec:
Na zaciatku sa hovorilo o strane dobra a zla, za zlo sa dali dokopy Templari, za dobro... chvilu nic a potom sa zjavili Zakarumiti. Maju v mojich ociach jedinu, zato podstatnu chybu: Nie je to spolok vseobecny, vstup je obmedzeny rasou, vyhodou je mec a stit, a tak dalej... (osobne mi celibat prekaza najmenej, aj ked...) A ja mam vacsinou trpaslikov. Teda aj ked som sa snazil, nepochopil som Zakarumitov ako hnutie za dobro, proste len jeho cast. A kedze chcem byt sucastou toho hnutia, prihlasil som sa k Svetlonosom. Nevidim to ako "inu" frakciu, proste dalsi dobri bojovnici. Preto by som ani nevidel problemy s aurami. Jeden problem je, ze nas zatial asi nie je 5.
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 22 led 2009 09:49

Zakarumiti se nezjevili jen tak po chvili, co jsem zalozil Templare....Zakarumiti tu byly roky dozadu a tahle frakce tu roky fungovala. jen se vraci starsi hraci a nikdo nechtel nic uspechat. momentalne toho maji kluci moc, tak se nemuzou venovat nwn tak moc. kazdopadne jsou to lidi s velkyma rp zkusenostma.

to, proc si myslim, ze aury by meli mit zakarumiti a svetlonosi stejne je nasledujici> predstavte si byvalou arkhalii....byli tu orkove, legie, rodina elghinn a kdovi co jeste bojujici na strane 'zla'. jenomze rozdil je v tom, ze tyhle frakce se od sebe rozlisovali tim, ze prave jedina legie mela aury a napr. orkove meli louce s plamenem gruumshe. i kdyz by bojovali bok po boku, porad to byly dve rozlicne frakce.

mozna se zakladani dalsi frakce mohlo probrat s anorielem a poresit s nim podminky vstupu do frakce....ale tohle uz je na hracich 'dobra' a taky anorielovy...
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Anoriel » 22 led 2009 10:22

Mě osobně nvadí zakládání nových frakcí. Sem naopak rád, že se tu něco děje. Jen jsem trochu narozpacích z toho jakým způsobem je to provdeno. Byly doby kdy založení nové frakce mohl schválit jedině král a tak sem já musel předstoupit před krále Olyna a přesvědčit ho aby nám dal právo založit spolek. Pak jsme si tu 4 roky budovali pověst a o nějakých aurách se nám ani nzdálo, přesto že sme byly na stejné straně jak královští rytíři. Nicméně teď se zničeho nic na foru objvi světlonoši se slovy " Tak tady jsme dejte nám aury" . Aura pro mě byl vždycky určitý symbol elitnosti oné frakce a představoval jsem si pod ní někoho kdo hraje RP dodžuje pravidla a snaží se tím obohatit server. Když se ovšem aury budou dávat komukoliv, tak už to bude je blikátko kolem postavy.

Nicméně chápu, že například kiklopovi nevyhovují naše podmínky. Zakarumiti nikdy neměli trpaslíky a ti se přihlašovali ke spoklu trpaslíků. Samotné Zakarumiti byly založeni z toho důvodu aby nabírali lidi, kteří se z různch důvodů nemohli nbo nechtěli stát královskými rytíři. Takže tomuto důvodu rozumím.
velmistr Řádu Zakarumitů
Uživatelský avatar
Anoriel
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2008 00:00

Příspěvekod kiklop » 22 led 2009 10:55

Skusim to povedat strucne:
Na aure mi vobec nezalezi, reputaciu elitnosti si bud vybudujeme, alebo mi ani aura nepomoze. Snad budem mat sancu budovat si ju tak dlho a dobre ako Zakarumiti.
Agresivitu si naklikam. Do pvp snad auru potrebovat nebudem.
Vobec som nechcel spochybnit historiu a skusenosti Zakarumitov, to som nemal v plane, sorry ak to tak vyznelo. Na to som prilis sviatocny a neskuseny hrac. Som rad, ze su tu a budem s nimi spolupracovat ako len budem vediet. Len sa proste nezmestim do ich pravidiel.
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod mulo » 22 led 2009 11:01

ozi88 píše:to, proc si myslim, ze aury by meli mit zakarumiti a svetlonosi stejne


nikto tu nepovedal ze zakarumiti a svetlonosi nemoyu mat rovnake aury pravze kiklop stym suhlasil jedine tu bola zmienka urobit dalsie clenstvo ktore by stymi spolkami nemalo nic spolocne tak tak tu bola ymienka o tom ze tu bude bordel z aurami ale zase nikto nepovedal ze ten spolok musi mat auru tak neviem co tu riesite aury ked esce nebol uznany ani jeden z tychto dvoch spolkoch aspon otom neviem
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod Ice » 22 led 2009 11:58

Zaprvé tohle je od wipe úplně nový svět tudíž to co bylo předtím už neplatí. (narážím tím na poznámku o starých časech kdy měli auru jen dva spolky) To znamená že teď cokoli si bude spolek přát jakoukoli vymoženost DM aWB se budou snažit mu ji splnit (v rámci hranic logiky).
Zadruhé poznámka mula, že se tu hádáte o ničem a vaše spolky neexistují je zcela správná. (A berte to pravidlo 5ti hráčů jako schválení od krále založit spolek)
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 22 led 2009 12:39

Ice píše:Zaprvé tohle je od wipe úplně nový svět tudíž to co bylo předtím už neplatí. (narážím tím na poznámku o starých časech kdy měli auru jen dva spolky) To znamená že teď cokoli si bude spolek přát jakoukoli vymoženost DM aWB se budou snažit mu ji splnit (v rámci hranic logiky).
Zadruhé poznámka mula, že se tu hádáte o ničem a vaše spolky neexistují je zcela správná. (A berte to pravidlo 5ti hráčů jako schválení od krále založit spolek)


Ice, uz jsem to tu rikal driv a bohuzel musim to konstatovat znovu...mas velke problemy s matikou...nemas ani poneti jak se hraje rp, ale chces nekomu rikat co spolek je a co spolek neni. jestli mame jako Templari, kde uz je 8 lidi porad cekat na to, az ty na pocitani pouzijes i dalsi ruku, aby ti to tech 8 fakt dalo, tak to bychom tu stravily vecnost.

co se tyce Zeusova prispevku, tak s tim nemuzu nic nez souhlasit...mozna uprava pravidel u Zakarumitu by neuskodila a je pravda, ze uz tu neni tolik hracu, aby jsme se na ty frakce tristily.

ad mulo: to byla odpoved na hlasku: kdyz uz jsme na stejne strane, proc nemit stejne aury.

ad vsichni: at uz udelate cokoliv a budete se chtit bit do prsou a rikat, ze po wipe tu je novy svet a ze uz nic neexistuje, tak jako driv existovalo, tak se hodne pletete...co se hrani tyce, je to pravda, ale co se rp tyce, tak zakarumiti maji pro me ve svete porad stejnou vahu jako napr legie nebo rytiri...to jak rika Anoriel, ze tu neco budoval 4 roky, tak vezte, ze to tu porad je, at uz wipe byl nebo ne. Kdyz si hrac da napr stit legie, tak to vsichni poznaji a reknou ze je to stit legie, kdyz se rekne slovo rytiri, tak vsichni vi, kdo rytiri jsou (nebo vetsina)....vsichni a cela Arkhalia sla a navzdy pujde ve slepejich rytiru a ve stinu legie, kteri k Arkhalii patri tak jako Dalhag nebo Psychoticky Trpaslik...anebo vecna pamatka v nasich myslich Dvojkvitkovy ;)
Zalozeni frakce Templaru je jen vykrik proti legii, ktera po wipe neexistuje, jediny velky rozdil mezi legii a nama je ten, ze legie patri Angie a Templare jsem zalozil ja s Prolem...trochu mame jine rp background, ale v ramci frakce jsme na chlup stejni...
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Další

Zpět na Frakce, guildy a spolky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků