podivné pády hry v ranních hodinách

Výpadky, restarty, hardware serveru, ...

podivné pády hry v ranních hodinách

Příspěvekod ShaDoOoW » 01 úno 2011 03:07

poslední dobou to nějak padá, nevím jestli třeba i přes den, to moc nehrávám teď, ale pozdě večer, resp. ráno to už poněkolikáte spadlo a právě je dost divné, že tu nebyl důvod k tomu aby to padlo a taky, že se to stalo vždy v celou hodinu což by nahrávalo nějakému automatu, každopdáně žádné upozornění nebylo (naštěstí jsem nepřišel o žádné předměty jen o čas)

myslím že to bylo předevčírem v 01:00 kdy to spadlo, 3 lidi ve hře, 1 ve stokách já v mv a 3. afk, a jen několik hodin předtím byl restart nebo jiný pád hry

a dneska právě teď ve 3:00, 1 člověk ve hře já a šel jsem mv

a ještě je tu jedna shoda okolností, která je podezdřelá, pokaždé jsem v té mv byl na stejném místě a taky mi ve stejnou dobu umřel přítelíček... (každopádně 60x předtím to tam nespadlo :P )
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 01 úno 2011 21:18

Na zadnym z automatu nedetekuju zadnou neplechu. Potvrzuju, ze pred kazdym tim padem ti umrel familiar. Pady nejsou v kulate casy - krome dnesniho, ale to je asi nahoda; navic je tam ten familiar. Vzpominam si, ze jsem behem posledni doby nekolikrat mazal takovej spesl soubor, kterej vytvari vsechny procesy pri krachu. Na 99% je mucha vevnitr v modulu. Dalsi zajimavost je, prvni incident s familiarem+padem je z 19. ledna, coz je datum, kdy byla nahrana verze modulu 27_45. Dalsi byla 27_47 - ta aktualni - z 29. ledna, ale ta na tom evidentne nic nezmenila.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Feiwill » 01 úno 2011 21:26

Vlastne to nemusi nic znamenat ze - chyba mohla existovat i driv, akorat se neprojevila. Pro uplnost tedy data nahrani poslednich nekolika verzi modulu:

Jan 3 10:34 ark_27_41
Jan 3 14:53 ark_27_42
Jan 4 13:03 ark_27_43
Jan 14 09:58 ark_27_44
Jan 19 15:43 ark_27_45
Jan 29 19:12 ark_27_47

Neni to treba tim mega-patchem na kouzla&spol.?
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ShaDoOoW » 02 úno 2011 14:50

Feiwill píše:Vlastne to nemusi nic znamenat ze - chyba mohla existovat i driv, akorat se neprojevila. Pro uplnost tedy data nahrani poslednich nekolika verzi modulu:

Jan 3 10:34 ark_27_41
Jan 3 14:53 ark_27_42
Jan 4 13:03 ark_27_43
Jan 14 09:58 ark_27_44
Jan 19 15:43 ark_27_45
Jan 29 19:12 ark_27_47

Neni to treba tim mega-patchem na kouzla&spol.?

tak..., nevylučuju to, ale ten je tam už od verze.... 34.

a nová verze která opravuje paprsky bulvy (já mám motýla s tím se nic nedělo) je tam od verze 27.

Ale jestliže je poslední záznam v logu smrt mého familiara, tak to na 90% bude tím, dává to smysl. Skusím si se smrtí familiara pohrát v prázdném modulu.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 04 úno 2011 09:04

zatím jsem na nic nepřišel, nikdo ani na mezinárodní nwn scéně o tom nic neví, a zdá se že v těch případech kdy se to stalo bylo něco jinak, protože familiarovu smrt tam v té mv zneužívám už posledních 60 koleček (vždy naprosto ve stejném místě a ve stejný moment). Teď od tohoto zjištění 2x nic. Nevím, prostě víc budu vědět až to zase spadne, musí tam být nějaký spojující článek bez toho se na to čím to je nedá přijít a bez toho se zase nedá přijít na to jak to opravit...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 06 úno 2011 22:19

Jeste me napada, ze se nam v serveru mozna podelala RAMka. Tento typ pokoutnych chyb by na to pasoval. Navrhuju odstavit na jednu noc server a projet ho nekolikrat memtestem. Zeusi, muzes prosim?
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Zeus » 07 úno 2011 16:07

Samo že mohu, projedu nejen pameti ale kdyz už, tak i ostatní, desku, hdd a určitě mu neublížím tím když ho tzv, vyluxuju. Jde jen o to ktery den a jestli pres den ci noc aby me nikdo nemlatil :lol:

Pokud nebude nikdo z nějakého zásadního důvodu proti, tak bych se do něj pustil 10.2.2011 od dopoledne cca 9h a jak bych dokončil (snad k večeru) tak to tu zas napíšu ať je jasno.
Uživatelský avatar
Zeus
Level 23
 
Příspěvky: 202
Registrován: 10 pro 2007 00:00
Bydliště: Zeusova Tvrz

Příspěvekod Feiwill » 07 úno 2011 16:51

Bezva. Ja nemam nic proti.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Feiwill » 11 úno 2011 21:56

Zeusi, bylo tam neco v tej RAMce teda?
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Zeus » 12 úno 2011 22:37

No vidíš ani jsem nenapsal :)
Nene ramtest jel 6 hodin a nic, bez chybičky, ostatní komponenty taktéž nevykazují jakoukoli chybičku takže osobně bych to v HW nehledal.
Uživatelský avatar
Zeus
Level 23
 
Příspěvky: 202
Registrován: 10 pro 2007 00:00
Bydliště: Zeusova Tvrz

Příspěvekod Feiwill » 12 úno 2011 23:49

Rozumim. Toz ja teda nevim. Jenom prihodim info, ze zatim posledni pad registrujem z 8. unora dopoledne (opet s familiarem) a budu doufat, ze napadne neco nekoho znalejsiho modulu.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: podivné pády hry v ranních hodinách

Příspěvekod weslo » 14 dub 2022 10:17

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 782859
Registrován: 13 říj 2021 07:50



Zpět na Herní server

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků