Návrhy ithemů

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod Ice » 03 bře 2010 11:10

drax píše:no u obru padaj taky pekne veci

třeba +6-7 bastardy
+4-7 katany
+4-7 rapíry ,řemdihy,palcaty,kratke meče,kukri.... nikdenejsou videt i když to bude asi tim že se vic než pulka dungu nebeha jelikož sou bud preehnane nebo se tma nikomu nechce s hlaškou ,, byl sem tam jednou a prd tam padá,,

nebo takový lab z asi 10-15 uspešných návštev sem neviděl jedinou +6 same +4-5 to je slabši poklad než třeba v mv solodungu


Nevim na jakým serveru tyhle dungy chodíš, ale na Arkhálii to nebude

U Obrů za Tanglebrookem padají nanejvíš +3 unikátní zbraně
V Labyrintu nepadají v žádným případě +4 zbraně, ale jen +5 a +6
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Ice » 03 bře 2010 13:43

Ještě jednou opakuji tento topic nebyl založen k tomu, kde jaký množství čeho má padat, ale proto aby jste vymýšleli a navrhovali itemy, které by jste rádi našli.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod drax » 03 bře 2010 14:05

no u obru padaj taky pekne veci

mulo : taky by me zajimalo par veci Smile
třeba +6-7 bastardy
+4-7 katany


tak tdy si to poplet ty ice u obru padaji pekne veci je konstatovani treba ta kaga to božska zuřivost maj slusnou cenu v zl kroužkovka rychlosti imperialni meč brnění pohodlí jsou zas celkem využitelné
ten zbytek byla reakce na mulu že by mě zajimalo kde padaji ..... jelikož se nevidaj

k tomu labu už je to delší doba doba ale +4 answer :) takže bud padaj nebo to vytahli z batohu misto nečeho ;)

k těm itemum myslim že by nebylo marne založit nějaké ty magické hole
omezené jen na wiz /sorc (ne jen nejake ty body v umd) a nacpat na to třeba bonus k int cha soustředení a třeba nejake sloty na kouzla nebo třeba epic ničení 1x denně třeba by se začali trochu vic použivat magove do dungu samozřejmě ruzne kategorie podle sily
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 03 bře 2010 14:33

k těm itemum myslim že by nebylo marne založit nějaké ty magické hole
omezené jen na wiz /sorc (ne jen nejake ty body v umd) a nacpat na to třeba bonus k int cha soustředení a třeba nejake sloty na kouzla nebo třeba epic ničení 1x denně třeba by se začali trochu vic použivat magove do dungu samozřejmě ruzne kategorie podle sily


u dalhy niekedy padala nadherna zboj pre sorca alebo buildy na charismu volalo sa Balduran's Armor od wipu som ho tam esce nevidel no mozno tada v tej druhej bedni pokial ste ho stamat nedali prec
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 03 bře 2010 19:56

tak teraz sme z labu vytiahli nesvar +7 :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 bře 2010 08:10

Navrhuji upravit deomezení na úroveň u věcí které byly zamýšleny k posílení konkrétního povolání, mám na mysli zbroje druid +X, zbroje hraničář, zbroje stín zloděje, titler a barbar.

1) Zbroje hraničáře jsou přesnou kopií těch pro druida, že je to róba je dobře, ale měla by tam být obratnost, ne moudrost - jinak bych to nechal, hraničář dostal úpravu kouzla a s tím už se dá něco vymyslet

2) Zbroj pro barbara by měla být "medium armor" a to konkrétně kroužková nebo hrudní krunýř (tzn +1ac). Neviděl jsem vyšší verze této zbroje a nevím jestli tam jsou nějaké bonus featy ale Epická houževnatost by se mu tam hodně hodila!

3) Upravit deomezení na úroveň. Je moc pěkné že stín zloděje +25 dává +9 k OČ ale s 25 zloděje se už toho dá málo co vymyslet, a vyšší verze už tuplem ne. Navrhuji všechny počty levelů na všech těchto itemech snížit o řekněme 7 nebo vyžadovat maximálně 20-21 úrovní, tak aby s tím prostě něco šlo postavit.

