pasti a jejich hledání

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

pasti a jejich hledání

Příspěvekod player » 22 zář 2015 18:14

Bylo by možné předělat pár pastí tak, aby šli najít i když nemá postava povolání zloděje?

Že pár takových pastí je sem tam po zemi je ok, fajn s tím se dá žít, ale to že jsou někde i na dveřích je opruz - dragira, lab, pro neroguny je to stopka.
player
Level 12
 
Příspěvky: 19
Registrován: 27 črc 2015 19:31

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod cromac » 22 zář 2015 18:39

ahoj, tohle se tady uz nekde resilo. zkus pohledat.
cromac
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 10 čer 2013 07:33

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod drax » 22 zář 2015 23:12

má to dva háčky
1) by ztratil smysl search ( nezlodej nenajde pasti nad 35 přičemž 35 najdeš bez jedineho bodu s bardem /itemama)
2) když odpastí bard/kler všechno i bez zlodeje jaký ma smysl toho zloděje pak brát ?
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod player » 22 zář 2015 23:16

oukej, tak proste pockame az tu jednu konkretni past po restartu nekdo sunda a polezem tam az pak

nebo si tam tu past dolezem sundat s wmkem treba a na dragu samotnou pak s necim jinym :)
player
Level 12
 
Příspěvky: 19
Registrován: 27 črc 2015 19:31

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod MrKure » 23 zář 2015 07:50

drax píše:má to dva háčky
1) by ztratil smysl search ( nezlodej nenajde pasti nad 35 přičemž 35 najdeš bez jedineho bodu s bardem /itemama)
2) když odpastí bard/kler všechno i bez zlodeje jaký ma smysl toho zloděje pak brát ?


V Labu se jedná jen o zkratku, jinak se dá projít i bez zloděje.

Co se týče Dragy, zeptám se takto
1. Opravdu ztratí smysl search když se u Dragy změní jedna past ?
2. Myslíš vážně, že rouge se bere jen kvuli search, tedy pokud by se u Dragy změnila jedna past, tak si u všech svých postav zrušíš roguny a nahradíš je jinou class ? :twisted:
Uživatelský avatar
MrKure
Level 15
 
Příspěvky: 38
Registrován: 18 říj 2012 23:00

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod Hator » 23 zář 2015 11:09

Helma +10, amulet +6, rukavice +2, bufni si staty a mas dalsich +6 .. Jeste se mi nestalo u zadne postavy ze jsem ji nenasel. Horsi je ze jsem ji uz nesundal :-D
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod drax » 23 zář 2015 13:36

1. Opravdu ztratí smysl search když se u Dragy změní jedna past ?

částečně ... chtěli byste odstranit jeden z mála připadů kdy je využitý
2. Myslíš vážně, že rouge se bere jen kvuli search,
ne jen ale nevidim duvod mu tuto výhodu rušit :roll: jen proto že někdo chce odpastit i těch pár zbyvajících bez zloděje ( tím spíš v party dungu )

jinak s 10 int bez jedine skládačky , featu či barda odpastíš TO 70 bez zloděje v buildu ( tohle nesplnuje asi jediná past na arkhalii (70+10 za sebrani) nebýt pasti ktere nezloděj nevidí ) zámky sou na tom podobně - tedy ignorujic banku ale to je zvlaštní případ
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod siley » 23 zář 2015 14:36

Rušit pasti mi přijde špatně. Zloděj by tím dost ztratil význam. Spíš bych si dovolil navrhnout udělat ty pasti, kde je potřeba zloděj - konkrétně se tedy bavme o draghiře dveře do poslední lokace - obnovovací stejně, jako se nedávno předělával ty nahoře u wyrmů. Protože proběhnout to jednou zlodějem a potom točit s bardem mi nepřijde správné. Jaký by byl názor na tohle?

edit: nebyl původní záměr přidávání obnovovacích pastí v draghíře právě zabránit tomuto chování a na tu past dole se jen zapomělo?
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod player » 23 zář 2015 20:18

drax píše:má to dva háčky
1) by ztratil smysl search ( nezlodej nenajde pasti nad 35 přičemž 35 najdeš bez jedineho bodu s bardem /itemama)
2) když odpastí bard/kler všechno i bez zlodeje jaký ma smysl toho zloděje pak brát ?



Tohle je jen blbina ktera nutí hrače mit v buildech aspon 1 rouga, operovat tim ze skill search pak ztrati smysl... tos napsal volovinu draxi
celé to je o tom jednom povinnem rougovi v buildu, ne o skillu

draga neni party dung ani omylem (kdyz ji teda porovnam s jinymi) je to pro(draxe solo dung)2 lidi dung, lehci jak mrazivka pomalu a rozhodne rychlejsi

zachranovat zlodejske skilly (search/sundavani) tím že nekam naseres na vrata bez zlodeje nenaleznutelnou past ale pritom mas server plny itemu co tyhle skilly podporuji mi prijde dost na hlavu.
v tomhle teda zlata demona ci kandoska, DC zamku na jedne 99-105 a na druhe dve cesty jedna treba pro fajtra a druha pro rouga.
kdyby mel boss dve bedny, jedna s pasti DC 100 a druha jen na klic to bych jako podporu rouga a skillu bral ale tohle je jen šidítko kterým se zakryva nesystematicnost equipu a nedomyslenost pouzivani techto skillu
player
Level 12
 
Příspěvky: 19
Registrován: 27 črc 2015 19:31

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod drax » 23 zář 2015 20:53

siley : nevim to dělal shadoow nejspíš byl ani ty u pokladu se neobnovují v praxi celkove system "odpastit do restu" je kravina nicmeně kdyby se obnovovaly všechny bylo by jejich množství dost přehnané

ten skill je spíš nwn mechanika kdy je 35+ to nenalezitelné a 35+ neodpastitelné pro nezloděje ( tohle obejdeš přes sebrani +10 TO což je bug imho )

draga neni party dung ani omylem
tak to pak neni problem ji odpastit v partě a solovat do bezvědomí ;) nemyslím že to někdo solnul kromě mě od doby co je upravená / mě docela trvá a loot solo zamoc nestojí po přeexpeni jsem ještě nezkoušel někdy mrknu tvrzení že je mv lehčí je hodně zcestné ( teda aspon na mě v mv nenabihaj 80+ ab potvory ) pokud myslíš hc mv tam už je to obtižností i lootem blíže
ano dá se to chdit ve 2 ale častěji pak ve 3 a i ve vice a stále se tam dá umřít.

o kandošce moc nevím ale srovnáváš demonu s arkh ? pak ano bez 95+ odmykaní ( zloděj+featy+equip ) nevybereš vubec nic kloudného ... taktéž je vetšina pastí v 30 lokacich nenalezitelná pro nezloděje na arkh s jednim bodem vybereš kdeco

uniká mi tedy ustřední problém tobě vadí že nesolneš dragiru tvým buildem ? za starých časů se stavěly postavy na dungeon ne lobovaly upravy dungeonu na postavu :roll:
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod player » 23 zář 2015 21:21

me solovani nebavi :D

ve hre ted je malo lidi, nekdo logne kam jit? muzem dragu fajn, mame my dva neco co ji ustoji, maximalne barda, pasti probehnem a vylecime se a dragu snad nejak utlucem, jo, past na dverich fajn tak jdem zase afk nez dojde nekdo s WMkem :-)
player
Level 12
 
Příspěvky: 19
Registrován: 27 črc 2015 19:31

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod Hator » 24 zář 2015 06:22

Player.. hold musis upravit build.. Ja taky slozil stit trpaslika za 700 medi a nikde nebylo psane ze musis mit 30 umd abys ho mohl nosit. A druha vec co psal drax lidi staveji postavy na dungeony. Taky mam 2 hlavni a hodne vedlejsich na solovani jineho dungu..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod siley » 24 zář 2015 13:34

1. Arkkhalia není, nebyla a ani nechce byt demona (čti dementi moc nahovno)

2. pokud ve dvou nedáte odpastění 35 zlodějem asi je načase jít zaexpit pokud chcete chodit dungy, kde padají věci jako drakobijecká výbava, klíč od gigola a další celkem slušný drop.

3. expení je lehké a loot nejlepší v historii, takže není vůbec zádný problém sehnat přijatelnou výbavu pro větší množství postav ani si je naexpit. Navíc, když je tu dovoleno používat další účet jako buffera (já osobně nedělám a taky jsem neměl problém vyexpit cokoli jsem potřeboval i sólo)

4. ad počet hráčů. Je jasné, že občas je tu víc lidí, občas méně, ale hrát se rozhodně dá. Zrovna tebe jsme několikrát zvali se zirem a ferdou na dungy a nikdy si nechtěl, tak dostůj svému tvrďáckému nekompromisnímu postoji a neplakej nám tu koblížku.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod player » 24 zář 2015 16:29

siley píše:1. Arkkhalia není, nebyla a ani nechce byt demona (čti dementi moc nahovno)

2. pokud ve dvou nedáte odpastění 35 zlodějem asi je načase jít zaexpit pokud chcete chodit dungy, kde padají věci jako drakobijecká výbava, klíč od gigola a další celkem slušný drop.

3. expení je lehké a loot nejlepší v historii, takže není vůbec zádný problém sehnat přijatelnou výbavu pro větší množství postav ani si je naexpit. Navíc, když je tu dovoleno používat další účet jako buffera (já osobně nedělám a taky jsem neměl problém vyexpit cokoli jsem potřeboval i sólo)

4. ad počet hráčů. Je jasné, že občas je tu víc lidí, občas méně, ale hrát se rozhodně dá. Zrovna tebe jsme několikrát zvali se zirem a ferdou na dungy a nikdy si nechtěl, tak dostůj svému tvrďáckému nekompromisnímu postoji a neplakej nám tu koblížku.



ona mi jako spousta lidi psala ze jsi naprosty idiot no ja tomu nejak neveril ale klidne me v tom utvrzuj.
s tebou a zirem jsem nesel od te doby co jsem zjistil ze on vykradal inventare a ty jsi vyhrozoval shadowovi likvidaci a taky jsi pry vykradal invy :-)

jinak za
1/solovani me nebavi to muzu hrat singl
2/mam 2 kleriky, aacko a barda, protoze me solovani nebavi mam krom AACka vsechny postavy na partu a kdyz se lognou dva lidi anikdo z nich nema ani rouga, ani nic se slusnym AC je pak jedina volba ze teoreticky to muzu (tu dragu) ustat ja s bardem. v tomto pripade ale je stopka past na vratech ktera ma holt search tak aby ji nezlodej nenasel.

takze pac jsem tenhle topic zalozil je cas ho zase odlozit, pro ty co tu zase hodlaj flamovat ci si jinaky poloagresivne vylevat sva srdecka-
80% tech co tu psali se vyjadrili ze jim stavajici system vyhovuje a draxos taky.
byl to navrh ne pozadavek pro dute hlavy co to nepochopily, peace

faxovi ani odpovidat nebudu pac jeho prispevky na foru co jsem zatím viděl jsou v 90% uplne mimo misu
player
Level 12
 
Příspěvky: 19
Registrován: 27 črc 2015 19:31

Re: pasti a jejich hledání

Příspěvekod Hator » 25 zář 2015 08:13

Tak peta je trochu ostrejsi hrac a ma v ruce britvu. Ale je spousta lidi co dragu soluji a maji na to postavy. Nemuzes jednou postavou chodit celou ark.. Stacilo pouze kdyby tu na forum napsal drax : zamitnuto. Taky mam 16 postav a volim je podle dungu a nemam u nich LL .. Skoda tech hadek na foru.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 4 návštevníků