Obnovení 4dny staré zálohy postav kvůli bugu

Výpadky, restarty, hardware serveru, ...

Příspěvekod Feiwill » 31 bře 2010 21:52

OK, tak Ice vymyslel nasledujici kompromis. Obnovu z 28. brezna udelame, ale kdo bude chtit, muze si rict o expy, o ktere prisel a muze si rict o tri itemy, ktere vylootil. Ty itemy nesmi byt nic z uber veci, co mel Dead Angel.

Co se tyce tech expu, moc prosime, abyste si vybrali treba jeden-dva chary (pod 40. lvlem), ktere prisly o nejvic expu, protoze nahazovat kazdy jeden exp kazdemu charu by bylo fakt umorny.

Pokud budete nekdo chtit vyexportovat svoje soucasne chary, abyste si je mohli prohlidnout doma a vedeli tak, co chtit vratit, ozvete se.

Ice a asi Zeus budou ti, kdo budou vracet expy a itemy. Chary muzu vyexportovat i ja. Bohuzel ani Ice ani Zeus dneska nebudou dostupni, aby se tomu venovali. Takze ja ted udelam tu obnovu a itemy a expy dostanete, jak si odchytite DMko.

Naipste sem prosim par rychlych strucnych reakci. Budu cekat 30 min, pak udelam obnovu.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Feiwill » 31 bře 2010 21:54

Mefistofel píše:Takto zni verdikt

hm takže to že přijdete o 3 dny nevidim až takovej problém takže jsme se s Feiem dohodli že expy budou navráceny na 100% a k tomu každému hráči 3 itemy který během těch 3 dnů našli

Toto popiram. Nedohodli jsme se ja a Mef, rozhodl hlavne Ice. S mou troskou souhlasu na vyreseni mozne patove situace (kedze je sudy pocet aktivnich DM).
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod peta_84 » 31 bře 2010 21:56

vkladat cas do tvorby postav na serveru s neschopnymi adminy je pro mne nadale bohuzel prilis riskantni, timto se s Vami loucim. Pokud me chcete nekdo kontaktova zanechte mi PM na foru.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Obnova

Příspěvekod herbertwest » 31 bře 2010 21:58

To je celkem rozumný kompromis - jen bych chtěl vědět, co se považuje za uber item...třeba haste plášť co mi dnes padl u Frotrpa ? Či prsten Taneka co jsem si složil ?
Edit : Takže obnova bude z neděle kolika hodin ?
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Re: Obnova

Příspěvekod Feiwill » 31 bře 2010 22:01

herbertwest píše:To je celkem rozumný kompromis - jen bych chtěl vědět, co se považuje za uber item...třeba haste plášť co mi dnes padl u Frotrpa ? Či prsten Taneka co jsem si složil ?

Haste plast i Tanek je OK.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Ice » 31 bře 2010 22:01

peta_84 píše:vkladat cas do tvorby postav na serveru s neschopnymi adminy je pro mne nadale bohuzel prilis riskantni, timto se s Vami loucim. Pokud me chcete nekdo kontaktova zanechte mi PM na foru.


To že hra buguje není neschopnost DM. A to že hráči podvádějí už vůbec ne. Takže pokud ti nestačí ani mnou navržený kompromis nedá se nic dělat, na jiných servrech se s timhle nepárají a dávají i měsíční obnovy bez náhrad.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 31 bře 2010 22:04

Feiwill píše:
Mefistofel píše:Takto zni verdikt

hm takže to že přijdete o 3 dny nevidim až takovej problém takže jsme se s Feiem dohodli že expy budou navráceny na 100% a k tomu každému hráči 3 itemy který během těch 3 dnů našli

Toto popiram. Nedohodli jsme se ja a Mef, rozhodl hlavne Ice. S mou troskou souhlasu na vyreseni mozne patove situace (kedze je sudy pocet aktivnich DM).


hh fei to ani netvrdim..to sem skopcil z toho co mi napsal ice ;)
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Ariadna » 31 bře 2010 22:04

Feiwill píše:Toto popiram. Nedohodli jsme se ja a Mef, rozhodl hlavne Ice. S mou troskou souhlasu na vyreseni mozne patove situace (kedze je sudy pocet aktivnich DM).


Jak se zabrani tomu, aby se nedelalo nahrani databaze pokazdy, kdyz se neco takovyho stane a misto toho byl potrestan ten, kdo si "vykradl" char, ktery nemel na jeho acc co delat ?...
Uživatelský avatar
Ariadna
Level 14
 
Příspěvky: 25
Registrován: 21 úno 2010 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 31 bře 2010 22:07

Ariadna píše:
Feiwill píše:Toto popiram. Nedohodli jsme se ja a Mef, rozhodl hlavne Ice. S mou troskou souhlasu na vyreseni mozne patove situace (kedze je sudy pocet aktivnich DM).


Jak se zabrani tomu, aby se nedelalo nahrani databaze pokazdy, kdyz se neco takovyho stane a misto toho byl potrestan ten, kdo si "vykradl" char, ktery nemel na jeho acc co delat ?...
dobrá otázka
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Obnova

Příspěvekod herbertwest » 31 bře 2010 22:08

to Feiwill : Dobře to jsem rád 8).
Jen bych chtěl požádat Iceho, aby se také někdy na to navrácení itemů ukázal :lol: .
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod Feiwill » 31 bře 2010 22:09

Ariadna píše:
Feiwill píše:Toto popiram. Nedohodli jsme se ja a Mef, rozhodl hlavne Ice. S mou troskou souhlasu na vyreseni mozne patove situace (kedze je sudy pocet aktivnich DM).


Jak se zabrani tomu, aby se nedelalo nahrani databaze pokazdy, kdyz se neco takovyho stane a misto toho byl potrestan ten, kdo si "vykradl" char, ktery nemel na jeho acc co delat ?...


Zabrani se tim, ze nebude lognutych vic acc z jedne IP adresy. Coz je kdyz si jeden clovek logne doma vic acc zaraz, anebo kdyz je vic fyzickych lidi u ruznych PC s ruznymi acc, ale sdili pripojeni k Internetu. To prvni mozna lze trosku zredukovat, ale to druhe je realny, normani jev, ktery nemuzem nijak blokovat nebo postihovat.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Radas » 31 bře 2010 22:11

HURÁ :D
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod peta_84 » 31 bře 2010 22:14

Ice píše:
peta_84 píše:vkladat cas do tvorby postav na serveru s neschopnymi adminy je pro mne nadale bohuzel prilis riskantni, timto se s Vami loucim. Pokud me chcete nekdo kontaktova zanechte mi PM na foru.


To že hra buguje není neschopnost DM. A to že hráči podvádějí už vůbec ne. Takže pokud ti nestačí ani mnou navržený kompromis nedá se nic dělat, na jiných servrech se s timhle nepárají a dávají i měsíční obnovy bez náhrad.


pokud nebyla udelana zadna opatreni aby se tento problem neopakoval a situace, ktera je ted se muze kdykoliv opakovat, myslim, ze si kazdy udela obrazek sam.

Hraci podvadi? Kdo a jak?
Software buguje? - <irony>o muj bozinku, to se mi snad jeste nikdy nestalo...</irony>
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod Feiwill » 31 bře 2010 22:16

peta_84 píše:pokud nebyla udelana zadna opatreni aby se tento problem neopakoval

Nevime, jak ten bug spravit. Nedari se mi to ani vygooglit, ani zadne z DM to nevi, ani Shadow to nevi. Je reseni, ktere ale znemozni hrat lidem, co jsou za NATem. Coz nemuzem nahodit.

Takze se ti opet stalo, jak uz mockrat, ze se potykas se SW, kde je bug. A nemas na neho patch. (Ani zdrojaky.) Sory.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Dadlak » 31 bře 2010 22:19

jak dlouho to muze trvat?
Uživatelský avatar
Dadlak
Level 12
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 úno 2010 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Herní server

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron