Buildy - postavy a diskuze o tom jak hrat.

Výpadky, restarty, hardware serveru, ...

Buildy - postavy a diskuze o tom jak hrat.

Příspěvekod nexfar » 28 bře 2008 21:53

Jelikoz na server miri celkem mnoho novacku jenz neznaji server a tak nevi co vlastne expit jako prvni davam zde jeden z ze vzorovych buildu :

http://members.chello.cz/nexfar/build/K ... d3PM16.doc

Rapir lze bez problemu zamenit za scimitar.
Do zacatku jej radim proto ze tento build ma vyhodu pomerne velke zdatnosti v parte i solo a to i bez nutnosti nejake specialni vybavy.


Samozrejme toto je jen jako tip do zacatku - fantazii se meze nekladou a treba novy lide pronesou nove buildy, ktere jsou daleko silnejsi a lepsi.
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod kiklop » 31 bře 2008 11:04

Mam otazocku ohladom buildov. Je takato prskavka hratelna na Arkhalii?
http://nwn.bioware.com/guilds_registry/viewtopic.html?forum=13423&topic=231822&gid=8061
(Treba byt registrovany, aby ste si to mohli pozriet, ja to nemam velmi kde prilepit a pastnut to cele tu asi nie je dobry napad)
A co by ste na nom upravili. Asi bude potrebovat trochu prerobit skilly, ale to je detail...
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

15mnich/20klerik/5stínový tanečník

Příspěvekod ZED » 31 bře 2008 17:48

Co by jste říkali na tenhle build...bylo by to hratelné na tomhle servru? Zkoušel jsem to na testu a nevypadá to zle...epic dodge, slusne ac i ab. Dvě kamy - 7útoků v základu, Akorát jsem tam nedával expertýzy, nebudou tomu chybět?
Zajímal by mě názor zkušených hráčů, páč já byl na buildování dycky levej :roll:
ZED
Level 7
 
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2008 00:00

Re: 15mnich/20klerik/5stínový tanečník

Příspěvekod Radas » 31 bře 2008 18:13

ZED píše:Co by jste říkali na tenhle build...bylo by to hratelné na tomhle servru? Zkoušel jsem to na testu a nevypadá to zle...epic dodge, slusne ac i ab. Dvě kamy - 7útoků v základu, Akorát jsem tam nedával expertýzy, nebudou tomu chybět?
Zajímal by mě názor zkušených hráčů, páč já byl na buildování dycky levej :roll:
Záleží co od toho čekáš - každá postava/build je dobrej a skvele hratelnej ale každej je určen na neco jinýho ma to byt na pvp nebo do dungu? jestli do pp dungu tak urcite devast a napis jaký povolani davas a reknem ti vic z tohodle nevíme co je slusne oc pro nekoho je to 50 60 70 80 90 ... to same ab
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Radas » 31 bře 2008 18:17

kiklop píše:Mam otazocku ohladom buildov. Je takato prskavka hratelna na Arkhalii?
http://nwn.bioware.com/guilds_registry/viewtopic.html?forum=13423&topic=231822&gid=8061
(Treba byt registrovany, aby ste si to mohli pozriet, ja to nemam velmi kde prilepit a pastnut to cele tu asi nie je dobry napad)
A co by ste na nom upravili. Asi bude potrebovat trochu prerobit skilly, ale to je detail...
1. není to PM kdyz nemas super veci tezko vytahnes hody a kazdej te devastuje... u prskavek radej vol podobný typy 29mag 10 pm 1 (zlodej ci bard) ja mam prskvku 29mag 10pm 1sd (strochu do pvp) nebo je ujde 26mag pm12 2bojonvík a da taky nejaky to oc... a posledni rada zamereni iluze a co se vyplati int zaklad 32 (44) tim mas dalsi kouzlo na 9 urovni takze mag int 32(44) s skolou iluzi 8 kouzel na 9ce.. pokud chces tam ti ostatni typy ale zalezi do dungu ci pvp magy celekm davam tak jestli chces neco ti napisu
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Cania » 31 bře 2008 19:46

do party bohate high lvl wizzy je cool silna pruraznnost kouzel skvelej v parte na high lvl dungy imho :)
Uživatelský avatar
Cania
Level 19
 
Příspěvky: 90
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod jcd » 31 bře 2008 22:10

mne to prijde nagovno, wizard ve fullplejtu, kterej neumi mrskat mecem?

koukni na tohle kdyz uz koukas na predpripraveny buildy
http://nwn.bioware.com/guilds_registry/ ... 2&gid=8061
to samy AC, ty samy kouzla jen s nizsim DC a levelem, a navic ses fighter


vpoctate takova uber verze hellrisera ;)
jcd
Level 17
 
Příspěvky: 58
Registrován: 22 led 2008 00:00

Příspěvekod kiklop » 01 dub 2008 09:35

Radas píše:1. není to PM kdyz nemas super veci tezko vytahnes hody a kazdej te devastuje... a posledni rada zamereni iluze a co se vyplati int zaklad 32 (44) tim mas dalsi kouzlo na 9 urovni takze mag int 32(44) s skolou iluzi 8 kouzel na 9ce..
redakcne kratene:)
No PM zo zasady nechcem, nedokazem hrat nemrtvaka dokonca ani bez RP. Build bol mysleny na dungy, pvp som zatial ani velmi neskusal a neviem ci tu az tak velmi bezi aby som koli nemu robil build, zase tolko casu na Arkhalii netravim. Takze otazka znie, ci je v dungoch tolko devastatorov, ze to nezvladnem?
Zameranie na iluziu ten build ma... int o 2 viac ako radis. Vlastne som aj rozmyslal, ci to trochu neznizit, len som sa bal, ze bude chybat DC na kuzla a par kuzel potom. Nezislo by sa napr. Improved Combat Casting? Alebo hellball, ja neviem.
A mozno je trapne, ze nevie mavat mecom, ale ja osobne nemam rad hybrid buildy ktore vedia aj hento aj tamto, ked chcem bojovnika, robim bojovnika, ked chcem carodejnika, robim carodejnika. AC nie som si isty, netestoval som, ale pri warwizardovi pisu bez veci 67, pri arcane knightovi 51. Teda nevravim, ze je to lepsi build, len je celkom inak zamerany. Devast je urcite mocny, ale tiez je rozdiel medzi Weil of Banshee s DC37 a SR prienikom 35 a Weil of Banshee s DC23 a SR prienikom 23(vsetko bez veci a buffov, ak viem dobre pocitat). Proste zabijaju rozdielnym sposobom.
Naposledy upravil kiklop dne 01 dub 2008 14:31, celkově upraveno 1
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Re: 15mnich/20klerik/5stínový tanečník

Příspěvekod ZED » 01 dub 2008 11:51

Radas píše:Záleží co od toho čekáš
Mno tak to je težší, asi budu skromný a bude mi stačit když to všude hned neumře :roll:
V PvP mi dá stejně každý na držku, já nikdy nebyl žádný buildovač.

Devast to mit nebude, bylo by to na ED to znamená že je třeba dex25. A asi by bylo lepši víc lvl klerika na ukor toho mnicha, no uvidime.
Mám takový pocit že něco použitelného tu znamená mít devast nebo PM (nejlépe oboje).
Ale tak žádný stres, expí se tu celkem rychle tak něco votestuju než zkončím u toho klerika/PM (nebo nějakého podobného maglajzu)
Každopádně si nechám klidně poradit, sem zvyklý na jiné servry, hrál sem většinou na servru pro max 30lvl, bez devastu, bez kam...prostě něco uplně jiného no.
ZED
Level 7
 
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2008 00:00

Příspěvekod Cania » 01 dub 2008 16:13

na jakyho dase to ma machat mecem ? sem jednoho takovyho mnel, vzal sem ho do tunelu a tezce se mu stavalo ze mu spelly neprosli u tech jak se jen jmenuji :) imho kdyz wizzy tak high. polobouchaci verze sou k nicemu to radeji klerdu

jcd píše:mne to prijde nagovno, wizard ve fullplejtu, kterej neumi mrskat mecem?

koukni na tohle kdyz uz koukas na predpripraveny buildy
http://nwn.bioware.com/guilds_registry/ ... 2&gid=8061
to samy AC, ty samy kouzla jen s nizsim DC a levelem, a navic ses fighter


vpoctate takova uber verze hellrisera ;)
Uživatelský avatar
Cania
Level 19
 
Příspěvky: 90
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod jcd » 01 dub 2008 16:24

Cania píše:na jakyho dase to ma machat mecem ? sem jednoho takovyho mnel, vzal sem ho do tunelu a tezce se mu stavalo ze mu spelly neprosli u tech jak se jen jmenuji :) imho kdyz wizzy tak high. polobouchaci verze sou k nicemu to radeji klerdu

jcd píše:mne to prijde nagovno, wizard ve fullplejtu, kterej neumi mrskat mecem?

koukni na tohle kdyz uz koukas na predpripraveny buildy
http://nwn.bioware.com/guilds_registry/ ... 2&gid=8061
to samy AC, ty samy kouzla jen s nizsim DC a levelem, a navic ses fighter


vpoctate takova uber verze hellrisera ;)



OK, ale urco souhlasis s tim ze nez davat magovi featy na fullplejt a expertyzu, radej mu dam vic do IQ a metafeatu ;)
jcd
Level 17
 
Příspěvky: 58
Registrován: 22 led 2008 00:00

Příspěvekod Cania » 01 dub 2008 18:58

jednoznacne :) sem videl par high lvl wizzy jak drtili svou dc u spellu i nemrtve hajzly v monastery a klidne je zabijeli s imgs

EDIT: ty buildy co jsou na bioware a spol, nekdy tezce nestaci fungovat na arkhalii, pac tady pri lidech jako byli hellriser, vozi, duke srg, popripade stavajici fei, radas, arzenaluv mefisto, WB nejak zvysuji narocnost dungu :o) ze ICE :)))
Uživatelský avatar
Cania
Level 19
 
Příspěvky: 90
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod Arsenal3 » 02 dub 2008 10:04

hh to je mile canio ale uz delam na lepsi verzi co je skoro uz hotova :P ale je pravda ze jsem taky videl nejakeho sorce ci co to bylo a nemel pm...warda prej neco kolem 8k....hp sice to moc nemelo ale opravdu ta pruzracnost byla ohromna takze to je dobra vec ale zas je pravda ze v takovem dungu jako je Ledovec bych rekl ze to bez pm nejde

Ten build s Full platem to uz je spise na pvp takze to opravdu moc do dungu neni ale jako zase si vzpomente na koverase ten to mel taky s fp a byl dobrej ;) 8)
Uživatelský avatar
Arsenal3
Level 16
 
Příspěvky: 44
Registrován: 02 led 2008 00:00
Bydliště: Tangl

Příspěvekod Ice » 02 dub 2008 11:58

Mno náročnost je vysoká jen proto že existují povolání jako RDD a PM či klerik (tyhle jsou dost nevyvážená vůči ostaním povoláním).
Ale já jinak náročnost dungů nezvyšuju. Spíš je problém, že mi nějak nejdou dělat sólo dungy.
A je pravda, že díky některým buildům nelze dělat dungy pro určitá povolání a když se to snažím omezit něčím jako např. charisma (bard, paladin) atd. všichni na mě pak řvou, že na to nemaj build (protože maj jenom ty klasický) a že se jim to vůbec nezamlouvá a nelíbí. :-(
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod kiklop » 02 dub 2008 13:36

Hm a to wizard prezije bez AC ked nie je v grupe? Ci by to potom bola vyslovene postava do grupy?
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Další

Zpět na Herní server

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron