Souboj dobra a zla - vyzvy k boji a dalsi debaty

Diskuze jednotlivých frakcí, přihlašování k nim, zakládání nových spolků, ...

Příspěvekod Fearin » 09 dub 2008 12:52

to leian: no prave ten scim a rapir je nejlepsi co si de vzit. :)

to Mef: no to ze me neni lehky trefit o tom prave mluvim. :) Ale nevim jestli zbran vys jak +7 chce tak vysokej lvl ...naky dodatecny skody nepocitam protoze to AB mi pride dulezitejsi.

A s tim PvP sem nemyslel max +5, ale vemte si kdyz si dva lidi udelate nakej dobrej build na blizko tak se do sebe netrefite ...AB maniak zas hned padne a smiter ma dost problemy se silou. Navic kolik ted na ark potkate strelcu? Jakmile za ne nepouzivate ten bug strileni za behu (kterej mi pride trapnej) tak sou na nic. A proto si myslim ze by se meli nektery postavy zvyhodnit. Treba buildy na blizko bez PM, RDD, klerika atd... nebo jakykoliv strelci. Treba druid je zvyhodnenej tim oblecenim co je na arku a to on moc zlepsovat nepotrebuje. Strelec nebo barbar nic takovyho nema... Proste se kouknete jak sou ty postavy monotoni.

k tomu nerfu klerika... on to neni ani tak nerf jako oprava bugu a taky s tim souhlasim
Fearin
Level 10
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 dub 2008 23:00

Příspěvekod Radas » 09 dub 2008 13:10

leian : jj to by byl mozna dobrý napad...
kukri mastera jsem mel a je to spís do stoky... jinam nic extra devast se tu jede na 1 ku tak staci blba sila26 na dung (pvp je to neco jinyho)
Nexi : pravej duvod kandlu není wipe ze tam nejsou lidi jestli aspon neco vís tak oni chtejí / chystají kand 2. ale te se to nejak asi zastavilo ja nevm. samozrejmene wipe kdyz je tak 5lidi ze 30 skoncí asi ale nas tu 30 neni :-)
Fei: ten klerik s devastem, neni zadny mostrum da se zabit i klernou co devast nema a bard ho dokaze dat...
ten novej patch ma svoje + a - no...

Fearin -"Proste se kouknete jak sou ty postavy monotoni" hele proc se po pm tady nemuze dat bard? - zase by tu jak driv bylo plno tech rdd pm pytlu... tihmle se to posunolu na dalsi uroven :D a sme tu kdyz se udela zase nejaky omezeni budou dalsi buildy a za nejaky cas budeme zase na stejne otazce.. podle me tohle se proste vyresit neda..
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Leian » 09 dub 2008 16:22

Kain píše:Když už tady probíráte případnou jinou verzi Arkhalie, tak mám dotaz na správné pořadí haku Arkh v toolsetu. Sry za offtopic, ale předem diky za odpověď. :)


Hmm, dobrý postřeh, na starém to bylo, tady jsem to nikde nenašla, takže to asi nebylo doplněno. Udělám to co nejdřív.
Uživatelský avatar
Leian
Level 21
 
Příspěvky: 145
Registrován: 01 led 2008 00:00
Bydliště: Arkhalijský královský hrad

Příspěvekod Leian » 09 dub 2008 16:24

nexfar píše:jasne mne jde jen o to aby se tak nejak zachovala trochu struktura arku a hlavne aby sla prenest komplet databaze postav


Ano, to by určitě byl základní požadavek.
Uživatelský avatar
Leian
Level 21
 
Příspěvky: 145
Registrován: 01 led 2008 00:00
Bydliště: Arkhalijský královský hrad

Příspěvekod RpNecro » 09 dub 2008 16:37

Nj no tak se pridam :)

Buildy sou tu dost monotonni to se musi nechat ale v NWN se s tim nic delat neda proste NWN nikdy nebylo staveny na PVP a kdo tvrdi opak necht se zamysli... A zvyhodnovat nektera povolani my prijde dost usmevne. Kazde povolani ma svuj + a - jen proste treba ne vzdy ho de vyuzit...
Chcete rozmanitost buildu ? Podle mne cesta nevede pres zvyhodnovani povolani itemama ale treba ale udelat podminky pro jeho vyuziti v parte atd...
Napr. predstavte si dung kde sou prisery v kazde casti imunni na jine zraneni- prilezitost pro bojovnika a jeho moznost specializovat se diki spouste featu na vice zbrani... (bud pujde velka parta nebo war ze specializaci na vice zbrani)
Nebo bude mit boss bonus k ab proti klerikum...(Da se hezky zduvodnit i RP hlediskem)
Nebo dung kde boss nema TS a de dat pres zakerak - prilezitost pro zlodeje/Shadow dancera. (Techniky Hit ze stinu a Hide).
Moznosti sou - ale podle mne delat nake spesl itemy pro povolani neni cesta, v kratkodobem meritku pomohou a pak se to vecsinou vymsti...
:roll:
Napriklad se my libi ICE-ova iniciativa ze dela dungy kde je potreba treba 30 presvedcovani aby ste ukecali nakou postavu o klicek navic atd.

Nj no hlavni tema PVP takze z5 :oops:
Tam podle mne dohromady nic nezmenite NWN proste vzdy bylo a vzdy bude vic o looteni a dungach nez o nakym mlaceni se mezi sebou na to je spis WoW a podobny... Proste ty povolani nejsou mezi sebou na tolik vyvazeny aby PVP za neco stalo a dodelavat to umele aby se nekdo pomlatil 5 min nekde v lese a zase tyden nic no nevim nevim... Proste my to prijde takovy no nevim proste :? Stejne tak jako nucene RP stoji za prd... Ja to proste nemam rad kdyz my nekdo rika jak se chovat a ktere otriskane frazy pouzivat jako to vzdycky bejva proste my to prijde trapny...
Pak se neni cemu divit ze nejsou naky rytiri jen Legie.Pac mne hrani RP vramci Legie prislo ohodne prirozenejsi kdyz sem ho videl nez u rytiru ty jejich oklepany fraze jako z magnetaku :(
A to radsi hraju dobry postavy ale k rytirum bych prave tomuhle nikdy nesel...
Apropo RP se to jmenuje proto ze hrajete postavu s jejim presvedcenim a povolanim a ne proto ze opakujete vety ktere jste si precetli v nake knizce a snazite se je dotlacit silou moci do hry :wink:
(Muj osobni pohled na RP jako takove na ARK)
No nic rozepsal sem se ale nato abych rekl vse by my stejne nestacilo ani cely forum. Tak mne nezatratte a prijemnej den :D
Uživatelský avatar
RpNecro
Level 17
 
Příspěvky: 61
Registrován: 20 úno 2008 00:00
Bydliště: Zatim bezdomovec :)

Příspěvekod Radas » 09 dub 2008 17:10

:D
Udělejte nějakou reklamu arku !! :->
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Cania » 09 dub 2008 18:31

a co ti v tom brani ji nakou udelat ? :)
Uživatelský avatar
Cania
Level 19
 
Příspěvky: 90
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod Lucius » 09 dub 2008 20:12

Střelci sou celkem dobrý jen by to chtělo rozumný ceny na ty šípy aby byli dobře k dostání co sem tu chodil s Lučišnicí za dob Calima Luvi tak si moc nestěžuju ab celkem vysoký 3 gemy v luku a dmg krytikem kolem 100 což mi příde dobrý na 5 luk ale jak říkam problem u těhle postav mi příde v nedostupnosti lepších šípů. Taky je škoda že na luk nejde dat ostrost přitom by to bylo realný ne jako že bude ostrej luk, ale že kdyby se dal do luku šíp tak ten by ji dostal, mělo by to i rp zdůvodnění např že z toho luku ta ostrost přejde do toho šípu magicky. Za těhle skutečností by tu střelců bylo možno i víc. Takovej střelec s monkem např by měl jak vysoký ab díky aa ale i dost útoků a dmg by pak taky nebyl špatnej.
Uživatelský avatar
Lucius
Level 14
 
Příspěvky: 30
Registrován: 30 bře 2008 00:00
Bydliště: Darkville

Příspěvekod Radas » 09 dub 2008 20:31

Nej sipky jsou se zkamenením - daj sse koupit v agardu a najit v gunzich...
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Fearin » 09 dub 2008 20:46

No pisete ze zvyhodnovani povolani je dost usmevne ale to uz se tu stalo a reknete mi proc ma spesl vec druid a ne treba strelec nebo naky zbrane por bojovy povolani.

A k tomu strelcovi hral sem za nej hodne ale kdyz nefunguje na luk boj po slepu tak je i velky AB na nic. A AC je i s maximalni obratnosti nic moc. Je to slusna zabava a mozna me to bavilo nejvic ale znevyhodnenej je tak ze uz strelce nepotkate.
Fearin
Level 10
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 dub 2008 23:00

Příspěvekod RpNecro » 10 dub 2008 07:39

No dnes sem dostal takovej zajimavej napad :)

Co kdyby kazda frakce mnela nakej spest pecetni prsten kterej by ji charakterizoval a daval by treba tu auru ktera uz je ted a imunitu na nakej efekt kterej je charakteristickej pro tu danou frakci:
napr. legie (jako sluzebnicy zla) by mnela pecetni prsten kterej dava imunitu na vysati urovne,
nebo napr. zakarumite by mneli jako rytiri svetla prsten ktery dava imunitu na oslepeni...
nebo kdy by se objevila naka frakce mnichu ti by mneli pecetni prsten imunity na zpomaleni...
A tak podobne...

Samozrejmne podminkou by byla neprodejnost itemu(jako u portu) a takovejto prste by mohla mit jen jedna postava na ACC. Napr hrac by mnel 5 postav v 5 frakcich ale jen jedna postava z acc by mohla vlastnit takovej prsten coz by si hrac musel vybrat ktera frakce je pro nej primarni.

To by frakce trochu zatraktivnilo pac takovej item by se jinak nedal nikde ziskat...
Samozrejme podminky na ziskani takoveho prstenu by si stanovila kazda frakce sama (Splenim nakeho questu napr.)...

Je to jen takovej napad nic vic :)
Uživatelský avatar
RpNecro
Level 17
 
Příspěvky: 61
Registrován: 20 úno 2008 00:00
Bydliště: Zatim bezdomovec :)

Příspěvekod Leian » 10 dub 2008 07:59

Tak já teda na luku keen mám a funguje. Ale mám na něm unlimited ammo, takže si tam už zase nemůžu dávat jiné šípy. :) Jinak na luk ani na šípy nefunguje vorpal.
Uživatelský avatar
Leian
Level 21
 
Příspěvky: 145
Registrován: 01 led 2008 00:00
Bydliště: Arkhalijský královský hrad

Příspěvekod Leian » 10 dub 2008 08:00

RpNecro píše:Je to jen takovej napad nic vic :)


Já myslím, že je dobrý.
Uživatelský avatar
Leian
Level 21
 
Příspěvky: 145
Registrován: 01 led 2008 00:00
Bydliště: Arkhalijský královský hrad

Příspěvekod Fearin » 10 dub 2008 09:03

Na luku keen diky stinovejm vecem funguje. Ale zase si neporadi z vylepsenou invis kterou ma v podstate kazdej... takze muzete mit AB kolik chcete a netrefite se... navic tady se zabiji vetsinou na 1 nabo na smite.

S tema vecma to neni spatnej napad ale chce to promyslet ...aby se vyplatilo je nosit ale aby nebyly uber.
Fearin
Level 10
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 dub 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 10 dub 2008 10:59

RpNecro píše:Napr. predstavte si dung kde sou prisery v kazde casti imunni na jine zraneni- prilezitost pro bojovnika a jeho moznost specializovat se diki spouste featu na vice zbrani... (bud pujde velka parta nebo war ze specializaci na vice zbrani)

O tom už jsem mluvil jak něco takovýho udělam, hned všichni mrmlaj, že na to nemaj build.
RpNecro píše:Nebo bude mit boss bonus k ab proti klerikum...(Da se hezky zduvodnit i RP hlediskem)

Tahle nabídka v toolsetu bohužel nění.
RpNecro píše:Nebo dung kde boss nema TS a de dat pres zakerak - prilezitost pro zlodeje/Shadow dancera. (Techniky Hit ze stinu a Hide).

No tohle má jeden jedinej, ale zato dost vážnej - chybu. Jakmile boss nemá imku na kritik (tudíž i na zákeřňák) dá ho každej bouchač na 1 devastu.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Frakce, guildy a spolky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků