Veteráni Arkhalie

Pokud máte nějakou otázku, kterou chcete položit někomu z DM, vložte jí sem.

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod Trpaslik » 03 led 2019 15:57

Hele ten Discord nějak funguje? Mě ten link přijde mrtvej.
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod Mefistofel » 04 led 2019 16:10

to vis ze to funguje
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod Trpaslik » 04 led 2019 20:11

Tak pak jsem asi blbej, protože když ten link co tu je zmíněný použiju tak mi to na discordu hlásí "No text channels". A to mám na discordu normálně účet.
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod Mefistofel » 05 led 2019 23:51

Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod Trpaslik » 06 led 2019 16:34

Tohle už funguje, paráda, díky moc :)
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod Yorton » 06 led 2019 23:28

Dobrý večer, jaká jsou dojmy z té edice? A kolik tam hraje hráčů nyní během klasického pracovního týdne?

Zvažuji, že bych téz založil postavu. Sice to expení je poměrně časově náročné, ale v partě bych do toho šel.

Trochu bych oprášil buildy :D

Díky.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod Trpaslik » 08 led 2019 10:53

Hele ta edice mi přijde prakticky stejná jako předtím. Jen je tu pár úprav pro zvýšení pohodlí - například se nemusíš crcat se stahováním a instalováním různých patchů, cepů apod. Klikneš na Arkhalii a hraješ.
Arkhalie samotná co můžu posoudit prošla několika vylepšeními, přibyli předměty, dungy, rebalanc atd. Není toho úplně málo. Na druhou stranu já hrál naposled před 5ti lety, takže kdoví kolik změn tam bude z tvého pohledu.
Hráčů je přes den kolem 12, ale třeba teď o víkendu jsem napočítal dokonce 20 hrajících. Jen se připrav že zhruba třetina jsou cizinci.
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod Yorton » 08 led 2019 18:05

Dobře, cizinci mi nevadí pokud umí anglicky a chodí do party. Nebo jaký pocit mas pocit z her v parte? Da se slozit nebo to trva a neni chuť a kazdy soluje sve oblibene dungy?

Já končil cca 2-3 roky zpět, takže to pro me nebude nové.

Díky.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod Trpaslik » 09 led 2019 09:19

Já zrovna teď dokončil lvl 40. Do té doby jsem chodil s Cromacem plus s lidmi na které jsem v dunzích po různu narazil. Tebe nejspíš bude zajímat hlavně to chození v partě na lvl 40. To si myslím se teprve rozjíždí, takže nejlepší čas do toho naskočit. Většina lidí je v procesu shánění pořádného equipu :)
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod LoBo » 15 dub 2019 12:12

Ukrutnáci se taky počítají do veteránů? :)
UkRuTNy LoBo :)
Uživatelský avatar
LoBo
Level 11
 
Příspěvky: 13
Registrován: 04 kvě 2010 23:00


Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod weslo » 29 říj 2021 15:53

weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781774
Registrován: 13 říj 2021 07:50

Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod weslo » 19 lis 2021 06:09

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781774
Registrován: 13 říj 2021 07:50


Re: Veteráni Arkhalie

Příspěvekod weslo » 02 bře 2022 12:09

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781774
Registrován: 13 říj 2021 07:50

PředchozíDalší

Zpět na Otázky na DM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Torrent23, weslo a 36 návštevníků