Ještě než do mě začnete rýpat, že snad nepřemýšlím nebo něco tak: jsem toto promýšlel dlouho a narozdíl od toho, kdo tyto předměty dělal mám mnohem širší znalost těchto povolání, vím přesně co jaké umí a neumí a mám i pojem o tom jak se tyto dovednosti hodí na Arkhalii.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 18 bře 2010 14:04

tak to bacha shadoowe souhlasim až na posledni bod stin zlodeje je perfektne využitelnej a druid taky vetsina lidi nosi 29/30 druida a vetsina zlodeju nosi bud 13 16 nebo 25-28 a zrovna třeba 28 rog 6 fig 7 wm s +10 robou je peknej jen nema imky u barbara medium armor? trochudivne pokud mu nejde o ac veme robu pokud mu jde o ac veme feat na fullplate pac s nim da víc i když bylo by ideal kdyby padali ruzne brneni se stejnýmy staty
mimochodem na demoně maji zajimavou upravu brnění jednoduše vzali a vyrovnali ac např standart fp dava 8 +1 dex =9
halfplate 7 +1 dex =8
třeba kroužkovka ti dá 5 +2 dex =7
takže co brnčum poladit ten bonus z dexi aby se to srovnalo na stejnou hodnotu takhle se vyplati behat jedine v fp nebo robe
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 25 bře 2010 11:27

koupil jsem si seznam v Agardonu a všiml jsem si že není prsten co by dával zároveň moudrost i obratnost ani moudrost + inteligenci a myslím že ještě chybí inteligence+síla, tak co takhle že by se tyto kombinace přidaly?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 25 bře 2010 11:53

ShaDoOoW píše:koupil jsem si seznam v Agardonu a všiml jsem si že není prsten co by dával zároveň moudrost i obratnost ani moudrost + inteligenci a myslím že ještě chybí inteligence+síla, tak co takhle že by se tyto kombinace přidaly?

A koupí si někdo tak šílené kombinace?
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod mulo » 25 bře 2010 12:14

obratnost/mudrost je ale napr silu/mudrost by som bral to je pre kazdeho kler rdd super lepsie nez nejaka gardana alebo
odolnost/mudrost
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod Mefistofel » 25 bře 2010 15:32

jo tak me napada nesli by trosku poupravit bonusy tech titleru? prijde mi ze ty bonusy k hodum na kouzla mysl a fort neni moc vyuzitelne, dat tam treba napr srazeni navic ci nejakej feat nebo str con?
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Feiwill » 25 bře 2010 17:01

Mefistofel píše:jo tak me napada nesli by trosku poupravit bonusy tech titleru? prijde mi ze ty bonusy k hodum na kouzla mysl a fort neni moc vyuzitelne, dat tam treba napr srazeni navic ci nejakej feat nebo str con?

+1 hlas pro
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ShaDoOoW » 25 bře 2010 17:20

Feiwill píše:
Mefistofel píše:jo tak me napada nesli by trosku poupravit bonusy tech titleru? prijde mi ze ty bonusy k hodum na kouzla mysl a fort neni moc vyuzitelne, dat tam treba napr srazeni navic ci nejakej feat nebo str con?

+1 hlas pro

2
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Prsteny na moudrost

Příspěvekod herbertwest » 25 bře 2010 17:20

to Mulo: Na moudrost a odolnost jsou hned dva prsteny a to Batiqua a Tanaka. Na sílu a moudrost je prsten Sileny.
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod Ice » 26 bře 2010 09:45

Prosím pokud něco chcete změnit nebo přidat pište zcela přesně jak ten item má vypadat. Z obecného mohlo by tam být tohle a tohle nevim o co jde. Pište vše v češtině a následujícně:

Název
Vlastnosti
Popř. nějakou tu popisku
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků