Opet vykopavani a nevpousteni hracu

Výpadky, restarty, hardware serveru, ...

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 bře 2011 01:01

Feiwill píše:Shadow> Opravdu (jakoze fakt) byl ten community patch zcela odstranen z provozu jen tou zamenou xp2patch.key?


no na 100% ne protože některé jeho části jsou v tom haku na serveru, jako například to že válečný pokřik vyžaduje somatickou komponentu, to se tím obnovením xp2patch.keye neodstranilo. Těch změn v tom konfig haku bylo víc ale asi jen 1% celého toho patche. Hlavně tam nebylo nic co by měnilo cokoliv systémového. Ale je pravda že celý odstraněn tedy nebyl, to by se tam ještě musel nahrát ten původní hak. To mě předtím nenapadlo, no může se skusit obnovit i tohle, ale tady jsem ještě víc přesvědčený že tím to nebude.

Jinak ty základní data nového patche odstraněny byly. Vlastně ten patch je celý v novém bif souboru, patch170.bif, a ten soubor xp2patch.key říká hře, toolsetu a serveru že ho má načíst, takže obnoveném starého key souboru už to server nenačte. Což se okamžitě projevilo u kouzel, například aury přestaly fungovat a bugly se hned po nakouzlení.

Ještě mě napadl menší dodatek k tomu patchi. Narozdíl od oficiálních patchů, ten můj nemění verzi modulu ani hry. To znamená že oficiálně je hra i po aplikování patche na 1.69 a server taky, takže nevznikají žádné nekompatibility kdy by se hráč bez nemohl připojit na server s nebo naopak.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 bře 2011 10:28

Zdá se že se změnilo ještě něco. V nedávné době začala hrát Ariadna a jak mi řekla používá klíč ze skóre. Co ferdis a dilvish?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 21 bře 2011 10:43

Ferda, Dilvish i Ariadna kazdy maji klic, ktery se lisi od klicu vsech ostatnich (aspon aktualne pouzivanych).
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Feiwill » 21 bře 2011 12:02

Jeste me napadlo neco: na serveru na firewallu blokujem odchozi traffic na nwmaster.bioware.com. Zkusil jsem zablokovat i gamespy. Treba se neco zmenilo v tom, co si nwn a gamespy vykladaji, nebo co si vykladaji gamespy/bioware a nwn klienti ferdy a dilvishe. Sice nebudem v globalni nabidce serveru, ale to asi nak moc nepotrebujem. Pri nejakem pristim restartu se tedy opet nahodi netoverride. :)
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ShaDoOoW » 16 dub 2011 19:06

Problém dávno vyřešen, ale pro budoucí problémy podobného rázu sem napíšu čím to bylo:

Problém byl v tom že jeden z těch dvou hráčů nezměnil všechny 3 CD klíče ale jen ten první. Takže je třeba vygenerovat nový cdklíč i pro oba datadisky. Tudíž hra hlásila že "cdklíč je používán" správně.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Opet vykopavani a nevpousteni hracu

Příspěvekod weslo » 14 dub 2022 10:12

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 782027
Registrován: 13 říj 2021 07:50


Předchozí

Zpět na Herní server

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník